Obchodovanie, hodnota vecí

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser5584

Hosť
Lenže INNO píše že obsahuje špeciálne veci ty mudrlant

keby sa to tebe stalo tu nehráš intelektuála
 

Deleted User - 4

Hosť
Nechcem sa nikoho dotknúť, ale na obsah truhlíc tu už jedna téma je a táto mala byť hlavne o obchodovaní, čo si o ňom myslíte atď.

Kričaním "PODVOD", keď sa o žiadny podvod nejedná, to nepritiahne pozornosť, akú by si to zaslúžilo a úprimne takéto veci, to sa nikdy takým štýlom nevyriešia, práve naopak, ostanú nepovšimnuté. To je zlý štýl.

Ja mám taký nápad, čo takto založiť novú tému a do nej si napísať, kto chce a má s tými truhlicami a ich obsahom nejaký problém, veci, ktoré by podľa jeho/jej názoru tam byť nemali - ale aj zdôvodniť to, a po nejakej dobe, keď sa tam nazbiera nejaký väčší počet názorov, to môžem zhrnúť a poslať priamo vývojárom hry, resp. ľudom, ktorí rozhodujú o tom, čo v takej truhlici bude. Ich určite budú zaujímať vaše názory. Ak mi chcete uľahčiť prácu, tak tam pridajte aj ID predmetov, tie si napr. môžete pozrieť na stránke TW-DB v sekcii predmetov, tam sú uvedené tieto ID. Ale keď zase niekto bude písať, že podvod alebo podobné nezmysly, tak nech na to rovno dotyčný zabudne, že to ja budem niekam posielať.

Prosím, skúste sa ale vrátiť k téme, táto nie je o truhliciach..

// Odkaz na stránku tw db som zmazal, sťažoval sa na to hráč, že prečo som ho tu uviedol, no čo dodať.. %-/
 

DeletedUser

Hosť
Snažil som sa niečo urobiť tak, aby sa limitovali krádeže vzácnych predmetov na minimum. Niečo ako trade systém.

2efklep.jpg
hmm ? :)

(photoshop lvl 100:xdxdxd:)
 

DeletedUser3241

Hosť
nico taketo si pytame uz od zavedenia trhu .. ja by som to bral ...
 

DeletedUser

Hosť
Nenapíšem v podstate nič nové bo všetko čo by som rád tu už bolo spomenuté.

- rád by som ak by sa do hry zaviedlo obchodovanie veci za veci
- tiež systém ponuka/dopyt aby bolo možné dávať na trh peniaze a majiteľ daného predmetu by si vybral a predal (niekedy hráči majú to čo iným chýba ale netušia že by iný hráči za to radi zaplatili slušnú sumu)

Truhlice sú podla mňa dobre spravené je to obyčajný systém hazardu sú dobré ceny aj zlé ceny :D aspoň tu nebehá 500-1000 hráčov s inno opaskom na každom servery
 
Hore