Nova praca pre pracovnikov :)

DeletedUser5175

Hosť
Ahojte , tak ma dneska napadlo ze pracovnik co zadava prace ma urcite mensiu sancu sa dostat k nejakej truhle kedze moc nechodi na boje a cez denne to ide pomali napadlo ma ze by mola byt nova praca ktora bude celkom narocna ale budu sa nej dat najst pekne produkty a 1% produkt okovana truhlica :) nudil som sa tak som to cele uz urobil aj nazov som dal ak sa vam to bude pacit tak napiste svoj nazor :)

00dcce1ea9a74be79af19ef.png


A prepacte ze to nema nejaku grafiku ale podla mna toto bohate staci :):howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Hentaká práca? Za prvé nechápem čo má hľadanie s taktikou ale zvyšok je tiež nereálny. To by celý west robil iba hentú prácu...:D
 

DeletedUser

Hosť
Myslím že 70% pracovníkov ide do Stavnia, a nie Taktika, Zručnosť ap..
 

DeletedUser4451

Hosť
INNO by nikdy nedalo na drop nejakej práce truhlice za ktoré má dobré zisky :)
Takže NIE ;)
 

DeletedUser7779

Hosť
NIE, blbosť, pracovníkom najviac sadne podľa mňa stavanie budov než nejaké hľadanie, veď na to potrebujeme pracovníkov, na stavanie budov.
 

DeletedUser7176

Hosť
Určite nie! Sám som stavbár, ak chcem truhlicu tak idem naboj, a to, že stavbári moc nechodia na boje pravda není, keďže maju slušne vysoké HP lebo idu cez silu a stavanie, tak ak dajú schopnosť do sily tak im to dá aj do HP tak neviem aký je v tom problém ísť na boj
icon13.gif
 

DeletedUser5175

Hosť
nemyslel som ze pracovnikov ako triedu postavy ale ludi co robia iba prace..
 

DeletedUser5175

Hosť
hej hej ale ide to strasne pomali .. lebo napriklad na boji dostane nejaky bojovnik 23 pohode na den + denne
 

DeletedUser5175

Hosť
ale stale nie 23 :) a tato praca je na to ze mozno s malou sancou najde okovanu .
 

DeletedUser5175

Hosť
tak netreba mat produkt truhlu :) ale mohli by urobit aspon tu ulohu a trochut o pomenit tie schopnosti podla svojho :) pre hladacov .. a daj ako produkt hociake oblecenie za 5% :) napriklad do 10 000
 

DeletedUser7574

Hosť
Tak to určite nie, truhlica za prácu, to už by sa mohli rovno nugety dať získať pri hľadaní zlata. :D Už to tu písali, INNO by to nevzalo len preto, že by im klesli zisky.
 

DeletedUser5175

Hosť
myslel som ze tam bude fakt nizka sancva najst produkt .. 1 s 60 prac dajme tomu .. alebo ze tam bude oblecenie nezname ako produkt
 

DeletedUser

Hosť
keby tu je taká práca tak na novom svete sú všetci pracovníci a 1% je tiež dosť ked si doplnaš motiváciu tak máš šancu nájsť aj 4 truhlice za týžden
 
Hore