Obsah premiovej truhly

DeletedUser

Hosť
A na mojom príspevku z prvej strany je tiež niečo "papulnaté a nekonštruktívne"?
Chceli ste predmet/y ktoré tam nepatria, tak som napísal a zdôvodnenie tiež.
 

DeletedUser

Hosť
Podam to z trocha ineho uhla. Kazdy sa stazuje, ze v premiovych veciach sa nachadzaju veci, co tam nemaju co robit. Ok, beriem. Ale na druhu stranu, tiez sa stazuju, ze je na svetoch strasne vela kopec vzacnych veci, nie je ziadny problem sa k nim dostat, stracaju na cene atd. Tak ak by to tak zaviedli, ze v premiovej truhle by mohli byt iba veci co sa nedaju kupit v obchodoch a veci, co su drahe atd (napr. ziadne Bobove monterky), tak by to zvysilo zas pocet vzacnych veci a opat znizilo ich cenu. Ani to nechcete. Tak mna by zaujimalo, ako by sa osetril tento problem.
 

Deleted User - 4

Hosť
Je úplne jasné, že by v takej truhlici, ktorá stojí 1500 nuggetov nemali byť veci, ktoré sa dajú ľahko získať napr. z nejakej práce a má ich každý. Aj keď ja poznám také online hry, kde toto je úplne nič oproti tomu, čo je tam. To je ale teraz jedno.
Takže napíšte, ktoré konkrétne sú to veci a prečo by tam nemali byť, ako sa to inak má ten vývojár hry dozvedieť? Alebo ide len o tie montérky Boba Staviteľa?
 

DeletedUser

Hosť
Podam to z trocha ineho uhla. Kazdy sa stazuje, ze v premiovych veciach sa nachadzaju veci, co tam nemaju co robit. Ok, beriem. Ale na druhu stranu, tiez sa stazuju, ze je na svetoch strasne vela kopec vzacnych veci, nie je ziadny problem sa k nim dostat, stracaju na cene atd. Tak ak by to tak zaviedli, ze v premiovej truhle by mohli byt iba veci co sa nedaju kupit v obchodoch a veci, co su drahe atd (napr. ziadne Bobove monterky), tak by to zvysilo zas pocet vzacnych veci a opat znizilo ich cenu. Ani to nechcete. Tak mna by zaujimalo, ako by sa osetril tento problem.

Myslím si, že je x riešení. Jedným by mohlo byť aj napr. zamenenie tých predmetov za nejaké nové, určite by v hre hráčov potešili a bol by o tie truhly aj väčší záujem. Určite je stále čo nové pridať.

Linteo: Je toho viac, nech ostatní napíšu aké majú skúsenosti, ja som pripísal celý falošný zlatý set, tam je ale diskutabilné či by tam mal byť alebo nie ale naozaj nemá normálne využitie ako čisto zberateľské (t.j. predmet zvaný 'lež si v inventári až kým nezhniješ').

Ostatným prajem veľa šťastia pri otváraní tých truhiel, mňa odradili nemenim si už kúpiť ani jedinú ani za dlhopisy.
 

DeletedUser

Hosť
Videl si plan INNO, co vsetko chcu pridat. Pochybujem, ze niekam medzi to sa im este podari vtlacit vyrobu novych veci. Bolo by to mozne riesenie, ale to by prislo mozno najskor az nabuduci rok (podla mna :D).
 

DeletedUser

Hosť
:odJackNoface:

Stále ste ako vydím nič nepochopili. Ale to sa dalo čakať, bo kto by si čítal nejaký ten úvod či to čo mu predchádzalo a tobôž chápal zmysel témy. Stačí vydieť truhla a jéééé idem sa sťažovať. Friško napíšem čo mám na srdiečku. Nevadí že som OT. Nevadí že téma bola určená na to aby sa niečo zmenilo. Treba hundrať a frflať až to každého prestane baviť a ja budem King lebo som si rípol. Čo na tom že sa vďaka tomu nič nezmení. Oto lepšie. Bude na čo nadávať.

eSpriit vadí ti čo si v truhle dostal? Mal si možnosť to zmeniť. Nie sa sťažovať na to čo bolo ale skúsiť napísať prečo by sa to malo zmeniť a čo by si chcel a čo nechcel mať v truhle.
 

DeletedUser

Hosť
:odJackNoface:

Stále ste ako vydím nič nepochopili. Ale to sa dalo čakať, bo kto by si čítal nejaký ten úvod či to čo mu predchádzalo a tobôž chápal zmysel témy. Stačí vydieť truhla a jéééé idem sa sťažovať. Friško napíšem čo mám na srdiečku. Nevadí že som OT. Nevadí že téma bola určená na to aby sa niečo zmenilo. Treba hundrať a frflať až to každého prestane baviť a ja budem King lebo som si rípol. Čo na tom že sa vďaka tomu nič nezmení. Oto lepšie. Bude na čo nadávať.

eSpriit vadí ti čo si v truhle dostal? Mal si možnosť to zmeniť. Nie sa sťažovať na to čo bolo ale skúsiť napísať prečo by sa to malo zmeniť a čo by si chcel a čo nechcel mať v truhle.

Napísal som ČO chcem zmeniť a PREČO, nechápem o čo ti ide.
 

DeletedUser

Hosť
Písal si len že ti padol falošný zlatý set a že to má malý dmg a tak.
S tým ale stebou nesúhlasím - Ide o zberaťelské veci a také podľa mňa práve patria do premiovej.

[SPOIL]INNO opasok,Zlaty tomahawk,Howdah pistol,Rudolfa,Ostrelovaciu pusku, Kluc 3 , Napoj noveho zaciatku, Boonovu sekeru,Ostrelovaciu pusku ,Rudolfa,Volsky zaprah,Hernandov mec, Ikov revolver, Nábojový opasok Calamity Jane, Yungerov revolver, Falošná zlatá puška, Čejenské nohavice,Montérky Boba Staviteľa [/SPOIL]

S toho čo doposiaľ padlo, respektíve k čomu sa hráči priznali :) si myslím že mepatria akurát tieto veci:
Rudolf - Nieje to až taká strašná vzácnosť a padá aj v okovanej
Kluc 3 - To nozaj nie, Dá sa vpodstate ľahko nájsť a stačí troška trpezlivosti a reskil.
Volsky zaprah - je to vec z úlohy a kto si ho chce nechať v invente nech ju nedokončí
Hernandov mec - to isté čo záprah
Nábojový opasok Calamity Jane - dá sa pomerne ľahko nájsť pri prácach
Čejenské nohavice,Montérky Boba Staviteľa - to isté
 

DeletedUser

Hosť
Súhlasím až na Rudolfa a Kľúč č.3, patria tam obe, ale vraj tam padajú aj lístky ale to je podľa mňa hlúposť ak je to pravda tak by ich mali čím skôr odstrániť. Veď keď tam padá hernandov načo potom tie lístky.

A tomu falošnému setu som písal, že je to diskutabilné, je zberateľský, ale nie vzácny a nemá využitie to sú dôležité faktory.
Aby nenastali nezhody uvediem príklad: Rudolf je potrebný na získanie najlepšieho zvieraťa v hre a kľúč č.3 na najlepšiu pušku v hre, už chápeš čo chcem povedať ja?
 

DeletedUser

Hosť
Ja to chápem. A pozerám že už aj ty. :ahaok:

Konečne sa dostáve k tomu načo táto téma slúži. K diskusii. Máš sice pravdu čo sa týka falošného setu a možno by bolo dobré ho premiestniť do unikátnej. a možno nie. Svojím spôsobom sú to výnimočné veci aj keď nemajú praktické využitie.
Osobne som zberateľ a teší ma ak mi svieti v invente taká zbytočnosť.

Čo sa lístkov týka tie tam naozaj nemajú čo robiť.
 

DeletedUser6273

Hosť
Reki, vďaka, že si to tu napravil :).

Ja by som ešte určite doplnil čo by tam nemalo byť:
natovú mačeta, athosov fleret - sú to tiež predmety, ktoré sa v hre "relatívne" ľahko dajú nájsť.

Úplne čerstvá skúsenosť -
už neviem koľké čejenské gate ( štvrte ?, piate ?) a
ľanové nohavice Viliama Mastersona :(

Inak, neviem, ale ešte som na Arizone napr. nevidel vianočný krájač zákuskov, zmrznutý revolver, ... - tie by sa tam nemohli dostať ???

Čo sa týka falošného zlatého setu - som za to aby v truhle ostal, sú to predsa len zberateľské kúsky a v hre je dosť zberateľov.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore