Najoblubenejsi film .. CSFD

Najoblubenejsi film .. CSFD


  • Celkový počet hlasujúcich
    82
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Je Matrix potom Matrix Reloaded a Matrix Revolutions

Simon batmana odporucam :D nato ze su to tie komiksove pribehy ale toho je uplne nieco ine keby tam nebol batman tak je stoho dobre krimi
 

DeletedUser

Hosť
dal som zelenú mílu,je to asi najlepsí film odtialto,potom pulp fiction a ostatné neriesim
 

DeletedUser

Hosť
Je Matrix potom Matrix Reloaded a Matrix Revolutions

Simon batmana odporucam :D nato ze su to tie komiksove pribehy ale toho je uplne nieco ine keby tam nebol batman tak je stoho dobre krimi

Co mate s tym temnym ritierom? Akoze nevravim ze to bol zly film ale nebol to ani neaky extra film. batman zacina mal viac akcie. Joker bol podla mna trochu zle nadabovany (videl som kusok z originalu ;)) takze aj zato mozno ma nenadchla az tak ta postava ;)
 

DeletedUser

Hosť
Co mate s tym temnym ritierom? Akoze nevravim ze to bol zly film ale nebol to ani neaky extra film. batman zacina mal viac akcie. Joker bol podla mna trochu zle nadabovany (videl som kusok z originalu ;)) takze aj zato mozno ma nenadchla az tak ta postava ;)

Nolan to reziseroval 1 aj 2 ... 2 je aj lepsie hodnote napr na csfd aj na inych strankach... a urcite ma to bavi viac nez superman alebo spiderman lebo tam je vidiet ze to je pre deti take ze super hero kilne vsetkych :D ale batman nie je to take ine ...
 

DeletedUser

Hosť
Nolan to reziseroval 1 aj 2 ... 2 je aj lepsie hodnote napr na csfd aj na inych strankach... a urcite ma to bavi viac nez superman alebo spiderman lebo tam je vidiet ze to je pre deti take ze super hero kilne vsetkych :D ale batman nie je to take ine ...

No hey temny ritier ma temnejsiu atmosferu alebo batman zacina je podla mna lepsi:)

Ale ktovie ako dopadne tento batman :)
 

DeletedUser

Hosť
no hento som si kukal uz davnejsie ( nesiel mi tam napisat pred mesiacom prispevok :( )

ale kuknite sa nanho : Christopher Nolan má čiste konto a to maju iba dobri reziseri ako Cameron ( no az na ten jeden xD ) a napr Jackson
 

DeletedUser5114

Hosť
Ja tiež neviem, čo na tých kasových trhákoch vidíte. Veď to nemá ani poriadny dej. Pride mi to ako exhibícia super špeciálnych efektov.
 

DeletedUser4623

Hosť
podla mna stale vede u mna pan prstenov ja som prvy krat videl vsetky diely ked som mal 6 rokov a dobry film by mal zabavat dlhe roky takze perfektna trilogia pan prstenov
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore