Opustenia hotela

Súhlasíte?

  • Súhlasím

    Hlasy: 26 56,5%
  • Súhlasím a mám aj vylepšenie

    Hlasy: 6 13,0%
  • Nesúhlasíma udám konštruktívny dovod

    Hlasy: 14 30,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    46
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser131

Hosť
Na vysvetlenie: stáva sa nám taká vec, v našom meste,resp hoteli prespáva často vela ludí čo je normálne ale ma to malý "háčik"

-vela z nich vobec nehrá ale nezrušili účet,alebo sme ich jednoducho mi prepustili pre nečinnosť a ostali v meste
teraz idem v čom je ten návrh,kedže počas kontroly či nie je v našom meste nejaky cudzý duelant musím niekedy skrolovať 30 ludí pritom viem ze sú z tých 30 u nás stale a nehrajú cca 25,čo sa niekomu zdá byť ako maličkosť ale verte mi celkom to znepríjemnuje hru...
preto by som bol rád keby sa nedalo po istej nečinosti dať v správe mesta možnosť vyhodiť z mesta pokial je napr 48 hodin nečinný(nemodlí sa,nespí v hoteli)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stvojim problemom neviem jako pomoct ale ten navrh je uplna sprostost.
 

DeletedUser131

Hosť
no ked raz budeš mat vlastne mesto a budete duelovat uvidiš že ani nie,plus napisat sprostost a neudat dovod to milujem
 
Naposledy upravené moderátorom:
ja mam vlasne mesto ale taketo problemi som zatial nemal
 

DeletedUser131

Hosť
no vidiš my mame ,sme v takej vojnovej konfrontáci a musíme to o to častejšie sledovať ako starostovia
 
Naposledy upravené moderátorom:
Takto som to zatila nebral ale asi v tom budes mat pravdu :west61:
 

DeletedUser301

Hosť
Máš pravdu. Je to dosť otravné. U nás je jeden hráč už asi 20 dní. Mám chuť ho :bang::bang: ale je bez mesta:sad3:.
Ale má to aj svetlú stránku. Aspoň vyzerá, že je mesto častejšie navštevované.:):)
 

DeletedUser

Hosť
suhlasim bolo by dobre vykazať hrača za hranice mesta aby nebol velky zoznam pri meste určite by to starostovi ale aj duelantom ulahcilo pracu :smile1:
 

DeletedUser

Hosť
jednoznacne nie pochopil som co myslis ale bolo by to uplne zbytocne + dalo by sa to zneuzit... vezmi si ze niekto vas da duelovat a odide prec bude mat dake problemy s pc a ked sa vrati dajme tomu po dvoch dnoch nemoze uz na vas vobec utocit... viem ze je minimalna sanca ze sa to stane ale stalo by sa....

aj mi mame obcas problem ze je u nas v meste vela ludi no pri kazdom je pisane z akeho su mesta takze nie je problem zistit ze sa chysta velky utok.... ty by si z mesta vykazal napr. 6 ludi a zvysnych by sa ti akoze chcelo kontorlovat ??? tak ci tak to kontorlovanie zabije len par minut staci veci level a mesto a ides na dalsieho....

inak ak su ty hraci naozaj neaktivny ako pises po 28 dnoch ich zmaze takze sa netreba bat ze budu zavadzat navzdy :D....
 

DeletedUser131

Hosť
my sme sa dost neporozumeli,ja nechcem vykazovat ludi z inych miest co dueluje to je jasna vec,ale naopak my mame v meste cca 10 ludi ktori viem na 100 % ze neurobili pohyb za posledny mesiac a tych ja chchem vyhodit z mesta ...

s tym prikladom co si udal na to mam odpoved: ved ked pride po mesiaci na comp naspat preco by nemohol znovu dueolovat?
on teoreticky by bol v meste ale nebol by ukazany v tom cervenom koleckovom vypise ze je v meste
cele by sa to dalo vyriest nejakou funkciu nazvanou brana mesta
kde po 48 hodinach necinosti mozem v sprave mesta vyhodit cloveka za "branu mesta"
alebo ak niekoho napadne nieco lepsie budem len rad
 

DeletedUser

Hosť
Podla mna by sa skor hodilo tam spravit nejaky filter ako toto, napriklad vyfiltrovat s ludi lvl vyssim ako 20, ludi s mestom atd .. :)


edit: Vraj to mam trochu rozpisat, takze.. otvorite si ten zoznam ludi, co sa nachadzaju v meste a je ich tam vela, tak tam budete mat filter, kde si zadate veci, podla ktorych vam ukaze hracov, ktori to splnuju, napriklad, ze su z ineho mesta (aj konkretneho), maju urcity level (duelovu uroven)..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser814

Hosť
ako sorry ludia ale toto je fakt nezmysel....ak som to pochopil spravne, vadia vam gulicky pri vasom meste???ze v tej gulicke sa "schovava" privela hracov naraz???to fakt nema opodstatnenie......
 

DeletedUser131

Hosť
ale naopak mne nevadia "kulicky" si to lepsie precitaj co nam vadi ze su v gulickach ludia co uz nehraju
preto by sme chceli zaviest funkciu filter kde by sme si vybrali moznosti..
to ze je u nas vela duelantov len rad uvitam ale mat tam 30 ludi mimo mesta co nehraju a skrolovat to nie je 2 krat prijemne..
preco si nepomoct a neurobit to jednoduchsie ked je to mozne
 

DeletedUser

Hosť
ja osobne s tymto problem nemam (bodaj by, som robotnik :grin:), ale aby ste boli spokojni, navrhujem jednoduche riesenie:
nech su hraci v zozname zoradeni podla urovne (prip. duelovej urovne), namiesto podla abecedy
tym padom budes mat hned navrchu hracov s vyssim levelom, ktori vascinou aj byvaju aktivni. zoradenie podla abecedy urcite nikomu chybat nebude a toto riesenie je z hladiska realizacie velmi jednoduche a pritom prakticke, ziadny dalsi filter podla mna netreba
 

DeletedUser131

Hosť
no ono treba viac filtrov
(myslim ze ked sa da urobit jeden bude jednoduche urobit viac jednoduchych filtrov)

zober si jednu vec ze su duelanty co maju duelovu hodnotu nizsiu a su velmi nebezpecni
alebo su duelanty co maju nizsie duelova hodnoty a su nebezpecni pre nas

zoradenie podla vysky by nestacilo,
mne by stacilo uplne filter kategorie:
podla nazvu meste,mena,levelu,duelovej urovne,ci ma mesto alebo je mimo mesta

ako na zaver len zartujem napadla ma srandovna myslienka nebolo by odveci filter ze by sa spustil "alarm" ked pride sergio k nam a automaticky sa ti da postava spat,po tych ranach co mu dava ten revolver

p.s konecne prispevok na urovni Petee,to tu tak casto nevidim
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore