Nová Vianočná úloha

DeletedUser

Hosť
Cowboy a ta uloha v salone po nemecky sa ti nezobrazuje ? u Henryho :D
 

DeletedUser

Hosť
Hľadal som si to a nikde ju nemám, a to "Cesta za novým dobrodružstvom", to je presný názov série?


mas v inventary (alebo pozri v uspechoch, vo veciach ci si niekedy mal)
Zaprasena handra, vlnene nohavice, kozeny opasok, proste veci zo zelenacovej supravy? Tie dostavas v tej serii

na TW-db je to takto: http://tw-db.info/?strana=quests ta prva uloha, ale ak si prihlaseny, budes tam mat zelenym vyznacene kolko si spravil, ak vobec daco. a pozri si nad ulohami ci ti ukazuje vsetky ulohy alebo len nedokoncene.
 

DeletedUser

Hosť
Hebibty je divne že sa mu teraz nezobrazuje možno je to tym ze sa dala prijať len včera aj ked myslim že to je tiež blbost kedže Linteo pisal ze ulohy sa daju splniť do Januara alebo druha varianta je že možno sa mu objavi až zajtra ked sa zajtra zobrazuje tá dalšia úloha :D
 

DeletedUser

Hosť
Hebibty je divne že sa mu teraz nezobrazuje možno je to tym ze sa dala prijať len včera aj ked myslim že to je tiež blbost kedže Linteo pisal ze ulohy sa daju splniť do Januara alebo druha varianta je že možno sa mu objavi až zajtra ked sa zajtra zobrazuje tá dalšia úloha :D

jj, ale je divne ze nevidel ani zadavatela Rubanisko 2, lebo ten tam ma byt stale, len su tam bud zamknuti alebo otvoreni pod-zadavatelia. Snad mu to uz pojde dobre, ked to spustia.
 

DeletedUser

Hosť
http://thewest.panprase.cz/prehled_ukolu/qs/qs_100.htm -Tu máte podrobnejšie tú novú úlohu...každý deň môžete splniť iba jednu úlohu z tejto série.Dnes by to mala byť úloha:Druhý deň vianočný,zajtra by to mala byť úloha Tretí deň vianočný...a takto by to malo ísť postupne každý deň,tak že máte dosť času na hladanie surovín na ďalšie dni.:)
 

DeletedUser7779

Hosť
jj, ale je divne ze nevidel ani zadavatela Rubanisko 2, lebo ten tam ma byt stale, len su tam bud zamknuti alebo otvoreni pod-zadavatelia. Snad mu to uz pojde dobre, ked to spustia.

Takže, to nie je "Cesta za novým dobrodružstvom" ale je to "Za novým dobrodružstvom". Si ma tým totálne zmiatla :D, áno, mám tú sériu celú splnenú, tie veci z tej série, som už predal. Ďalej, to rúbanisko 2 som našiel, ale stále to nemám označené tou bielou bodkou, proste som to našiel, s pomocou, a keď som sa na to tak pozrel, uvidel som tam to, že to mám všetko zablokované. A u Henryho sa mi dokonca aj dnes ešte tá úloha nezobrazila, a to mám splnenú sériu "Za novým dobrodružstvom", takže neviem, ak sa mi tá úloha u Henryho neukáže, tak tú sériu Vianočných úloh nebudem môcť splniť.

PS: Gratulujem Adymu a Hebi k novým hodnostiam. :)
 

DeletedUser

Hosť
Takže, to nie je "Cesta za novým dobrodružstvom" ale je to "Za novým dobrodružstvom". Si ma tým totálne zmiatla :D, áno, mám tú sériu celú splnenú, tie veci z tej série, som už predal. Ďalej, to rúbanisko 2 som našiel, ale stále to nemám označené tou bielou bodkou, proste som to našiel, s pomocou, a keď som sa na to tak pozrel, uvidel som tam to, že to mám všetko zablokované. A u Henryho sa mi dokonca aj dnes ešte tá úloha nezobrazila, a to mám splnenú sériu "Za novým dobrodružstvom", takže neviem, ak sa mi tá úloha u Henryho neukáže, tak tú sériu Vianočných úloh nebudem môcť splniť.

PS: Gratulujem Adymu a Hebi k novým hodnostiam. :)

Ďakujem :D inak skus sa poradit napriklad s Moderatormi alebo aj s Linteom .. Samozrejme ked si všimne tuto diskusiu :D
 

DeletedUser

Hosť
Kraken,Linteo klame :D...ale nie,ani som si nevšimol že Linteo niekde o tej novej úlohe písal...mne sa tie úlohy ukazujú každý deň,nie každý druhý...predsa by som si to nevymyslel :)
 
Hore