Pevnosti - vyhlásenie bitky medzi spojencami

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Takže vlastne ak prežijeme aj 15 a jediný z nás nájde predmet tak má šancu niečo nájsť , ale potom chcem vidieť napr. ak sob3k niečo jediný nájde ako bude moralizovať... myslím , že v takej situácii by aj on bol rád , že ten boj vyhlásili.
 

DeletedUser

Hosť
Na získanie tých raritných zbraní je šanca veľmi malá. Viac vám napísať nemôžem, iba teda to, že ak si prečítate zmeny, čo sa plánujú, tam je uvedené, že sa také zbrane budú dať aj kúpiť a že stoja veľmi veľa peňazí.

Podľa mňa sa budú dať kúpiť v pevnosti (ak tak pribudne obchod) :) teda aspoň si myslím!
 

DeletedUser

Hosť
Etox:Ja kritizujem to ze ste ho vyhlasili ako priatelsky boj a ver tomu ze keby ho nasiel aj wookie tak bude tristvrte fora radsej ako keby ho nasiel safo alebo jemu podobny.Ak ju ziskas v plnom alebo aspon polovicnom boji,fair play ok ale ak toto budete robit tak tieto temy tu budu nonstop -.-
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
veď to bol len príklad, myslíš , že ja by som nebol rád keby som niečo také našiel ?? ty si bol len príklad mena ... len sa prosím dajte aj do útoku dakto , nech aspoň nejaké expy za to sú ...
 

DeletedUser

Hosť
Treba naozaj čítať pozorne. Asi to nepíšem len tak, že tá šanca je malá..
Čítam pozorne a nič konktretne nevidím
Má to zopár chýb ako napríklad, že keď budeš bojovať s päsťami, asi nespôsobíš také zranenia ako s obyčajnými zbranami a druhá vec, že ak vám tam nabehnú normálni hráči, ako vždy pri každom boji doteraz, čo sa ani nezmení, tak jednu stranu pošlú do bezvedomia.
Práveže sposobím ale pstupne, lebo boj bude trvať plný počet kol. Ked nie, existuje kuša. Ja to premyslím, neboj sa.
Okrem toho udržať dve pevnosti je ťažké, ak budú vaši protivníci rozumní, naozaj sa treba zamyslieť hlavne nad niečím iným ako nad nezmyslami o boji 1 proti 1, čo by malo akože "teoreticky" podľa niekoho, zvýšiť veľmi veľmi veľmi malé šance na získanie raritných zbraní.

A neboj, aj to prešpekulujem, nie ako Tristram. Ja im ju nedovolím vyhlásiť , pretože ju výhlasim sám, každú polnoc. Čo je 10 tisíc. A ak ma náhodou niekto predbehne, kto bude online na útok tak neskorú dobu. Potom hodím sem návod.


Poprosim LOCK otázka zodpovedaná.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Etox:Ja kritizujem to ze ste ho vyhlasili ako priatelsky boj a ver tomu ze keby ho nasiel aj wookie tak bude tristvrte fora radsej ako keby ho nasiel safo alebo jemu podobny.Ak ju ziskas v plnom alebo aspon polovicnom boji,fair play ok ale ak toto budete robit tak tieto temy tu budu nonstop -.-

Takze s tym hracom, ktoreho si spomenul si dovolim nesuhlasit :) Ale to je OT.
Dalsia vec, zbrane sa urcite daju ziskat aj inak ako pri boji o pevnost ( Tym som si JA osobne isty ) A k Linteovym vyjadreniam.. Dalsi moj subjektivny nazor je, ze sanca je velmi velmi velmi mala + urcite neziskas Ikeho Revolver za to ked posles hraca s 500 HP do bezvedomia a prezijes boj. Podla mna to takto nie je. Musis v boji naozaj bojovat aby si ziskal expy a nie hodit po sebe s kamaratom par skal ( Tiez len MOJ subjektivny postoj ) Myslim, ze temu zamknem aby tu nevznikali dalsie nezmyselne hadky. :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Aha a preto ste na sk 1 si vyhlasovali fake utoky.To úplne podporuje tvoju teoriu...

Dalsia vec, zbrane sa urcite daju ziskat aj inak ako pri boji o pevnost ( Tym som si JA osobne isty ) :

Hej? Ako si možeš byť istý niečím čo sa zatial nestalo, to ma zaujíma? Okrem darovania u francuzov...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak ako si je niekto isty tym, ze existuje Boh alebo UFO :) Jednoducho tomu verim :) A fake utok, nechajme fake utokom. Priniesol mi bohate skusenosti a to mi staci ;)
 

DeletedUser

Hosť
Nie ty si napisal ze si si osobne isty, nie ci veris alebo neveris to je zasadny rozdiel...
 

DeletedUser

Hosť
kolik,radsej legalne ziskanu zbran pre wookieho ako srabacku z priatelaku pre teba
 

DeletedUser

Hosť
Nie je v tom rozdiel :) Ak sa opytas veriaceho ci si je isty existenciou Boha odpovie Ti ano. :) LOCK
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore