Nekonečný príbeh v2.0 dobrodružstvá

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Dokážem to pochopiť, ako sa hráč cíti, vie to naštvať. Neviem, kto tu pozná hru Guildwars, kedysi som tam hrával také pvp boje 8vs8, ktoré sa odohrávali vo Fort Aspenwood. Ja som mal rád hranie na strane obrancov pevnosti Kurzickov, na ktorú útočili Luxoni, s veľkými korytnačkami, čo strielali kamene, s ktorými rozbíjali brány, no a tiež tam bol na začiatku ten problém, že keď sa niekto z toho tímu počas hry odpojil, tak to výrazne oslabilo a zvyčajne sme prehrali. Normálne naschvál to niektorí robili, smiali sa ešte z toho. Alebo keď sa neodpojili, len stáli na spawne a nič nerobili a získavali zadarmo body (tzv. leechers - pijavice). Potom Arenanet, spoločnosť, ktorá tú hru vytvorila, to spravila tak, že keď sa niekto odpojil, nemohol sa po určitý čas zapojiť do týchto bojov. Alebo, keď bol afk, tak nedostal nič. To celkom pomohlo. Také riešenie by sa hodilo aj tu, ale ako som už napísal pri viacerých veciach, to záleží len od vývojárov hry.
 

DeletedUser10852

Hosť
Davnejsie si pametam ako si pisal ze umyslene poskodzovanie sa bude trestat (v tedy to bolo ohladom tych kradezi s trhu) toto je tiez umyselne poskodzovanie.. nieco ako v hentej hre si to predstavujem... mohol by si ten tvoj napad im posunut :D ale treba pochopit ak s tym ty alebo vyrobcovia nic nebudu robit tak sa nech sa necuduju ze hraci koncia..... a Praveze ked mas este ty s tym skusenosti ako sa mi hraci citime tak prave ty by si mohol s tym nieco zacat robit... Staci anketa tu na forku alebo si spravim tu namahu a kazdeho osobytne sa opytam na jeho nazor a ti to preposlem ?
 

Deleted User - 4

Hosť
Poškodzovanie účtov sa predsa aj trestá.

Nemyslím si, že hráči končia kvôli tomu, že z dobrodružstva odišiel hráč, lebo s tebou nechcel hrať..

Čo sa týka toho "začni s tým niečo robiť", tak očividne nečítaš, čo som napísal alebo to ignoruješ, takže tým pádom už nemám záujem ďalej pokračovať v diskusii, to nemá žiaden zmysel.

Pokojne si tú anketu založ.
 

DeletedUser10852

Hosť
no vsak to citam co pises... len som chcel vediet ci to chces v podobe ankety alebo ci mam osobne kazdemu pisat tu namahu si dam...
 

DeletedUser10071

Hosť
Ale nejde len o odpájanie...niektorí intelektuáli ešte zámerne trollia a aj keď sa im snažím vysvetliť pointu hry sú afk.. atď..a ani nevedia čo majú robiť.. ako stratené 10 min z môjho života za každú takúto hru sa naozaj nevyplatí. Zaujímavé.. a niektorí hráči si normálne dajú povedať aj keď hrajú prvý krát, ale nie skupinka hlupákov nerozumie hre a ešte keď im vyskočí tutorial na začiatku prvej hry tak si dajú radšej zavrieť ako by sa mali zaťažovať tým že si to prečítajú...naj idu niekam
 

DeletedUser10071

Hosť
a ku tomu trhu určite to nemôže byť také ťažké pridať do trhu možnosť ku predaju celému svetu.. aliancií alebo hráčom z mesta aj kolonku napr. predať určitému hráčovi.. ako napr v DK ak darujete premium z inventára atď... neviem prečo to ešte nieje... čo ak by ste zaviedli nejaké ankety na najviac žiadané veci na fóre? aby inno videlo čo hráči chcú
 

DeletedUser11083

Hosť
dankolo, inno sa nezaujíma o to čo chceme,ale starajú sa len o to čo im prinesie €. Okrem tombôl sú tu už len "updaty" v ktorých je výlučne len oprava chýb. Čo sa týka len návrhov na fóre,tie či tu sú alebo nie sú je úplne jedno,inno aj tak necíti potrebu niečo robiť.Len čo sa týka dobrodružstva tak som videl návrhy na zlepšenie asi na každom fóre,ktoré sú tam už skoro rok a stále sa nič nezmenilo,to isté aj čo sa týka shopu za VB.
 

Deleted User - 4

Hosť
čo ak by ste zaviedli nejaké ankety na najviac žiadané veci na fóre? aby inno videlo čo hráči chcú

Také ankety sú u nás zbytočné, svoje nápady na vylepšenie hry môžete všetci hráči písať sem: https://forum.the-west.sk/forumdisplay.php?f=8.
(Ale nikomu nebránim si takú anketu založiť)

Ja všetky návrhy (ktoré majú hlavu a pätu), nápady na vylepšenie, pripomienky, konštruktívnu (aj negatívnu) kritiku, pravidelne preposielavam vývojárom hry.
Záleží už len od nich, či si z toho niečo zoberú a či sa tie nápady rozhodnú niekedy pridať do hry.
 

DeletedUser10071

Hosť
dankolo, inno sa nezaujíma o to čo chceme,ale starajú sa len o to čo im prinesie €. Okrem tombôl sú tu už len "updaty" v ktorých je výlučne len oprava chýb. Čo sa týka len návrhov na fóre,tie či tu sú alebo nie sú je úplne jedno,inno aj tak necíti potrebu niečo robiť.Len čo sa týka dobrodružstva tak som videl návrhy na zlepšenie asi na každom fóre,ktoré sú tam už skoro rok a stále sa nič nezmenilo,to isté aj čo sa týka shopu za VB.

ja viem, smutné... a dobro je jediná vec v hre ktorá nieje úplne závislá na peniazoch.. a veteránske body sú jediná mena ktorá sa v hre nedá kúpiť
 

DeletedUser11046

Hosť
to akoze naozaj???tak veci z odpadlika nevedia do shopu pridat 2 roky,ale dake zajace a sliepky to sa tam da dat???ci tie mali na plane uz pred 3 rokmi???
 

DeletedUser6745

Hosť
Na fórum skoro vôbec nechodím, takže som o tomto ani netušil, ale keď som si to teraz prečítal tak sa válam po zemi od smiechu :D :D :D

Toto si pamätám ako keby sa to stalo včera! Totiž proti hráčovi KriegSSoldier som sa odpájal v predsieni (začo som bol následne časovo penalizovaný), ale keď som bol v teame s ním tak on sa neodpojil a začal hru sabotovať (toto akosi zabudol chlapec spomenúť) s argumentom, že keď nehrám proti nemu tak nebude hrať ani on so mnou. Síce ja s časovou penalizáciou a on bez trestu, lebo proste chce sabotovať.

Samozrejme, že jeho správanie ma neskutočne vytočilo a začal som robiť presne to isté čo on. Neviem či si zrovna chcel kúpiť truhlu a chýbalo mu iba pár veteránskych bodov, ale ešte mi hovoril aby som hral :D :D No neexistuje, ako on ku mne tak ja k nemu!

To že som mu to provokatívne napísal, že s ním nehrám je pravda a podľa toho čo som si prečítal ho to rozčúlilo a to ma neskutočne teší. Mňa totiž tiež neskutočne rozčulovalo ako mi úmyselne pokazil niekoľko hier (tiež som vám vtedy písal tiket, že sabotuje).

Ale to, že to sem píše a tvári sa ako neviniatko (popri tom s tým začal prvý on) je teda vrchol drzosti!

Krieg keď hovoríš A tak povedz aj B a celkovo si daj pauzu s touto hrou, pretože mám pocit, že ti začína liezť na mozog.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore