Opustenia hotela

Súhlasíte?

  • Súhlasím

    Hlasy: 26 56,5%
  • Súhlasím a mám aj vylepšenie

    Hlasy: 6 13,0%
  • Nesúhlasíma udám konštruktívny dovod

    Hlasy: 14 30,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    46
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Matijari Trkxelsson: prepac, ale vazne mi zacinas liezt na nervy, vidim, ze si velmi skuseny hrac, ked trepnes takuto kravinu ... v kazdom topicu musis mat svoj prispevok, ale nic mudreho som od teba este nevidel ...

Podla teba je uplne v pohode, ked chcem pozriet, ci nie je v meste nejaky duelant a musim to prehrabat medzi 50 ludmi a 20 z nich je tam uz dva tyzdne bez pohybu? nabuduce premyslaj, pred tym ako niekam napises takuto kravinu ..
 

DeletedUser301

Hosť
Toľko filtrou je podla mňa dosť vela, ale sú dobré. Mne by stačil iba jeden Podla aktívnosti (nap. od 2 dní, od 5 dní, od 10 dní ...) :)
Čo poviete?:)
 

DeletedUser814

Hosť
Matijari Trkxelsson: prepac, ale vazne mi zacinas liezt na nervy, vidim, ze si velmi skuseny hrac, ked trepnes takuto kravinu ... v kazdom topicu musis mat svoj prispevok, ale nic mudreho som od teba este nevidel ...

Podla teba je uplne v pohode, ked chcem pozriet, ci nie je v meste nejaky duelant a musim to prehrabat medzi 50 ludmi a 20 z nich je tam uz dva tyzdne bez pohybu? nabuduce premyslaj, pred tym ako niekam napises takuto kravinu ..

myslim ze si len cital znacne nepozorne.....vacsinou sa totiz snazim vyjadrovat k veci....a aj toto bolo k veci pricom s mojim nazorom suhlasit nemusis, koniec koncov, je to tu na to aby kazdy hrac vyjadril SVOJ nazor, nie nazor ktory by sa pacil niekomu inemu....stava sa to ale nie je to nevyhnutne...navyse, sucasny stav povazujem za dostacujuci....pri kazdom mene je napisane ci hrac patri do nejakeho mesta alebo nie, je tam dobre viditelna aj uroven a charakter....nic viac netreba....aj 50 poloziek zaberie tak maximalne 2-3 minuty ked to prezeniem....5 keby som si chcel tie postavicky odkreslit....takze moj nazor je ze filter nie je nevyhnutny. hra bez neho nestraca na kvalite. a co sa tyuka povodneho navrhu, ze vyhadzovat hracov za branu mesta, to si fakt neviem ako predstavujes....ze bude mesto a okolo neho 100 vyhodenych guliciek???
 

DeletedUser

Hosť
Zjavne si tu situaciu este nazazil, ze si clenom prveho mesta a pri meste mas denne 50 ludi, ked o tom hovoris takto ... Nema cenu sa o tom bavit s clovekom, co tara taketo nezmysli, kym prejdem cely tento zoznam, tak mozu prist do mesta dalsi 5 ludia a snad nebudem kazdych 10 minut travit pri prezerani ludi pri meste 3 minuty podla tvojho casu.. ovela jednoduchsie je, ked si zadam filter a vidim to hned ..
 

DeletedUser

Hosť
A mam to tu pisat este kolkokrat? Asi si to ani necital, len si musel nieco napisat ...


Jasne som napisal, myslim, ze aj 2x, napriklad podla mesta, levelu, duelovej urovne ...
 

DeletedUser

Hosť
Určitě by to bylo dobré. Já osobně bych to velmi uvítal.
 

DeletedUser

Hosť
Já s tím nesouhlasím.

Nevím jak Ty, Zorro, ale já tedy občas jezdím na dovolenou, občas jezdím na hory, občas jezdím pryč od PC.

Zkus se vžít do někoho, kdo je na takovéto dovolené a někdo by ho portnul z místa na místo.

Myslím, že nikdo by neměl mít možnost manipulovat s hráči, přemisťovat je. Ať už jsou u města jak chtějí dlouho.

Pochop, že někdo není tak aktivní jako Ty, Zorro, není u toho tolik jako Ty, občas si jen na něco tak klikne. Někdo to hraje jen pro potěšení, nežene se za prvními příčkami, občas si sem zajde něco kliknout. Vůči těm hráčům by to bylo nefér. ;)

Toť můj názor na první post:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser131

Hosť
Já s tím nesouhlasím.

Nevím jak Ty, Zorro, ale já tedy občas jezdím na dovolenou, občas jezdím na hory, občas jezdím pryč od PC.

Zkus se vžít do někoho, kdo je na takovéto dovolené a někdo by ho portnul z místa na místo.

aby som to vysvedlil ja chcem aby sa dal filter a je to vyriesene


v tom pripade su tvoje argumenty neopodstatnene,rozumies ma o na co narazam?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Cesik, ako ta prosim bude obmedzovat, ze si ta niekto vyfiltruje? Myslim, ze Zorro od povodneho navrhu uz upustil, jasne sa tu riesil potom filter ...
 

DeletedUser

Hosť
jj, k tomu filtru. :)

To se mi líbí, bylo by to velmi praktické. :)

Viděl bych to i jako filter na charakter, na spoluměšťany, atp. Ulehčilo by to práci.

Co se týče filtrů, souhlasím..:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser131

Hosť
dobre paci sa to som rad,moja otazka je ako je to vobec s napadmi posunu sa dalej,neposunu,zamknu alebo aky je postup,je mi jasne ze hned po vytvoreny napadu nebude aplikovany v hre nie je to take jednoduche (nie som naivny,je vela napadov vela west svetov)ale aj tak ma zaujima aky je postup ci vobec ma zmysel ?kedy je napad posunuty,neposunuty atd?co by som rad vedel ako spolupracujete s tvorcami hry ,prebieha ta nejake vzajomna komunikacia?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Na vysvetlenie: stáva sa nám taká vec, v našom meste,resp hoteli prespáva často vela ludí čo je normálne ale ma to malý "háčik"

-vela z nich vobec nehrá ale nezrušili účet,alebo sme ich jednoducho mi prepustili pre nečinnosť a ostali v meste
teraz idem v čom je ten návrh,kedže počas kontroly či nie je v našom meste nejaky cudzý duelant musím niekedy skrolovať 30 ludí pritom viem ze sú z tých 30 u nás stale a nehrajú cca 25,čo sa niekomu zdá byť ako maličkosť ale verte mi celkom to znepríjemnuje hru...
preto by som bol rád keby sa nedalo po istej nečinosti dať v správe mesta možnosť vyhodiť z mesta pokial je napr 48 hodin nečinný(nemodlí sa,nespí v hoteli)
Zorro, Zorro, ty maš teda problemy :grin:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore