Obsah premiovej truhly

DeletedUser6273

Hosť
Nechám sa inšpirovať Linteovým príspevkom na konci temy ( http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=19556&page=4) a zakladám tému na Váš názor k obsahu prémiovej truhly.

Podľa môjho názoru by v nej nemali byť veci :
- veci dostupné v obchode - kde sa dajú kúpiť za herné $
- veci, ktoré sa dajú nájsť pri práci s premiom - teda myslím tak do nákupnej ceny 8500 $ nákupná

Určite nazbierať 1500 UPD, alebo minúť v prepočte cca 16 € a nájsť tam vec, ktorá sa dá kúpiť v obchode, alebo nájsť pri práci nikoho nepoteší. Tých prípadov tu už bolo popísané až až.
Takže privítam váš názor, resp, návrh nejakých kritérií, aké veci by v tej truhlici mali / nemali byť.
 

DeletedUser

Hosť
Aka vec tam padla co sa da kupit v obchode?Pokial viem su tam iba veci ktore sa daju najst;)
 

DeletedUser

Hosť
Kúpil som ju za nuggety (cca 15 € jej cena) a padla tam falošná zlatá puška.
Pred pár mesiacmi mi padla falošná zlatá šabľa, ale za dlhopisy a v okovanej.
Ide síce aj o to, že by nemala v prémiovej potom čo hľadať keď sa dá nájsť aj v okovanej, ale zase najdrahšie opasky a nohavice sa tiež dajú najsť v oboch - ale tu ide o to, že ten falošný set nemá v podstate vôbec žiadne využitie.
Konkrétne táto zbraň je slabšia ako ľahko dostupná Precízna Winchestrovka.
Nemá tam potom čo hľadať.
 

DeletedUser7779

Hosť
Podľa mňa by to to tam malo ostať, pre mňa je práve výhoda že sú tam tie veci.
 

DeletedUser7779

Hosť
Pre mňa tie veci ktoré sú v truhliciach sú dobré, nie všetky ale niektoré. Stačí?
 

DeletedUser

Hosť
Pre mňa tie veci ktoré sú v truhliciach sú dobré, nie všetky ale niektoré. Stačí?

A kupuješ si tie truhly? Alebo kúpil si si ich niekedy? Minul si na prémiovku 15 € a mal tam takúto kravinu? Asi nie, lebo potom by si zistil o čom píšem ja a napr. Richard ktorý tam mal Bobove montérky, ktoré sa dajú nájsť aj pri práci
 

DeletedUser7779

Hosť
A kupuješ si tie truhly? Alebo kúpil si si ich niekedy? Minul si na prémiovku 15 € a mal tam takúto kravinu? Asi nie, lebo potom by si zistil o čom píšem ja a napr. Richard ktorý tam mal Bobove montérky, ktoré sa dajú nájsť aj pri práci

Jasné že raz za čas si kúpim nejakú truhlu, och, keby so si nikdy nekúpil truhlu tak tu ani nepíšem :ehmehm:. No prémiovú som si ešte nekupoval, no tak dobre, toto by a fakt mohlo zmeniť...
 

DeletedUser5584

Hosť
Bol by som rád , aby do tejto témy ľudia nepísali voloviny....každému sa ľahko povie, ale keby tá kravina padla jemu hovorí to isté čo my.

Inak s Branim (pobr74) a espriitom súhlasím. Za 1500 UPD či prakticky 16 eur hádam človek má právo očakávať garanciu a záruku vzácnej veci.

Konkrétne k nohaviciam Boba Staviteľa , už som to tu napísal.Ide o možno svietiaci, ale v podstate bežný a bezvýznamný predmet, s ktorým bežne pobehujú aj malé levely a začínajúci stavbári.Vec,ktorá sa do truhlice ktorá sa (netuším prečo) nazýva prémiová rozhodne nepatria.

Neuvedomuje si INNOgames, že obsahom truhlíc škodia sami sebe ? hráči, ktorí hru berú (v rámci medzí pravdaže) vážne, obvykle nemajú problém si za kvalitu zaplatiť. Ak hráč uvidí , že dostal kvalitnú vec ktorú v hre využije alebo speňaží, kúpi si tú truhlicu aj viackrát .Ked mu však aj po x pokusoch (nebudem spomínať koľko čejenských nohavíc padlo Branimu -a ak si niekto zaslúži poriadnu vec tak je to on ) padne nejaká kravina, už na takéto zbytočnosti peniaze vyhadzovať nebude. Ja osobne som sa tiež rozhodol, že po tomto faux pas už INNOgames nedám ani cent.:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Som to písal asi pred pol rokom, že veci ako Hernandov meč, Natova mačeta tam nemajú čo robiť. Hernanda urobím u úlohy a natovu kupim za pár dolárov. Toto su neni vzacne pordukty a už vôbec nie vhodne sume 16 eur! Inno pekne zapaluje!

Richard- plne súhlasím, minul som asi 10 000 nuggetov na truhlach, keďže osm si myslel že mi padne ozaj užitočná vec. Kupil osm ppremiovky, unikátne aj ocelky. Z 3 premioviek mi padol youngerov, natova mačeta a hernand, unikatnej osm mal modrý pištolnicky opasok, a nejake bežne veci čo predáš na trhu za 10 000$. Toto ma aký význam? Som povedal, už ani cent nedám za nugget, ani za nič ostatné. INNO jedine čo chce aby ludia kopovli truhly ale daju tam take bajačiny. By sa mohlo uvedomiť, lebo SVK west ide dole vodou, dokonca mám pocit že pada dole vodopádom. A ešte ked poviete pravdu do papule, tak vam zmažu príspevok, lebo netreba rozširovat prvdu!
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
No nič, snaha bola, vážne som chcel poslať vaše konštruktívne návrhy, ktoré tu žiaľ veľmi nevidím, miesto toho tu ale vidím slová ako "do papule", takže nedá sa pomôcť ľudom, čo bojujú sami proti sebe a čo nemajú záujem, aby sa to zmenilo.
Tému nechám otvorenú, keď máte potrebu nič neriešiť, nech sa páči, môžete tu pokračovať v tom istom zlom štýle, ja si túto tému odteraz už nevšímam.
 

DeletedUser

Hosť
No nič, snaha bola, vážne som chcel poslať vaše konštruktívne návrhy, ktoré tu žiaľ veľmi nevidím, miesto toho tu ale vidím slová ako "do papule", takže nedá sa pomôcť ľudom, čo bojujú sami proti sebe a čo nemajú záujem, aby sa to zmenilo.
Tému nechám otvorenú, keď máte potrebu nič neriešiť, nech sa páči, môžete tu pokračovať v tom istom zlom štýle, ja si túto tému odteraz už nevšímam.

Bohužiaľ, je to tak. Vec za 1500 nuggetov dostanem aj v truhle za 500 či 175 nuggetov dokonca, aký to má potom význam.
 

DeletedUser

Hosť
Espriit, v tom sa asi vsetci zhodneme a sme v tom zajedno, lenze co Linteo chcel povedat, ze on chcel konstruktivne navrhy na zlepsenie systemu truhlic a predmetov v nich, nie stale dookola opakovane stazovanie sa na hrane lahkej agresie :D

Urcite nam Linteo da zapravdu, a ako clovek alebo hrac s nami tiez mozno suhlasi, ale ked sa na to pozriem z jeho strany, chapem, ze toho uz ma pokrk. Necha nam temu, kde on sam od nas ziada navrhy na zlepsenie, no namiesto toho je tu zas len stazovanie sa a kydanie na INNO. Keby som bol ja zamestnanec INNOGames, tiez by ma uz po istom case prestalo bavit furt pocuvat to iste aki su ti Nemci zli. To, aky ma s nimi vztah je jeho vec, ale tak predsa, stale pocuvat o tom istom, to je na ublizenie. Ak s tym chcete nieco robit, tak prestante stale frflat ale prispejte niecim zmysluplnym, na to tato tema bola zalozena.
 

Deleted User - 4

Hosť
Skoro presne tak ako to je, si to napísal Jointy, aspoň niekto to chápe. Akurát len to, že sťažovanie mne nevadí, mne to nič nerobí, veď to je právo každého sa sťažovať, ale to nič nerieši, lebo zakaždým má niekto problém a stále je to vlastne dokola to isté, len si tým sami hráči môžete pokaziť atmoféru na fóre. Sú ľudia, ktorí nemajú záujem niečo riešiť, lebo potom by sa nemohli už na čo sťažovať. To by vadiť malo vám hráčom. Drzé vyhlásenia o pravde do papule, alebo vykrikovanie o podvode, to sa nikam nedostane, ničomu to nepomáha. Ja žiadnu papulu nemám, ja mám ústa, takisto o podvodoch zo strany Innogames neviem a keď sa niekto takto chce so mnou baviť, alebo s naším TW Teamom, toto keď má byť tá konštruktívna debata, tak ako som napísal, nech zabudnú dotyční, že ja budem niekam niečo posielať. Nech to pošle on/oni, prečo by som ja mal míňať svoju energiu na toto.

Poslednú šancu tomu dám, skúste naozaj napísať dôvod prečo atď, by nemali byť určité veci v tej truhlici..
 

DeletedUser6273

Hosť
Hm,
Ozaj ma to mrzí, že v dobrej viera založená tema sa zasa iba zvrhla :(. Asi je to môj osud. Všetky moje témy ostali nepochopené a zabudnuté :(.

Škoda, snažil som sa.

Ak by ale niekto naozaj chcel prispieť nejakým návrhom, čo by v truhle malo byť resp. čo by v nej nemalo byť, veľmi by ma tým potešil. Uznávam sám, že som to prvom príspevku prepískol -totiž asi nič čo je v prémiovej truhle sa nedá kúpiť v hernom obchode :(.
 
Hore