Nová Vianočná úloha

DeletedUser7779

Hosť
Ups, nie tú včerajšiu som neprijal, a tú "novú cestu za novým dobrodružstvom" sa mi zdá že tiež nie, a možno mi ani neprišla.
 

DeletedUser

Hosť
A tak čo mám teraz robiť, keď nemám tu včerajšiu?
A Hebi, ako si to tam mám pozrieť?


ak si registrovany na TW-DB.info a mas aj ClothCalk , tak sa cez west dostanes na ich stranku na ulohy, a tam budes mat progres kazdej ulohy

popripade priamo v hre si pozri dokoncene ulohy...
 

DeletedUser7779

Hosť
ak si registrovany na TW-DB.info a mas aj ClothCalk , tak sa cez west dostanes na ich stranku na ulohy, a tam budes mat progres kazdej ulohy

Tak ten ClothCalk nemám, a inštalovať ho na môj počítač. No neviem. Tak nič, zdá sa mi že som ju nesplnil, tak čo mám spraviť, aby sa mi zobrazila?
 

DeletedUser301

Hosť
táto séria bola do verzie 2.00 úvodná séria, zobrazovala sa hneď na začiatku

vo verzii 2.00 sa sprístupní po splnení prvých pár sérii úloh, myslím, že po splnení série Ohnivé srdce
 

DeletedUser

Hosť
a na TWdb si registrovany? mozes ist priamo na ich stranku

no neviem, co inak, pozri v dokoncenych ulohach ci si spravil vobec nejaku cast toho dobrodruztva, mozno si zacal a potom len nieco nedokoncil. Ak je nemas zacatu, mal by si ju mat v salone, ak ju mas zacatu a nedokoncenu, dokonci. Ak jumas dokoncenu tak kontaktuj pomoc v hre :) ze nemas terajsiu Vianocnu spristunenu.
 

DeletedUser7779

Hosť
a na TWdb si registrovany? mozes ist priamo na ich stranku

no neviem, co inak, pozri v dokoncenych ulohach ci si spravil vobec nejaku cast toho dobrodruztva, mozno si zacal a potom len nieco nedokoncil. Ak je nemas zacatu, mal by si ju mat v salone, ak ju mas zacatu a nedokoncenu, dokonci. Ak jumas dokoncenu tak kontaktuj pomoc v hre :) ze nemas terajsiu Vianocnu spristunenu.

Na TW-DB.INFO som registrovaný, dobre skúsim si tú sériu pohľadať, pravdepodobne ju mám nedokončenú. A to "Ohnivé srdce" mám splnené. :)
 

DeletedUser7779

Hosť
a na TWdb si registrovany? mozes ist priamo na ich stranku

no neviem, co inak, pozri v dokoncenych ulohach ci si spravil vobec nejaku cast toho dobrodruztva, mozno si zacal a potom len nieco nedokoncil. Ak je nemas zacatu, mal by si ju mat v salone, ak ju mas zacatu a nedokoncenu, dokonci. Ak jumas dokoncenu tak kontaktuj pomoc v hre :) ze nemas terajsiu Vianocnu spristunenu.

Hľadal som si to a nikde ju nemám, a to "Cesta za novým dobrodružstvom", to je presný názov série?
 
Hore