Pevnosti - vyhlásenie bitky medzi spojencami

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Veľmi by ma zaujímal názor Lintea na nový hit na weste, boje o pevnosť medzi vlastnými mestami za účelom ľahšieho zisku vzácnych zbraní. Na sk 1 sa to našťasie zarazili ale samozrejme nebol by safo aby neobjavil Ameriku a nezačal praktikovať niečo podobné - http://forum.the-west.sk/showthread.php?p=112275#post112275. Rad by som počul úprimnú odpoveď, nie niečo v štýle "neporušuje to pravidla a bla bla bla...
Linteo ty ako administrátor slovenského westu, nemožeš implantovať nejakú formu zákazu, či obmedzenie ? Alebo si viazaný na INNO aby to vopred schválilo?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Jeho pristup je takyto:

Citovať:
Pôvodný príspevok od Sob3k
Ahoj,
chcel by som sa ta spytat ci Inno planuje zaviest do hry nejake spojenectvo alebo nieco ako napr v jednej hre na T [nevem ci aj na DK su] nakolko nam tu zacinaju prekvitat utoky Tristramu na svoje vlastne pevnosti...
Linteo:
Neviem o niečom takom, že by sa to plánovalo.

Útoky na vlastnú pevnosť nie sú proti pravidlám hry, len sa teda divím, že čo z toho tí hráči majú, keďže jedna strana vždy prehrá a padne do bezvedomia..

A ked som mu pisal o svietiacich zbraniach tak taktika pstrosa...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No podľa mňa on nevie o čo sa konkrétne jedná. Ak nie vysvetlím čo z toho majú:
Snažia sa získať vzácne zbrane detinským sposobom. V boji kde bude málo útočníkov a obrancov. No oni sú takí babráci že zatiaľ nepochopili že vyhadzovať im bude umožnené až keď naplnia limit. Podla toho usudzujem že za pár dní objavia " Druhú Ameriku" a naplnia stav svojimi hráčmi a cudzích vyhodia. No ani to im nebude stačit objavia "stratenú Atlantídu" a začnú sa ohadzovať pasťami. Rád by som počul odpoveď Lintea, pokiaľ viem je to tvrdý zástanca fair play.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
presne...
ešte sa tým potom budú chváliť na všetkých west fórach, keď niečo nájdu :D

...ajtak predpokladám, že keď niečo nájdu, tak im to bude ajtak nanič, bo ich hráči za ten "podvod" budú naschval uspávať - aspoň ak na sk1 niekto pri priateľskom dá tu zbraň, tak si ho podám...

urgo viem o čo ide...
ajtak šanca, že niečo také nájdu nieje moc vyská a pri ich organizácii a + ďalších hráčov v boji sa šanca znižuje...
a to dosť radikálne
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Najviac ma ale fascinuje to, že namiesto toho aby vyhlásili reálnu bitku o pevnosť a rozprúdili život, tak mrhajú peniazmi na ich detinské pokusy. Pritom to možu odskúšať na ozajstných súbojoch! Ale to by bolo náročnejšie, že? Ja žasnem čoho sú oni schopní. Pritom je to hra, kde je hlavným cieľom sa zabaviť. To vážne nedokážete odbremeniť Vaše egá, decké nápady a začať sa správať slušne ? Vás tu baví sa stále handrkovať, namiesto toho aby sme vytvorili slušnú komunitu? Pred pár dňami som mal diskusiu na českom weste s kamarátkou ohľadom ich westu prešpikovaného PD. Hrdo som ju pozval na náš west, že u nás sa nič podobné nedeje. Amen tma a hanba mi, keď sa logne na sk2 pri meste s názvom Tristram...
P:S: rád by som tu videl safa alebo cvera a pokecal si s nimi, nech sa neskrývajú a naberú odvahu!

Linteo ty ako administrátor slovenského westu, nemožeš implantovať nejakú formu zákazu, či obmedzenie ? Alebo si viazaný na INNO aby to vopred schválilo?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mám pre vás správu iniciátor útoku nebol šafo, ale Vam helsing, lebo túži po boon´s axe.
 

DeletedUser

Hosť
nechcem byt sarkasticky ale myslim si ze safo v tom nieje celkom cisty,jak poznam tristram tam bez neho alebo cvera nic neprejde...A myslim si ze Boon Axe je drahsia :)
 

DeletedUser

Hosť
Pozri, ide o to že keď som starosta mesta, snáď mi príde divné prečo moje mestá navzájom bojujú. Neverím že safo alebo cvero si neklikajú na políčko pevnosť počas dňa a nespýtali sa ho nato. Ale radosť počuť že majú ďalšieho lídra Vam helsing, ktorý im zapadá do systému.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1864

Hosť
diskutujte v pravidlach slusnosti lebo zas budu lietat karty a bany..nechcem tu vidiet ziadne osocovanie..dakujem :)
 

DeletedUser

Hosť
urgo,vieme obaja ze to maju v oznameniach nakolko vyhlasili utok...A myslim si ze Boons Axe neziska,podla mna bude drahsia ako 10000 ...alebo bude tak 9500 a to je sanca 0,00...1% .A bojim sa ze Linteo musi cakat na Inno aj ked u nas su PD zakazane a v CZ nie tak si myslim ze to celkom tak nieje
 

DeletedUser

Hosť
šanca je úplne minimálna - musí prežiť ako jediný
...ináč nieje ani 0.0001% šanca...
ajtak keď bude sám, tak ju nedá...
 

DeletedUser

Hosť
v obrane uz sme 3ja...Este ocakavam Vaulta a par ludi...
Prosim Linteo o vyjadrenie k tejto teme...
 

DeletedUser

Hosť
super :)
keby som to nemal na 6hodín a k tomu ma dali do kómy
/inteligenti z Hanksville idú akciu na hráčov, čo za nich majú 17XP resp. 24XP že?

...bodaj by ste im to pokazili a vyhrali - dokonca by ste aj niečo mohli VY dostať :)
 

DeletedUser

Hosť
Práveže tá šanca pre 1 je pomerne veľká ( ak máš na mysli boj 1-1, 1-2), ale nebudem to podrobnejšie rozpisovať aby sa nestalo že to tu uvidí ďalší nový Vam helsing...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no boj 1-1 a pod. je skoro nemožné dosiahnúť - vždy sa nájde niekto, kto sa pridá :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore