Nova praca pre pracovnikov :)

DeletedUser5175

Hosť
Mensia chyba :) ,, no co je to somarina mozete dat lock :) ale mohli dat dotoho inu truhlu co dava nejaku mensiu vec toto bol priklad aj drevenu ale vsak to je jedno :) nepsial som zue to musi byt take ake to je .
 

DeletedUser

Hosť
Možno by sa to dalo urobiť, ale napríklad by si to prácu mohol vykonávať 2h denne a zaležalo by to už len od náhody. Niekto by našiel za 10h dva kusy a niekto za 50h ani kus.

Ale je to bajačina, celý tento nápad
 

DeletedUser5708

Hosť
Pekný nápad, ale dal by som drevennú truhlu, a dal by som to pre všetky triedy postavy
 

DeletedUser5175

Hosť
myslene to bolo tak ze ludia co radi robia prace nie pre class pracovnik :)
 

DeletedUser

Hosť
zmenil bych schopnosti jinak dobry podle me nakej pracovnik by to mohl ale spise by to byla prace pro dobrodruhy
 

DeletedUser5175

Hosť
Pracovnikov som myslel ze nechodia na boje nedueluju ale pracuju prace ,, nejde o class .
 

DeletedUser

Hosť
pracovníci majú dnes nudný život-efektívne môžu ak tak stavať kostol
 

DeletedUser

Hosť
okey ale skôr by som tam dal skrývanie nie taktiku a bol by tam iný produkt možno niečo z UP ale najviac do 20dlhopisov-nugetov
 

DeletedUser

Hosť
Kolko expov je za stavanie kostola?meni sa to podla urovne kostla
a poctu bodov v stavani?Dakujem vopred za odpoved :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Kolko expov je za stavanie kostola?meni sa to podla urovne kostla
a poctu bodov v stavani?Dakujem vopred za odpoved :)

Raz som bol na Buffale stavbár, XP za stavanie kostola môžu rôzne, ak majú pracovníci vhodné oblečenie na stavanie, alebo na opravovanie, môžu získať viac XP. No ale neviem či je to aj podľa úrovne kostola, lebo keď prišla nekonečná úroveň kostola, vtedy som už nehral na Buffale. Ale podľa počtu bodov v stavaní, áno, pracovníci môžu aj za toto dostať viac XP, vlastne aj keď dávajú do opravovania, môžu získať viac XP. No ale to som už písal. :D

Mimochodom Sanoboss, pracovníci nemajú "nudný život" :D. Ak chcú, môžu prestúpiť do iného mesta, ktoré ešte nie je dostavané, a tam ho dostavať, a potom sa vrátiť do mesta, kde boli predtým. :)
 

DeletedUser

Hosť
skúsenosti sú náhodné v nejakom rozmedzí, ktoré sa mení s levelmi kostola. (resp. obtiažnosťou) aspoň tak som to ja odpozoroval počas stavania.

ale hodinová práca stojí 24energie (ako na starej verzii), takže si nemyslite, že je to extra výhodné
 

DeletedUser

Hosť
Ja som stavbár (kombinácia s HP) a som veľmi spokojný. Veď máte okrem spominaného kostola ešte kasíno ktoré je 2. najvýnosnejšia práca na EXP celkovo. A k tomu pár vedľajších napr. na produkty do pevnosti ako palisády, veterný mlyn atď...
 
Hore