OS

OS ?

  • Windows

    Hlasy: 64 92,8%
  • Mac OS

    Hlasy: 0 0,0%
  • Linux

    Hlasy: 1 1,4%
  • Žiadny :D

    Hlasy: 4 5,8%

  • Celkový počet hlasujúcich
    69
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
kamarát ma Mac-a, lenže ja mám Win 7 :p takže jasná vec :p i keď mať dajaého Mac-a alebo Linux-a by nebolo zlé... lebo na iných OS je sakra menej vírusov!
 

DeletedUser3950

Hosť
Na notebooku mám Windows Vista(ten najhorší OS aký existuje) a na PC mám Windows XP Profesional...chcel by som ale Windows 7 :D Linux a ostatné nepoznám, neviem aké majú výhody/nevýhody a podobne...
 

DeletedUser

Hosť
Ja som mal na notebooku Win7, naňho už chodí len otec, keďže ja som pri novom PC, ale tiež Win7 :--).
 

DeletedUser

Hosť
Ten, kto povie, že Vista je najhorší OS sa buď nerozumie PC alebo je príliš mladý na to, aby si pamätal skutočne zlé OS...Mimochodom aj XP sú oveľa menej inteligentné, ako Vista...
 

DeletedUser

Hosť
Ten, kto povie, že Vista je najhorší OS sa buď nerozumie PC alebo je príliš mladý na to, aby si pamätal skutočne zlé OS...Mimochodom aj XP sú oveľa menej inteligentné, ako Vista...

Tiež mám Vistu a tiež má pár chybičiek, ale máš pravdu :)
 

DeletedUser5114

Hosť
Ja som pracovala so všetkými OS v ankete. Najintuitívnejší a najlepšie použiteľný je Windows 7. Ak nechcete nič riešiť, iba pracovať, je to OS pre vás. Snow Leopard je to isté, len v bielom. Otázka zvyku. Avšak je tu malý problém s dostupnosťou softvéru, resp. nekompatibility medzi Windowsom a Leopardom. Linuxové distribúcie, to je kapitola sama o sebe. V dobách, kedy bol na trhu iba Windows 98 mali svoje opodstatnenie. Dnes však dá Linux na počítač iba človek, ktorého baví stále niečo inštalovať, hľadať ovládače a softvér. Proste nie je to OS pre človeka, ktorého nebaví sústavné riešenie prevádzky systému, a potrebuje mať počítač okamžite pripravený k práci.

Čo sa týka porovnania Windows 7, Windows Vista a Windows XP, rebríček je jasný:
1. Windows 7
2. Windows XP
3. Windows Vista

Vista bol proste omyl. :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Prečo je podľa 1/2 z vás Vista najhorší OS ? Ja ho mám neviem koľko rokov a nechápem prečo by mal byť najhorší ... :Oo:sibko:
 

DeletedUser

Hosť
Prečo je podľa 1/2 z vás Vista najhorší OS ? Ja ho mám neviem koľko rokov a nechápem prečo by mal byť najhorší ... :Oo:sibko:

presne s tebou súhlasím aj ja mám vistu a zatiaľ som nezaznamenal žiadnu chybu alebo niečo podobné pracuje rýchlo a som s ňou spokojný nech si myslí každý čo chce :p:p:p
 

DeletedUser

Hosť
Čo sa týka porovnania Windows 7, Windows Vista a Windows XP, rebríček je jasný:
1. Windows 7
2. Windows XP
3. Windows Vista

Vista bol proste omyl. :D

ja by som dal na tretie miesto este windows 98 a az tak vistu ;)

presne s tebou súhlasím aj ja mám vistu a zatiaľ som nezaznamenal žiadnu chybu alebo niečo podobné pracuje rýchlo a som s ňou spokojný nech si myslí každý čo chce

omg tak pre deti staci aj vista... najvacsia debilina od windowsu co mohli spravit bola vista a tie jej neustale otazky... tento softver moze poskodit pocitac... prajete si pokracovat? ANO! ,,cink" tento program moze obsahovat virusy, malware a dalsie dristy... prajete si to nainstalovat? ANO!!! pocas instalacie ti da 10 dalsich upozorneni a ked sa nakoniec preklikas na koniec tak musis vypnut firewall aby si si to mohol spustit a neviem co... ok zvelicujem ale ide o princip... vista je nieco nenormalne odkurene... momentalne pouzivam windows xp ale planujem si kupit w7 lebo sa mi strasne paci... ale vistu by som uz nechcel ani za nic...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vista sa neoplatí už len z toho hľadiska, že už len keď klikneš niekde myšou, tak ti vyskočí hláška, či si si istý svojim klikom a chceš pokračovať a takisto strašne veľa žerie z operačnej pamäte :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore