Najoblubenejsi film .. CSFD

Najoblubenejsi film .. CSFD


  • Celkový počet hlasujúcich
    82
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Anketa o najoblubenejsi film ... rozhodoval som podla rebricku CSFD .. takze niektore stare filmy som tam nedal iba zname jelikoz su tu same mlade prdelky ... :D


Vyberal som podla svojho najhorsieho vedomia a svedomia a komu se vyber nelíbí at mi klobouk políbí

//anketa o minutku
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Takze ja tu ukazem stranku CSFD a ty si to hned pozres a das rebricek filmov :D


// inak cudujem si ze si nedal matrix chlapik, ked o tom furt meles:D
 

Deleted User - 185438

Hosť
Určite "Matrix", ale ani "Avatar" nie je zlý... Dobrý film je ešte aj "2012", alebo "Hmla"...
 

DeletedUser4623

Hosť
chýbajú mi tam: Pán Prsteňov: Dve veže a Pán Prsteňov: Návrat kráľa
94753488.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5114

Hosť
Brooks was here. :)
[YOUTUBE]3_n0-Ab7xCo[/YOUTUBE]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser177

Hosť
Rozhodne tam chýbajú hviezdne vojny... Na svoju dobu sú to perfektné filmy.
 

DeletedUser5060

Hosť
osobne podporujem batmana.....inac , velmi sa mi pacila postava Jokera v tom filme
 

DeletedUser

Hosť
Dobrá anketa, len veľmi ťažko sa vyberá. Väčšina zo spomenutých sú všetko skvelé filmy. Taktiež som tu niekde videl spomenuté Star Wars, taktiež skvelé filmy...

Forrest Gump, Vykúpenie z väznice Shawshank, Zelená míľa - Stephen King to proste vie. Knihy píše úžasné, ak sa to podarí dobre sfilmovať, je z toho trhák. Jeho tvorba je moja obľúbená, s filmami je to podobné.

Pulp Fiction: Historky z podsvetia - Quentin to proste vie. Neviem snáď o jednom jeho filme, ktorý by som nehodnotil ako veľmi dobrý+. Pulp Fiction však jednoznačne dominuje. Skvelý film, nesmrteľné hlášky...

Matrix - bolo by pekné určiť, ktorý diel myslíš. Každopádne všetky tri sú veľmi dobre natočené, na svoju dobu (sakriš, šak to ani nebolo tak dávno) revolučné.

Terminátor 2: Deň zúčtovania, Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa - taktiež dobré filmy, každopádne v mojich očiach o niečo nižšie ako zvyšok rebríčka.

Sedem - Skvelý film, odporúčam ho každému, avšak na niektoré scény treba silnejší žalúdok. Každopádne, stojí to za to, filmový zážitok skvelý.

Avatar - Toto by mala byť kategória sama o sebe. Na jednej strane fantasticky prepracovaná grafická stránka filmu, špeciálne efekty úžasné, na druhej strane slabučký dej...

Temný rytier - Nevidel som, nehodnotím

Aby som to zhrnul, je veľa skvelých filmov, ťažko vyberať najlepší. Ak musím, tak vyberiem Forrest Gump. V tesnom závese nasleduje Sedem a Zelená Míľa.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore