par napadov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ty sa fakt nudíš?! alebo len tak zbieraš príspevky debilnými nápadmi....Jediné čo sa mi pozdávalo by bol Dátum založenie účtu...všetko ostatné - NIE !!!
 

DeletedUser

Hosť
lol

tak akoze sranda dnieco tu dam a hned namna nadavate jak ko**** ze to je blbost ... ae ked niekdo s gay nickom odkopiruje moj napad ako pred mesiacom tak hned ho dobre ze nedate na oskara
 

DeletedUser

Hosť
Sú to úplné hovadiny.

Radšej choď hrať nejaké hry na fóre, a nie tu takéto blbosti vymýšľať...
 

DeletedUser

Hosť
vôbec nesúhlasím,hlavne s tou 2,bolo by to obmedzovanie tých ktorí duelujú:duelanti,vojaci,dobrodruhovia a aj pracovníci.
za mňa NIE!
 

DeletedUser

Hosť
ak so mten druhy napad pochopil spravne ze hraci mozu dat na predaj predmety tak to je velmi dobry napad aspon ked ich potrebujem na ulohu nemusis zhaant :--)
 

DeletedUser

Hosť
ten napad napado aj mna..... nastastie ma to rychlo preslo
a co je to 5vojakoch
 

DeletedUser198

Hosť
no tak dúfam,že tím nikoho neurazím,ale väčšiu idiotinu som tu už pekných pár mesiacov nečítal :D :D
 

DeletedUser

Hosť
tak k tomuto si mal dodať : par hlupych napadov ...
1. bod , to by ešte možno horko ťažko mohlo byť ...
2. bod je úplná hlúposť a to na jednom svete hrám ako stavbár ... , je blbé že niektorý "duelanti" útočia na stavbárov čo sú od nich o 10 levelov nižšie , ale týmto by si zo stavbára spravil nedotknuteľného ...
3. bod je dobrý akurát pre teba ... najprv si premysli prečo je to asi tak ako to je ...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore