par napadov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
1:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:
datum!

toto ma napadlo ked som pozval par low lvloch(uroven)
dobre bude ked hrac co zacne hrat bude mat na svojej stranke datum
zacal: napr. 5.3.2010
(dobre to bude preto lebo ked chcem pozvat napr. uroven 1-3 tak viem ci to zacal hrat napr. vcera alebo pred rokom :D )

:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:

2.:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:
stavbar v meste

Toto ma napadlo ked ma duelovala jedna lamka o 10 uroven mensia
ta ,lamka, namna davala duel denne 2-4 x a ked som stavbar a mam vsetko v stavaniu a aj oblecenie a zbran slabsiu ako on tak som prehral
nahrabal na mne okolo 500 dolarov tak ma napadlo ze ked nejaka ina profesia ako stavbar da duel so stavbarom tak ak je ten stavbar v meste a napadne ho napr. duelant tak mu pomozu clenovia mesta co maju o 3+- uroven ako stavbar.
:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:

3. :_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:
krompac sekera...

napadlo mna naco je ta sekera krompac prut... mate okolo len 2 percentnu sancu ze to najdete a napr. tazba zeleza mate nieco ces 20 percentnu sancu ze najdete rudu co predate za podobnu cenu ako krompac tak ma napadlo ze krompac udica sekera a vela dalseho budu davat napr. 8 percentnu sancu ze najdete rudu rybu drevo... (ak mate napr. ten krompac ako trofej
 

DeletedUser

Hosť
1) Nesúhlasím.

2) Toto som moc dobre nepochopil. Čo duelanti budú strieľať po útočníkovi z boku, či ako?

3) Percentá na nájdenie produktu sú dobré, treba sa aj potrápiť, kým nájdeš nejaký produkt. A sekera v hre neexistuje.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nesúhlasím:

1) to je jedno kedy to začal hrať, keď je 1-3 úroveň, ja pozývam do mesta, len keď mi napíše alebo ja napíšem jemu a nie keď sa mi zachce

2) nie, je tvoja vec, ktorú postavu si vyberieš a mal by si za to znášať následky

3) Percentá sú dobré spravené
 

DeletedUser

Hosť
caw stavba v meste dobri napad ale iba pre stavbarov a pracovnika by som si nikdy nedal iba ak vojak alebo dobroduh:grrr:
 

DeletedUser

Hosť
ale ten cas zaciatku hry by mohol byt neni to podla mna zlý napad...alebo pri registracii zaskrtnut ci sa mu to ma dat do profilu :D alebo neco take proste
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
uplne blbosti... 1 by som mozno aj prijal, 2 je uplna kravina a 3- je to tak spravene asi s nejakym zamerom, cize by som to nemenil...
 

DeletedUser

Hosť
ok,ok

tak nech daju cenu napr. krompaca 120 dolarov a nie o 5 dolarov viac ako ruda (ruda ma ces 20 percentnu sancu a krompac 2 percentnu ci kolko) a ta 2jka tak nech daju aspln vecie dmg pre stavbaroch
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa je to dobre tak, ako to je. A aj tak by ti to neprešlo.
 

DeletedUser

Hosť
par napadov 2.

teraz sa tu bude jednat skvor o mesta.

1_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
dom najomneho vojaka (pevnost)
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_

dom najomneho vojaka bude na to ze pevnost bude moct v nom najat vojakoch(uroven 1 5 vojakoch uroven 2 10 vojakoch
uroven 3 20 vojakoch uroven 4 30 vojakoch)
vojak bude stat napr. 30 dolarov na jeden suboj
vojak bude mat silu len napr. ako duelant uroven 15 bude to dobre pre pevnost ktora ma malo mestach a ktore maju malo clenov bude to dobre aj pre ulohy (napr. bojuj o pevnost a poraz :napr. 2x vojak

2._!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
hracov obchod (mesto)
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_

podla mna bude dobre ak bude obchod pre hracov v meste bude na to ze tam bude moct dat clen nejaku vec (zakladatel mesta bude nadstavovat kolko moze clen dat predmetov) na kazdom levelu obchodu sa bude dat viac predavat (napr. uroven 1 : 10 predmetov
uroven 2 : 20 predmetov
uroven 3 : 30 predmetov
uroven 4 : 40 predmetov
uroven 5 : 50 predmetov
uroven 6 : 60 predmetov
uroven 7 : 70 predmetov
uroven 8 : 80 predmetov
...
zakladatel mesta bude moct nadstavovat kolko moze dat jeden clen na predaj (napr. da ze obcan moze dat 2x predmetov
3x predmetov
alebo v mestach kde je par clenov da napr 10 predmetov
cenu moze dat obcan aku chce napr. satku za 20 dolarov
budu moct len nakupovat clenovia
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
obchod ,flaska indiana, (mesto)
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
_!!!!_!!!!_!!!!_!!!!_
napadlo mna ze bude obchod indiana bude na to ze v nom bude moct hrac nakupovat predmet ako elixir a podobne elixir bude stat napr 20 dolarov a da napr +5 sila na 2 hod. bude ich viacej.
 

DeletedUser3247

Hosť
omfg, napíš do inna že chceš do ich tímu programátorov. Spravil by si tu hotovú revolúciu...

dokonca by si spojil viacero online hier do jednej.
 

DeletedUser3241

Hosť
napis zrozumitelne !!!!!!!!!!!!!!!!!neda sa to citat a vobec pochopit !!!!!!!!strasna blbost !!!!
 

DeletedUser244

Hosť
krute napady...ocenujem ze si si dal namahu na tie vykricnikove stavby...nedaj sa odradit kritikou a pokracuj..jedneho dna sa the west zmeni a do kamena jej zakladov tvorcovia hry vysekaju tvoje meno
 

DeletedUser

Hosť
Teba baví spamovať fórum všetkým čo ťa napadne, čo? :ehmehm: Ak ťa to baví, tak prosím, máš tu na to ale iné sekcie ;)

1. zbytočnosť, nepozývaj lvly 1 do mesta ;)
2. tvoja chyba že si stavbár, nech ti pomôžu duelanti z tvojho mesta ;)
3. Je to robené zámerne, má to byť niečo cenné keď to nájdeš!

NIE!!!
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore