Napíš na fórum a vyhraj soba Rudolfa!

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Kazému hràcovi prajem stasny novy rok,vela uspechov a stastia!!! :xmas10
 

DeletedUser8263

Hosť
šťastny nový rok

Želam vam štasny novy rok nech sa vam dari v the weste aj v normalnom živote a nak vyhra ten ktory si to zasluzi . :xmas1 :xmas10
 

DeletedUser7140

Hosť
Nech vyhrá ten..NAJLEPŠÍ :--) a.... šťastný nový rok!! :xmas1
 

DeletedUser8264

Hosť
.........

tak každý chce vyhrat to je samozrejme a preto to prajem každému aj mne :p a tak všetko naj.k novemu roku :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
Želám šťastný Nový rok nech Vám úsmev ožiari tvár a nech Vaše srdce nepozná žiaľ. Nech Vaše kroky vo Weste sú úspešné ešte viac ako doteraz :xmas3 :xmas3
 

DeletedUser8264

Hosť
........

každému prajem vyhrať aj sebe ale ako sa hovorí nie je dóležité vstať ale zobudiť sa :D :D :--) a všetko naj k novému roku
 

DeletedUser

Hosť
Prajem vám šťastný NoVý Rok!!!

Prajem všetkým šťastnýnový rok 2012 :xmas8 Nech v tom roku máta šťastný krok :xmas8
Som:Misheell:indian
Hrajem vo svete:Bufallo:D
Páči sa mi:Tie úlohy,Veci ,ktoré dostávame a veľa iného...:xmas1
Som v meste:Love Kiss:Na púšti
V meste sa mi páči:Vhotely máme bezplatné izby,Trhy su primerané dobré, Ked niečo potrebujeme ku splneniu ulohy tak len pojdeme do nášho mesta a kupime si to čo potrebujeme a peniaze s toho idu na rozširovanie mesta,Ked vkladáme peniaze do banky do mesta vkladáme čiastku tích penazí...:p

Niečo o mne:Volám sa Misheell.Nemám šťastie vyhrávať skôr prehrávam...:Oslík
Aj teraz si myslím že nič nevyhrajem :gooly: Ale skusiť to môžem... Vyberiete len troch to je škoda je šanca 5 ku 1000 že vyhrajem... No náhoda je guľomet...:Vojak Juhu Ha Ha Ha Zdravím vás a prajem vám šťastný nový rok!!!:xdxdxd:
 

DeletedUser

Hosť
Šťastný nový rok!

Zdravím, aj ja sa zapájam do tejto súťaže a prajem Vám všetko dobré do Nového roku!:xmas1
 

DeletedUser8270

Hosť
želám vám šťastný nový rok nech sa vám v dueloch darí a nech pri práciach mate stastie:xmas1:--):indian:ehmehm::ninja:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore