Nová Budova

Uvítali by ste to?

  • áno,ale prepracovať.

    Hlasy: 108 72,0%
  • Nie,príliš veľké ulahčenie hry.

    Hlasy: 42 28,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    150
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Napadla ma taká budova-Doktor.Liečil by HP za poplatky.Ale liečenie by bolo iba do určitého množstva-to je 1 000.
Poplatky
100 HP - člen mesta 100dolárov.Nečlen mesta 200 dolárov.
200 HP-člen mesta 200 dolárov.Nečlen mesta 300 dolárov.
300 HP-člen mesta 350 dolárov.Nečlen mesta 450 dolárov.
400 HP- člen mesta 500 dolárov.Nečlen mesta 600 dolárov.
500 HP-člen mesta 600 dolárov.Nečlen mesta 700 dolárov.
600 HP-člen mesta 750 dolárov.Nečlen mesta nemôže.
700 HP-člen mesta 900 dolárov.Nečlen mesta nemôže.
800 HP-člen mesta 1100 dolárov.Nečlen mesta nemôže.
900 HP-člen mesta 1350 dolárov.Nečlen mesta nemôže.
1 000 HP-člen mesta 1500 dolárov.Nečlen mesta nemôže.

Budova by mala 10. stupňov a každý jeden by pridával možnosť väčšieho liečenia.Tým myslím- Stupeň 1. môže liečiť 100 HP ale stupeň 2. už aj 100 HP ale aj 200 HP...
Toto by sa mohlo upraviť,či už ceny alebo počet liečenia.Viem boľ by to veľký zásah do hry- predsa dostavať novú budovu a zrazu to liečenie.Asi by to bolo aj príliš veľké zľahčenie hry no ale vyjadrite sa.
Za deň by ste sa mohli liečiť len 3x,potom by ste si museli udobriť šamanov za nugety aby ste mohli znovu-ďalších 3 krát.

Náhľad v meste :
imgresize.php


Náhľad na ceny :
imgresize.php



PS: za obrázky a úpravy cien-doplnenie vďačím Blood Cowboy .Ďakujem :)
94421704.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
mne sa to páči.. ale musíš to rozpracovat po grafickej stránke... a ešte by sa zaviedlo to že ako u šamana za 1 den ked si 3x pridáš HP vždy sabude zdvojnásobovat cena.. a po 00:00 by sa to resetovalo na začiatočné hodnoty
 

DeletedUser

Hosť
Nemyslím, že to prejde ale ak by malo tak trocha by som zvýšil ceny, hlavne na tých vyšších stupňoch...a väčšie rozdiely medzi členom a nečlenom(tiež hlavne vyššie)
 

DeletedUser

Hosť
stále sú to malé ceny.. 1000hp by malo byt min 1000$ a externe 1500$

//alebo tak že nečlen mesta by mohol kúpit hp max do 600 nech majú domáci väčšiu výhodu


Trochu ti pomožem...Nie som moc dobrý grafik ale snažil som sa
tu by sa doktor nachádzal..[SPOIL]
imgresize.php
[/SPOIL]
takto by vyzeral...[SPOIL]
imgresize.php
94421704.png
[/SPOIL]

zabudol som tam dat odpočítavanie do resetu ale možno to potom prerobím
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dobre ale má to jednu nevýhodu ak si nečlen mesta chce kúpiť 200 bodov zdravia a v meste majú hotel na úrovni 5 tak si radšej lahne do hotela na luxusný apartmán a ušetrí 50 dolárov ale ak to chce mať hneď tak môže využiť doktora.Takže je už len na ňom či to chce mať hneď alebo 8 hodín počká. :)
 

DeletedUser

Hosť
toten cenník nemá chybu, 100 bodov 100 dolárov a 1000 bodov 1500 dolárov? dajak odveci nie? to by som si radšej 10x kúpil toto za 100 dolárov a 500 ušetrím

Nie :) , pretože napísal , že by si mohol to použiť iba 3x za deň .. takže takouto formou by si si akurát tak kúpil 300hp :)

A k tomu návrhu , nápad je to dobrý , ale má to viacej prekážok , tak napríklad :
-Stále malé ceny
-Graficky zlé spravené ( ja grafiku neviem , ale trebalo by to podľa mňa prepracovať )
-Nemci ala. Inno :/
 

DeletedUser

Hosť
Myslim si že to je trošku blbo prepracovane...ako napad je to dosť dobre....len ma trošku natchla ta cena....a vela riešiek okolo toho...ja by som to urobil tak že...dajmetomu bola by budova doktor tam by bola niaka tabulka s mojim životom...dajmetomu ošetrenie 50hp by stalo ja nwm kolko...ale proste zase to nemože byť majland...ale rožširil by som to na napriklad okamžite ošetrenie ale trvalo by to niaky čas..a potom dake lieky...dobijanie pri boji pripadne po dueli ši paci...tym padom by sme dosiahly dlchšie boje a to by naviazalo na niaky velepšenie bojov :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Celkom dobrý nápad, odceňujem že máš k tomu aj grafiku :)

Ale zmenil by som tie ceny, za 1000 hp by som dal cenu 2500. Samozrejme podľa toho pomeniť aj tie menšie uzdravenia.
 

DeletedUser

Hosť
ale mas tam chybu sak aby som neplatil o 500 dolarov viac tak by som sa 10 krat vyliecil tým najmensim a platil by som namiesto 1500 iba 1000
 

DeletedUser

Hosť
si to nedomislel mozes sa viliecit len 3 krat denne tak neopravuj ho a vsetko citaj
 

DeletedUser

Hosť
som za...ale jednoznacne vysie ceny...a nebolo by odveci ze za 1 nugget ta vylieci hned a za peniaze napr 15 min...ved ked ta postrelia liecenie netrva 10 sec.
 

DeletedUser6995

Hosť
mne sa to paci

to by sa mi hodilo a este keby isli tie prachy do pokladnice!!! :D
 

DeletedUser

Hosť
ne lebo lebo je napisa ze ked udobris samanov mozes zas 3 krat alee budu 2 krat vysie ceny ty mudry
 

DeletedUser

Hosť
Sprostejší nápad som tu nevidel.

Príklad:
Som duelant
Doplnim si zdravie a energiu za nuggety a idem duelovať a to robím od rána do večera.NIE,NIE,NIE
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore