nachadzanie

DeletedUser

Hosť
takto .. o 0:15 sa nič neobjavilo lenže 00:00 sa mi to nikdy nedarí aby mi modlenie skončilo , lebo každý deň okolo 23:39 mi padne net....
 

DeletedUser

Hosť
To modlenie podla mňa má nejaký pozitívny význam..ja som na svete 3 mohol dávať hocikoľko hľadanie pokladu a nič...neviem kto tu napísal že sa mám raz pomodliť a dať prácu 4 krát po sebe a aspoň 2 krát niečo nájdem..pomodlil som sa a dal som dokopy na 4 hodiny..našiel som drahú čiapku a revolver No.1
 

DeletedUser

Hosť
no zase ja sa každý deň modlím 1krát a mám šerbel ,vychádzkovú palicu ,taktiež som našiel ostrú mačetu a mnoho dalších ale určite tam nieje na okrasu

PS:vidám o tom reportáž v novinách

no osobne mne modlenie kazi :(
odkedy som sa pomodlil, tak som potom nic nenasiel...
potom som sa prestal uz nachadzam zas veci :D

...kadafi dalo ti to nieco? :)

...ja uz kaslem na modlenie - mne to len pokazilo :|
a kedze je ucinok tajny, tak to nema pre mna vyznam...
 

DeletedUser

Hosť
ja aj ked sa nemodlim alebo modlim nic nenachadzam dal som 30 krat vykradanie hrobov a nasiel som len 1 vec :grrr::grrr:
 

DeletedUser

Hosť
ja aj ked sa nemodlim alebo modlim nic nenachadzam dal som 30 krat vykradanie hrobov a nasiel som len 1 vec :grrr::grrr:

nejde o pracu, ide o stastie...
pozri, keby si dal 30x inu pracu, tak tiez nic nenajdes --> ide o to, ze ked robis pracu na stastie, stale pozeras, ci si nieco nenasiel a skratka chces nieco najst ;)
...ked robis normalnu pracu / s malym stastim, tak ani nepozeras, ci nieco najst a teda keby si aj 50x zasebou nic nenasiel, tak si to ani nevsimnes :D

...ja som napr. tyzden robil stale prace na stastie a nic som nenasiel :D
ani jeden predmet !!!

...potom som pracoval uz aj na normal. pracach a nie iba na tych na luck / dueloval a tak a ked som nasiel 1 predmet, zas som zacal robit prace na stastie a nasiel som potom asi 4 ci 5 veci naraz !!!


teda skusaj ;)
 

DeletedUser

Hosť
mne modlenie veľmi pomáha. určite poznáte keď ste mali nájsť vlajku únie, nikde som ju nájsť nemohol, kamaráti mi poradili, aby som sa pomodlil. tak som sa pomodlil, dal prácu strážiť pevnosť a našiel som 2 vlajky únie. moje skúsenosti s modlením sú len a len dobré
 

DeletedUser

Hosť
mne modlenie vobec nepomaha aj bez maj s modlenim nikdy nic nenajdem na robote vyrkr.hrobov:xmas5:xmas5:xmas5:xmas5:xmas5:xmas5
 

DeletedUser

Hosť
mne modlenie vobec nepomaha aj bez maj s modlenim nikdy nic nenajdem na robote vyrkr.hrobov:xmas5:xmas5:xmas5:xmas5:xmas5:xmas5

modlenie urcite pomaha pri stavbe mesta....a pri práci som to neskúšal no skúsim a uvidím mozno budem mat viac stastia ako ty :);)
 

DeletedUser

Hosť
newem ci modlenie prinasa alebo nie ale mam uz stastie nasiel som na 4H grantmovu pistol a drahy motylik

a ked uz s abavime o grantmovej pistoli co je lepsie grantmova pistol 15-89

alebo presny peperbox revolver 27-73
 
Hore