Napíš na fórum a vyhraj soba Rudolfa!

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ahoj zelam vsetkym stastny novy rik a ak by mi prisiel Rudolf na Buffalo tak by som bol velmi rad
 

DeletedUser

Hosť
Každému hráčovy želám šťastný nový rok!
Tiež chcem spomenúť jedného hráča The-Westu.Nepämetám si jeho meno ale viem že sa mu prihodilo niečo hrozné.Pri autonehode mu zomreli 2 kamaráti.Je mi to ľúto aj ked neviem aké je to stratiť kamaráta,pretože som žiadneho nikdy nemala...:neisty::--)
 

DeletedUser

Hosť
Prajem šŤastný nový rok , veľa zdravia , šťastia , božieho poŽehnania a nech sa každému na The West darí.

Volám sa Boris Hutka. Mám 12 rokov. Bývam v Baškovciach a Milujem the west. :xdxdxd::xdxdxd::indian:xmas1:xmas1
 

DeletedUser8275

Hosť
sutaz

Vsetkym prajem do noveho roka len to najlepsie ...hernemu timu zelam cim menej problemov v hre.
 

DeletedUser

Hosť
Šťastný nový rok 2012 a veľa úspechov vo **WESTE** a aby ste mali šťastie lebo ja som ešte nikdy nič nevyhral :xmas5
 

DeletedUser

Hosť
Prajem každému hráčovi a celému TW týmu štastný a pokojný nový rok :) :xmas1;)
 

DeletedUser

Hosť
Pf 2012

Aj ja celej komunite TW a TW team prajem šťastný, dlhý a dúfam že nie posledný rok - 2012, a ešte dodám niečo z vlastnej hlavy:
:--)Viete na aké miesto nevstúpil ani Chuck Norris?:(
:--)No predsa na Piaty SVET:(
 

DeletedUser

Hosť
Prajem Vam vsetko to co uz bolo napisane....(nechce sa mi to opat písať)
 

DeletedUser

Hosť
želám vám štastný nový rok a nech sa darí každému kto hrá The West
:omg:
 

DeletedUser

Hosť
Vsetkym prajem stastny novy rok nech na the weste vsetkych podueluju a kto vykrada hroby nech tam nieco poriadne najde a zelam aj INNU a The-Westu vela stastia CAWTE :) :xmas1 Hrámna Arizone
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore