OS

OS ?

  • Windows

    Hlasy: 64 92,8%
  • Mac OS

    Hlasy: 0 0,0%
  • Linux

    Hlasy: 1 1,4%
  • Žiadny :D

    Hlasy: 4 5,8%

  • Celkový počet hlasujúcich
    69
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nj, Vista je fakt taká censored... Ale tie veci, čo písal kyjovčan, tak sú aj na Win7 (iba, že môže ohroziť PC...), ale nemusíš tam ďalšie censorediny :D. Ja som s Win7 spokojný a starbuckin rebríček je podľa mňa pravda :D.
 

DeletedUser

Hosť
Tá vec, ktorú nazývate zbytočnosťou sa volá UAC (User Account Control) a okrem toho, že sa to dá vypnúť, tak to tam je hlavne kvôli expertom, ktorým každú chvíľu padá systém lebo si ho zasierajú kadejakým bordelom. Schválne, ako často preinštalujete systém? Napríklad ty, kyjovcan...

Ešte k tej operačnej pamäti - načo vám sú 4 GB RAM, keď chcete využívať maximálne 500 MB pre systém? Ono to tiež nie je len tak, že Bill Gates si povedal, že spravíme Vistu, ktorá bude žrať 3 GB len tak...Ale to už by trebalo ísť trošku do hĺbky do princípov výstavby, že prečo to tak je...
 

DeletedUser

Hosť
S Vistou sa dá, keď sa človek naučí. Po dva a pol roka práce s ňou môžem povedať, že je to o niečo efektívnejšie využite tej hŕby plechu a polovodičov, čo mi leží pod stolom, a to i napriek jej naozaj početným nedostatkom. No nikto zo mňa nikdy nevymláti, že moje rozhodnutie kúpiť Vistu Ultimate rok pred vypustením Win7 na trh (čo som vtedy nevedel), bolo jednoducho.. ako inak to nazvať.. epic fail.

Linux nainštalovaný mám, ale nepoužívam... Veď čas ma možno ešte len naučí... :D
 

DeletedUser

Hosť
Když si ve Vistě zapnete účet administrátora tak vám nic takového už vyskakovat nebude, tak raději pomlčte o tom, že je Vista na prd.
 

DeletedUser

Hosť
Aj ja mám Vistu a nemôžem si sťažovať ide úplne v pohode. Mám ju 2 a pol roka, neserem si tam sprostosti a nieje vôbec pomalá. Bežnému používateľovi úplne stačí.
 

DeletedUser

Hosť
Tak jasné, že na zapnutie internetu podobných kraviniek by mi stačil aj DOS :kukam: Pochybujem, že namáhate tú super Vistu aspoň z 50% :)
 

DeletedUser5114

Hosť
Problém s Vistou bol hlavne v tom, že si ju ľudia dávali na svoje "staré" mašiny, ktoré to odrovnalo. Preto sa rozšíril ten názor, že Vista je zlá. A vpodstate aj bola, lebo hneď na to vypustili sedmičku. :D XPéčko vydržalo 10 rokov, či koľko. A stále sa vpodstate drží vďaka netbookom. :D Takže to o niečom vypovedá. Keby bola Vista v úplnom poriadku, nenahradila by ju Sedmička tak rýchlo na to.

Porovnávanie:
http://www.zive.sk/spravy/velke-por...-xp-vs-vista-vs-7/sc-30-a-284912/default.aspx
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Wáw, Mauri sa vrátil a vyslovil doteraz neznáme, že ono sa to dá aj vypnúť... Ako ma toto len nemohlo napadnúť...:Oo

Vista je naprd z toho hľadiska, že veľa žerie z výkonu počítača... Načo si budem dávať Vistu, keď môžem mať lepšiu sedmičku, ktorá menej žerie?
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja som si kúpil vistu preto aby som ju mal nadlho a kvôli tomu že je sedmička lepšia tak teraz budem utekať si kupovať novú inštalačku nie? Ja hovorím mne stačí!!!
 

DeletedUser5114

Hosť
Ale veď kľud. My predsa nehovoríme, že tebe Vista nestačí. Len sme vyslovili názor, ktorý dokladajú aj rôzne testy po internete, že Vista je horší systém ako 7 a pre staršie počítače aj horší ako XP. ;) Ak máš Vistu a si spokojný, nemáš dôvod meniť OS.

Ja som prešla z XP rovno na 7. A aj to som sa zdráhala, lebo XP som si obľúbila. Zo 7 som bola trochu vykoľajená, lebo veľa vecí pokradli z Leoparda a trochu to celé skomplikovali. Ale už som si zvykla. ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale veď kľud. My predsa nehovoríme, že tebe Vista nestačí. Len sme vyslovili názor, ktorý dokladajú aj rôzne testy po internete, že Vista je horší systém ako 7 a pre staršie počítače aj horší ako XP. ;) Ak máš Vistu a si spokojný, nemáš dôvod meniť OS.

Ja som prešla z XP rovno na 7. A aj to som sa zdráhala, lebo XP som si obľúbila. Zo 7 som bola trochu vykoľajená, lebo veľa vecí pokradli z Leoparda a trochu to celé skomplikovali. Ale už som si zvykla. ;)

No konečne normálny názor ja som úplne v pohode ale ide mi na nervy keď niekto napíše: Vista je na hnedozem. A v živote ju ani len nevideli a nie ešte aby s ňou niečo robili.

A teraz sa vás spýtam viete vôbec prečo je ževraj pomalá? Neviete lebo ste len počuli kamoša v škole čo mu sekol komp z tých sr.čiek čo tam mal a tak ste si povedali že čo spravím machra a poviem to tiež. (česť výnimkám)

Mal som v nej GTA 4, CoD4 a 5, NFS Undercover, NHL 09 a FIFU 09 všetko pocrackované a išla v pohode bez sekania a všetkého ostatného.

Ale máte pravdu 7 je lepšia od Visty a keď si kúpim nový notebook tak so sedmičkou. Ale budem sa opakovať: určite mi to nestojí za to aby som si kvôli tomu na môj starý dobrý HP dával iný OS.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A ty odkiaľ berieš tú istotu, že som s Vistou nepracoval? Pracoval som Win7 ako aj s Vistou. Vista je proste pre mňa naprd a radšej si dám XP ako Vistu.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore