Nekonečný príbeh v2.0 dobrodružstvá

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Zdravíčko, chcel by som sa opýtať či je pre INNO a jeho skvostných vývojárov fakt taký problém aby pridali nové veci do shopu za veteránske body a či sa vôbec ešte niekedy dočkáme toho že tam niečo pribudne?! Návrhy na pridanie vecí tu už boli niekoľkokrát a hlavne už veľmi dávno a mne sa nechce veriť že keď tam dokážu pridávať kadejaké taľafatky tak nie sú schopný tam pridať nejaké nové veci alebo aspoň časti z odpadlíka ktoré sa nedajú kúpiť na trhu lebo sú nepredajné ( dobytok + zbrane ) a ak by INNO konečne niečo pridalo určite by to zase aj hráčov hnalo viac hrať dobro ak by vedeli že sa nemusia spoliehať len na to že dostanú truhlicu ktorá nepadá a ak aj padne tak z nej hráči dostávajú väčšinou samú pliagu. :pif paf
 

Deleted User - 4

Hosť
Úprava alebo doplnenie odmien v obchode za veteránske body je v pláne. Viac sa k tomu nedá napísať, záleží to len od vývojárov hry.
 
Úprava alebo doplnenie odmien v obchode za veteránske body je v pláne.

Plány na rok 2015/Prvý štvrťrok 2015/Optimalizácia dobrodružstiev: Do obchodu pridáme viac predmetov, takže si za svoje veteránske body budete môcť kúpiť ďalšie veci.

No v pláne to majú už vyše roka len akosi nič. :odJackNoface: Viem že na to nemáš dosah Linteo len ma to zaujímalo či o tom nevieš viac takže vďaka za odpoveď.
 

Deleted User - 4

Hosť
Áno, žiaľ je to tak, bolo to sľúbené už dávno..

Keby sa niečo chystalo zaujímavé, určite o tom napíšem na fóre.
 

DeletedUser10852

Hosť
Mam otazku ci planujete nieako trestat hracou co sabotuju dobrodruzstva... lebo je to uz vrchol co niektore individua dokazuju
 

DeletedUser10852

Hosť
a budem sa lebo to neni normalne co niektory dokazuju ... Davnejsie si sa vyjadril linteo ze nemas dokaz ze to robia umyselne... ked som ti ho dodal tak si mi odpisal nato ze v pravidlach sa nepise nic o tom... proste mam taky dojem ze tato hra je uz kazdemu jedno... a tak to aj vizera...
 

Deleted User - 4

Hosť
Keďže sa zámerné odpojenie z dobrodružstiev nedá dokázať, tak to InnoGames nezakazuje v pravidlách a nepostihuje.
Zo strany hernej podpory to nemáme možnosť riešiť, maximálne to môžem opäť spomenúť vyššie.
Ako viaceré veci, záleží to len od vývojárov v InnoGames, keďže nikto nevie dodať dôkaz toho, že sa niekto odpája zámerne, aby tým poškodzoval ostatných hráčov, tak to ostáva len na nich, aby pridali do hry niečo také, čo by to vyriešilo/obmedzilo.
 

DeletedUser10852

Hosť
dokazy som vam uz dodal posielal som vam tiket... konkretne s tymto priznanim... http://prntscr.com/aeoefj tak by som poprosil o potrestanie lebo taketo deti znechucuju hru ostatnym... ziadam o zavedenie trestou za dokazanie sabotovania...
 

Deleted User - 4

Hosť
Ak sa InnoGames rozhodne, že za zámerne opustenie dobrodružstva sa má hráč cez pravidlá hry nejako potrestať, tak sa to bude trestať. Zatiaľ sa tak nerozhodli v žiadnej z jazykových verzií, ani jedna to podľa mojich vedomostí v pravidlách hry nemá, takže sa to nikde netrestá. Je to logické, lebo sa nedá dokázať, že to spraví niekto zámerne s cieľom poškodenia hráčov, rovnako ako sa napr. nedá dokázať, že niekto, kto sa aktívne nezapája do boja o pevnosti, tam pri tom počítači je alebo nie je.
 

DeletedUser10852

Hosť
ale tu mas konkretny dokaz... kde sa hrac prizna... konkretne ten hrac sabotuje hracov co maju zbrane s tomboly ktore ziskali za nugety... a az inno nechce aby poklesla aktivita mal by s tym nieco robit... a verim ze tu pravomoc upravit pravidla mas... lebo vedsina hracou kvoli takymto prestala hrat... tych ktory zacinaju berem s rezervou kazdy sa to musi naucit ale hrac co to vie hrat ked postoji strede mapky a napise ti az mi nepredas toto a toto tak nebudem hrat je maximalna drzost (sa mi stalo dnes konkretnejsie hrac xenimo sa takto vyhrazal a sabotoval...) proste ubuda mi chut hrat tie dobrodruzstva a tuto hru ked takyto pacienti su tu... a celkovo aj tie sluby od Inno games ze pridaju veci do shopu za weteranske body.. po roku stale nic...
 

Deleted User - 4

Hosť
Pravidlá hry sa neupravujú na základe toho, že jeden hráč napíše na fórum a začne sa dožadovať, že sa niečo musí začať trestať, pričom ignoruje vysvetlenia od administrátora, že sa to nikde netrestá, nikde nepostihuje, lebo sa to nedá dokázať, či to spraví niekto úmyselne s cieľom poškodenia hráčov.

Ak by nejaký hráč nenapísal, ako by si mu dokázal, že to spravil zámerne s cieľom poškodiť tím? Niekto by sa takto mohol odpájať naschvál, ale nič by nikdy nenapísal, ako by si ho odhalil a ako by si ho potrestal?

Čo sa týka tvojho nahlásenia a dožadovania sa potrestania hráča, ktorý odišiel kvôli tebe z dobrodružstva, tu jednoducho nie je čo riešiť, pretože v pravidlách nie je žiadne prerušenie hrania tejto hry zakázané. Spätne sa taký hráč tiež trestať nebude. Toto je vec, podobne ako tie krádeže na trhu, ktorú treba vyriešiť zo strany vývojárov globálne a nie zo strany hernej podpory jednotlivých jazykových verzií hry cez úpravu pravidiel a nejakých trestov.

Je to žiaľ tak, medzi vami sú aj takí, ktorí radi škodia druhým a my s tým nemôžme nič urobiť.
 

DeletedUser10852

Hosť
Takze keby tochto mojho nazoru by bola vedsina tak by sa upravili pravidla... ide o to ze ty hraci co sa naschval odpajaju to provokativne aj napisu... co cloveka vie viac nasrat
 

Deleted User - 4

Hosť
Áno, keby si to vyžadovala väčšina hráčov, tak by sa niečo mohlo zmeniť. Vždy to ale záleží od rozhodnutia InnoGames, nie od môjho. Ja si nemôžem len tak upravovať pravidlá :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore