Páčili sa Vám dražby a súťaž o Rudolfa?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Páčili sa Vám dražby a Rudolf?


  • Celkový počet hlasujúcich
    38
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Ako jedna z mála verzií (len 3 verzie spravili súťaž o Rudolfa) sme Vám dali možnosť získať vzácne veci ako slovenské, české opasky a takisto aj Rudolfa, ktorý padá len v Prémiovej truhlici a je to vzácna zverina :)

Páčili sa Vám dražby alebo ani nie?

Ak nie, prečo?

Priali by ste si v budúcnosti takéto dražby zopakovať?

Ak áno, aké predmety by ste tam radi videli? (Dopredu upozorňujem, že svietiace zbrane a podobne u Henryho nenájdete, takže to nemá zmysel navrhovať).
 

DeletedUser

Hosť
noo, keďže mám rudolfa, tak páčili :D

jasné, že dražby by mohli byť, len trochu s časovými odstupmi :) bola by fain taška Buffalo Billa - už dávnejšie hrajúci hráč sa nemá šancu ku koltu z nej dostať...alebo baletná sukienka...alebo gatling :D
 

DeletedUser5584

Hosť
Dražby

Dražby boli podarené , a aspoň niektorí hráči za svoje miliony na účtoch dostali špeciálne veci :)Takže tam tie peniaze nezapadli prachom a oplatili sa ako kapitál na zauímavé itemy...

Do budúcna by sa aj nadalej mali dražiť len špeciálne veci, ktoré sa inak nájsť nedajú..bo inak by to bola obyčajnu dražba, ktorá by sa mohla konať na hocijakom svete...:indian
 

DeletedUser

Hosť
No, ako sa to vezme... Spôsob získať Rudolfa z náhodného príspevku bol podľa mňa dosť nedomyslený, keďže sa stalo to čo bolo jasné už na začiatku - získali ho ľudia čo ho nikdy vo weste nepoužijú. (aspoň ja som tie nicky nikde na weste vo vyšších priečkach nevidel, možno sa mýlim...)
Podľa mňa, sa mohla urobiť nejaká náročnejšia súťaž, kde by sa zapojili fakt iba tí, ktorí by toho Rudolfa vážne chceli, lebo takto ten príspevok napísal hocikto.
Ale viem, že na takéto súťaže treba čas a prípravu a ten nie každý člen týmu má :) A som rád, že sme mali súťaž aspoň v tejto forme :)
 

DeletedUser

Hosť
No, ako sa to vezme... Spôsob získať Rudolfa z náhodného príspevku bol podľa mňa dosť nedomyslený, keďže sa stalo to čo bolo jasné už na začiatku - získali ho ľudia čo ho nikdy vo weste nepoužijú. (aspoň ja som tie nicky nikde na weste vo vyšších priečkach nevidel, možno sa mýlim...)
Podľa mňa, sa mohla urobiť nejaká náročnejšia súťaž, kde by sa zapojili fakt iba tí, ktorí by toho Rudolfa vážne chceli, lebo takto ten príspevok napísal hocikto.
Ale viem, že na takéto súťaže treba čas a prípravu a ten nie každý člen týmu má :) A som rád, že sme mali súťaž aspoň v tejto forme :)

Velmi kvalitny nazor narozdiel od hracky Crux, ktora je sebec v hre:)Mas to v hlave zrovnane. Inak tie sutaze su hlbokoy zasah do hry pretoze pocas drazieb mam problem pomaly natovu macetu za 40 tisic. I ked k tomu dopomohli tie hlupe truhlice. Na druhu stranu davate do sutazi veci ktore nemaju realne bonusy a som rad ze sa neplanuju zaviest zbrane, takze zatial mi to nevadi:p
 

Deleted User - 4

Hosť
bola by fain taška Buffalo Billa - už dávnejšie hrajúci hráč sa nemá šancu ku koltu z nej dostať

Dobrý nápad

Do budúcna by sa aj nadalej mali dražiť len špeciálne veci, ktoré sa inak nájsť nedajú..bo inak by to bola obyčajnu dražba, ktorá by sa mohla konať na hocijakom svete...:indian

Presne tak, len špeciálne - ako tieto opasky alebo podobne.

No, ako sa to vezme... Spôsob získať Rudolfa z náhodného príspevku bol podľa mňa dosť nedomyslený, keďže sa stalo to čo bolo jasné už na začiatku - získali ho ľudia čo ho nikdy vo weste nepoužijú. (aspoň ja som tie nicky nikde na weste vo vyšších priečkach nevidel, možno sa mýlim...)
Podľa mňa, sa mohla urobiť nejaká náročnejšia súťaž, kde by sa zapojili fakt iba tí, ktorí by toho Rudolfa vážne chceli, lebo takto ten príspevok napísal hocikto.
Ale viem, že na takéto súťaže treba čas a prípravu a ten nie každý člen týmu má :) A som rád, že sme mali súťaž aspoň v tejto forme :)

Som rád, že sa Vám aspoň trochu páčilo, iste - nebolo to super dokonalé.
Ten dôvod je presne ten, ktorý si napísal - čas. A táto súťaž bola fakt len kvôli tomu taká jednoduchá, že už sa nedalo vymyslieť niečo komplikované, náhodne je to vždy spravodlivé. Okrem toho, splnilo to, čo sme od toho chceli, pritiahlo to na fórum ľudí, čo väčšinou naňho nechodia :) A možno tu potom ostanú..
 

DeletedUser

Hosť
tak to hej teda polka hráčov čo tam napísala nehrá vôbec west ( ak sa mýlim sorry ) :D
 

DeletedUser5036

Hosť
Neviem, či sa u Henryho nájdu, ale ja by som bral Zamrznutý revolver a Krájač vianočky.
Potom ešte baletnú sukienku :)
 

DeletedUser

Hosť
Velmi kvalitny nazor narozdiel od hracky Crux, ktora je sebec v hre:)

jj crux je strašný sebec :) a pretože je taká sebecká, tak sa jej dobrovolne zbierala pol ali na rudolfa :) a preto veľa ľuďom popožičiavala vzácne veci zadarmo pričom ona za ne zaplatila strašné prachy :)
Kto ju pozná, ten vie aká je :)
 

DeletedUser

Hosť
A možno tu potom ostanú..
To je približne rovnaká šanca ako bola získať toho Rudolfa :D
(0,34%, len tak pre info :ocikru:)
Ľudia čo sem chcú chodiť už tú chodia, tí ostatní prídu vždy iba kvôli takýmto dražbám a súťažiam ;)

/edit: a k tým návrhom, predmetov je celkom dosť, napríklad taký Skalp alebo Harmonika by neboli odveci
 

DeletedUser

Hosť
Mohli by byť aj tieto veci ako:Yangov klobúk,geronimova šatka,scalp,geronimov pepperbox.;)
 

DeletedUser

Hosť
No, ako sa to vezme... Spôsob získať Rudolfa z náhodného príspevku bol podľa mňa dosť nedomyslený, keďže sa stalo to čo bolo jasné už na začiatku - získali ho ľudia čo ho nikdy vo weste nepoužijú. (aspoň ja som tie nicky nikde na weste vo vyšších priečkach nevidel, možno sa mýlim...)
Podľa mňa, sa mohla urobiť nejaká náročnejšia súťaž, kde by sa zapojili fakt iba tí, ktorí by toho Rudolfa vážne chceli, lebo takto ten príspevok napísal hocikto.
Ale viem, že na takéto súťaže treba čas a prípravu a ten nie každý člen týmu má :) A som rád, že sme mali súťaž aspoň v tejto forme :)

alebo by sa tej súťaže o príspevky mohli zapojiť len prispievatelia s napr. 200 + príspevkami, alebo s niečo+ reputáciou
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore