Obchodovanie, hodnota vecí

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser5708

Hosť
Môj názor je taký, že Rudolfov je určite nedostatok. Na svete 1 vám žiadneho nepredajú, a aj keby chcú za to prehnanú sumu. Požičiavať ho tiež nechcú, ževraj je moc vzácny, a v tom majú sto-percentnú pravdu. Treba ho nejako dostať do hry, napríklad cez nejaké súťaže. Veď aj návrhy na súťaže si pravdepodobne založil pre to, aby sa cez odmeny dostali do hry nejaké dobré veci alebo dostali hráči nuggety :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
Netreba ho dostať do hry, lebo to dopadne ako u našich severo-západných susedov. :kukam:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser6273

Hosť
...
Na záver, aby sa nepovedalo že len kecám :D, na trhu by som zmenil hlavne samotné vyhľadávanie... bolo by výborné zadať meno produktu a hneď si pozerať ponuky, než sa hrabať v tisíckách názvoch, ..


Čo ti v tom bráni ??? Máš tam na to políčko :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Takže Rudolf má hodnotu 100.000 dolárov v každom svete? Veď to nie je veľa..
A je že je to tak 350-500 tisíc.
 

DeletedUser

Hosť
Takže Rudolf má hodnotu 100.000 dolárov v každom svete? Veď to nie je veľa..
A je že je to tak 350-500 tisíc.

Nie nemá na každom svete túto hodnotu. Na niektorých sa nedá zohnať ani za pol mega. Už som ho vydel v dražbe za 400K. Ak by stál 100k skúpim ich všetkých. :D
 

DeletedUser3241

Hosť
ja osobne som ho kupil aj predal za 250K na s4 niekedy pred viac ako pol rokom ....
 

DeletedUser

Hosť
pre mna je aj tych 100k vela... ja som akosi stale bez penazi :(
 

Deleted User - 4

Hosť
Pýtam sa to inak okrem zvedavosti aj preto, lebo keby ho bolo veľa vo svetoch, že ho má veľa ľudí, alebo ten úspech v ktorom je potrebný, tak by bolo možné ho dať do nejakej, napr. vianočnej súťaže. Ale takto nechcem zasahovať do ekonomiky a znižovať umelo jeho hodnotu. Určite by sa tomu nepotešili ani tí hráči, ktorí ho získajú z Prémiovej truhlice.

A teraz vlastne viete, prečo v našich fórových súťažiach sa vyhýbame odmenám typu špeciálna zbraň/predmet, je to len tento dôvod.

Potom by som sa chcel ešte spýtať na tie Montérky Boba Staviteľa, na ktoré sa tu sťažoval hráč, tie majú akú hodnotu? Je to slabý predmet na tú truhlu? Nie sú vôbec cenené, má ich veľa hráčov?
 

DeletedUser4451

Hosť
Pýtam sa to inak okrem zvedavosti aj preto, lebo keby ho bolo veľa vo svetoch, že ho má veľa ľudí, alebo ten úspech v ktorom je potrebný, tak by bolo možné ho dať do nejakej, napr. vianočnej súťaže. Ale takto nechcem zasahovať do ekonomiky a znižovať umelo jeho hodnotu. Určite by sa tomu nepotešili ani tí hráči, ktorí ho získajú z Prémiovej truhlice.

A teraz vlastne viete, prečo v našich fórových súťažiach sa vyhýbame odmenám typu špeciálna zbraň/predmet, je to len tento dôvod.

Potom by som sa chcel ešte spýtať na tie Montérky Boba Staviteľa, na ktoré sa tu sťažoval hráč, tie majú akú hodnotu? Je to slabý predmet na tú truhlu? Nie sú vôbec cenené, má ich veľa hráčov?

Má ich vela hracov a cena by nemala presahovat 40k neviem ale presne kazdy to preda inak, napr. viac ako 50k by som za nich ja nedal, su fakt ubohe na premiovu truhlicu - doslova fail truhlice pre mna najhorsi predmet mimo listkov tie tam nemaju uz vobec co robit a tak isto ani falosna suprava ktora skoro nema tiez hodnotu a da sa najst aj v okovanej a okrem zberatelskych ucelov nema vyuzitie
 

DeletedUser

Hosť
No ja som osobne tiez rozmyslal, ze si nasetrim dlhopisy a kupim si premiovu truhlu, ale ked som videl tie niektore nalezy, ako napr. tie monterky, tak som zmenil nazor. To si radsej kupim ten napoj na zmenu schopnosti a vlastnosti, tam ide clovek na istotu. 1500 dlhopisov nie je len tak nejaka ciastka co si clovek nazbiera za den alebo za tyzden, na to je treba velmi dlha doba, preto si myslim, ze by ta truhla uz mala poskytovat nejaku tu hranicu istoty, nejaky cennejsi predmet. Nie nejake nohavice, co za 30k sa daju kupit na trhu.
 

DeletedUser

Hosť
Rudolf padol už aj v okovanej pár krát. Čiže jeho hodnota aj tak pomali klesá. Možno s novým svetom bude jeho hodnota určite tam kde bola na počiatku ale teraz má cenu naozaj len pre tých čo si chcú urobiť komplet zberateľa a tých ľudí je naozaj čoraz menej.

Kedysi som aj ja sám túžil mať komplet zberateľa ale stáva sa stoho bežná vec a ak pozná človek ľudí dá sa urobiť zodňa na deň prostím čenčoaním na trhu a to veľa poctivých ľudí odradilo tak ako mňa.

Čo sa týka montérok tie sú aspoň podľa mňa bezcenné. Osobne som pri prácach našiel troje a ledva predal jedny za 15K. Práve preto že padajú často ako v truhle tak aj pri prácach.
 

DeletedUser6273

Hosť
A okrem tých montérok som si takmer istý, že by v premiovej truhle nemali byť ani Kožušinove nohavice Cheyennov :(. Tie sa tiež dajú nájsť pri práci a minúť na nich 1500 UPD, resp. nugiet je ozaj pohroma.

Mne osobne padli 3x v premiovej a mal som ich v inventári asi 6.

V premiovej by ozaj mohli byť iba veci, čo sa nedajú nájsť pri žiadnej práci.
 

DeletedUser5584

Hosť
Ahojte

Ahoj Linteo, to o tých montérkach som písal ja.Všetci vieme, že prémiová truhlica stojí 1500 nuggetov (asi 16 eur, ak sa mýlim, opravte ma) , alebo 1500 dlhopisov (tri mesiace aktívnej hry ,plnenia denných zadaní a bojov o pevnosť)...čiže nie je lacná a získať ju niečo stojí.Napokon z nej človeku padne vec,na ktorej nájdenie stačí obyčajné prémium na cenu nálezu a sprostých 250 PB na jednoduchej práci vykrádanie hrobov - oplatí sa to tomu hráčovi ? Neoplatí, a je to veľmi,veľmi nefér, povedal by som až, že je toPODVOD.

Veľmi pekne to napísal Rekimaru. Ak budeme my hráči vidieť , ako často z tých truhlíc padajú vtákoviny ako bobove montérky,čejenské gate či hernandov meč, kupovať si ich nebudeme.A de facto INNO games minimálne,ale predsa prídu o zisky.

A napokon, Angel aj reki mali zase pravdu,Sú to bezcenné nohavice , ich hodnota 30 000 dolárov jednoducho nepresiahne.
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj Linteo, to o tých montérkach som písal ja.Všetci vieme, že prémiová truhlica stojí 1500 nuggetov (asi 16 eur, ak sa mýlim, opravte ma) , alebo 1500 dlhopisov (tri mesiace aktívnej hry ,plnenia denných zadaní a bojov o pevnosť)...čiže nie je lacná a získať ju niečo stojí.Napokon z nej človeku padne vec,na ktorej nájdenie stačí obyčajné prémium na cenu nálezu a sprostých 250 PB na jednoduchej práci vykrádanie hrobov - oplatí sa to tomu hráčovi ? Neoplatí, a je to veľmi,veľmi nefér, povedal by som až, že je toPODVOD.

Veľmi pekne to napísal Rekimaru. Ak budeme my hráči vidieť , ako často z tých truhlíc padajú vtákoviny ako bobove montérky,čejenské gate či hernandov meč, kupovať si ich nebudeme.A de facto INNO games minimálne,ale predsa prídu o zisky.

A napokon, Angel aj reki mali zase pravdu,Sú to bezcenné nohavice , ich hodnota 30 000 dolárov jednoducho nepresiahne.


Npovedal by som že je to podvod INNO nás nenúti ju kupovať ani to nedáva do úluh alebo takých vecí že v hre sa bez toho nezaobídeš.Je to čisto len na hráčovi truhlice sú RISK a niekedy ZISK s tým sa musíte zmieriť
 
Hore