pivo

ktore pivo mater radi?


  • Celkový počet hlasujúcich
    50
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
:D vole az teraz som si vsimol :D ktore pivo mater radi :D :D :D no nic :D
no a vyzera to ze zlaty bazant vam asi najviac chuti :) tak ako mne :D
 

DeletedUser

Hosť
omg tak ci tak skapem... a nechcem zomriet jak stary dedko na posteli... radsej skapem co ja viem pri bungee jumpingu alebo sa zadusim pri smiechu od coho som uz par krat daleko nebol :D cigarety su ovela navykovejsie jak alkohol... a preto nefajcim... a ked si raz za dva tyzdne vyjdeme s kamosmi na pivo tak je to urcite lepsie jak tie decka co fajcia z frajeriny a tak si na to navyknu....
 

DeletedUser3950

Hosť
omg tak ci tak skapem... a nechcem zomriet jak stary dedko na posteli... radsej skapem co ja viem pri bungee jumpingu alebo sa zadusim pri smiechu od coho som uz par krat daleko nebol :D cigarety su ovela navykovejsie jak alkohol... a preto nefajcim... a ked si raz za dva tyzdne vyjdeme s kamosmi na pivo tak je to urcite lepsie jak tie decka co fajcia z frajeriny a tak si na to navyknu....

ako nič proti príležitostnému pitiu :D ale ja len obhajujem nealkoholikov a hlavne deti, pretože tí čo hlasovali za pivo nepijem môžu byť aj deti :D I keď aj ke´d by som raz mal náhodou piť tak neviem ale pivo ma moc neláka...
 

DeletedUser

Hosť
Myslím si, že keď som ako 16 ročný trestnoprávne zodpovedný, tak by som mohol zodpovedať aj za to, či budem piť, alebo nie, aj keď ešte nie som plnoletý, ale to už je na dlhšiu debatu a nechcem byť off topic :)
 

DeletedUser3241

Hosť
Ee 13 ľudí nepije pivo=13 ľudí žije zdravšie=13 ľudí bude žiť možno dlhšie...

pivo vylieci aj rakovinu to nevies ???? ja som si raz na ranu kvapol a ona zmyzla :D


vela piva kazi zivot len tebe ale fajcenie skodi vsetkym okolo ......no ale uz sme nejako daleko od temy .....
 

DeletedUser

Hosť
Ja som už napríklad žiadny alkohol ani pivo (až na jeden poldecák vodky) nepil už asi 3 mesiace a je mi fajn ;) Alkohol fakt k životu nepotrebujete, ide to aj bez neho a oveľa lepšie :)
 

DeletedUser

Hosť
Pozrite...
Rakety na severe,rakety na juhu,rakety na zapade ,rakety na vychode...Kazdu sekundu mozem byt teoreticky 1000x mrtvy a este mi tu bude niekto rozpravat o skodlivosti fajcenia?!! :D
No vidite :D Nefajcim ale milujem ten vyrok
 

DeletedUser

Hosť
Pozrite...
Rakety na severe,rakety na juhu,rakety na zapade ,rakety na vychode...Kazdu sekundu mozem byt teoreticky 1000x mrtvy a este mi tu bude niekto rozpravat o skodlivosti fajcenia?!! :D
No vidite :D Nefajcim ale milujem ten vyrok

ok ale s5 k pivu, pri syroch mi je zle, ale pivo... mňám... :D dal by som si teraz, aspoň by to zomňa rýchlejšie vyšlo :D:D
 

DeletedUser

Hosť
ak niekedy idem na pivo .. tak vždy max 1 - 2 ... viac už len škodí..
 

DeletedUser

Hosť
Sem tam šlohnem plechovku ;)

Som vybervý....pijem len corgoňa....;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore