Nová Budova

Uvítali by ste to?

  • áno,ale prepracovať.

    Hlasy: 108 72,0%
  • Nie,príliš veľké ulahčenie hry.

    Hlasy: 42 28,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    150
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4623

Hosť
Sprostejší nápad som tu nevidel.

Príklad:
Som duelant
Doplnim si zdravie a energiu za nuggety a idem duelovať a to robím od rána do večera.NIE,NIE,NIE

vies nie kazdy si kupuje nuggety a nie kazdy je na arizone. fajn nápad sice ja si nuggety ale na ostatných svetoch mi je to nanič takže áno
 

DeletedUser6501

Hosť
Je to super podla mna je to ok napad ale tie ceny by museli byt vyssie :ocikru::ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
Ešte by som doplnil...Tý ktorý niesu obyvatelia mesta,by sa vyliečiť nemohli nie???Prídem do mesta zduelujem, dám si doktora,zduelujem daľšieho obyvateľa???
 

DeletedUser

Hosť
Dal som ANO, ale neprejde to :):). Bolo by to velke zvyhodnenie a ceny su prilis male... mali by byt aspon 500 $ za 100 HP a pre neclena by to bolo 4x vyssie ako je to v obchodoch... cize 2000 $ za 100 HP. A nevravte mi ze je to prehnane, lebo keby bolo 100 HP za 100 $ tak to radsej pojdem na superhry hrat piskvorky :sibko::sibko::sibko:
 

DeletedUser

Hosť
no je to ok aale krat viac pre neclenov 100 hp 2000 daj 100 hp 1000
 

DeletedUser4172

Hosť
Sprostejší nápad som tu nevidel.

Príklad:
Som duelant
Doplnim si zdravie a energiu za nuggety a idem duelovať a to robím od rána do večera.NIE,NIE,NIE

No přesně, kvůli tomuhle jsem dal NE to by se potom nedalo ani sejmout někoho z WeNTED pokud by si furd takhle doplňoval HP... NE
 

DeletedUser

Hosť
aa

ja to dobry napad ale chcelo by to grafiku :D a ešte nie dajme tomu 500HP,1000HP atď. ale 20% HP 40 % HP atď. lebo ti co maju 10.000HP majú troška nevýhodu oproti tým z 1000 HP :D
 

DeletedUser

Hosť
a

tu je aj moja grafika;) co myslite ??
 

Prílohy

  • liecitel.jpg
    liecitel.jpg
    52,9 KB · Zobrazenia: 49

DeletedUser7252

Hosť
No mne sa to páči a to s tými percentami je fakt dobrý nápad :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
co su tam naboku tie 2 znacky? najprv doláre $ a potym otaznik?
 

DeletedUser7408

Hosť
Ten liečiteľ je ok ale keď si člen mesta tak ti hádam nebude ukazovať ceny aj pre nečlenov. Alebo hej??? :huh1:

Najlepšie by to bolo že by automaticky vedelo či si alebo niesi člen mesta. Ak si, namiesto V v externe by ti ukazalo X. Ak niesi v externe by bolo V a v políčkach pre členov mesta by bolo X.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore