pivo

ktore pivo mater radi?


  • Celkový počet hlasujúcich
    50
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Raz mám osem, raz deväť.....tak koľko mám teda......pijem ale iba občas.....ale hlavné je, že mi chutí...:)
 

DeletedUser

Hosť
Raz mám osem, raz deväť.....tak koľko mám teda......pijem ale iba občas.....ale hlavné je, že mi chutí...:)

Ale to by si fakt nemal keď máš 11. Čisto zo zdravotného hľadiska organizmus 11 ročného človeka nie je tak stavaný aby mohol prijímať alkohol. Radšej v tom nepokračuj lebo budeš mať problémy ;)
 

DeletedUser

Hosť
a šak nechaj ho, ak raz skončí na záchytke aspoň nachvíľu bude pokoj:D
 

DeletedUser

Hosť
Ni, nie.....ja iba niekedy v noci idem potajomky....ale aj to je tak raz za dva/tri týždne...nevadí potom...či? :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
Ni, nie.....ja iba niekedy v noci idem potajomky....ale aj to je tak raz za dva/tri týždne...nevadí potom...či? :neisty:

ono absolútne nevadí, aj keď budeš piť každý deň od rána do večera nielen pivo, ale aj niečo tvrdšie, ako rum, vodku, absinth, lieh, atď... neboj sa, v tvojom prípade to žiadny problém nebude, dokonca si myslím, že ti to výrazne prospeje
 

DeletedUser

Hosť
menej s rozumom uz nepojdes :D neboj sa :D ale v noci kradnut pivo? sak mne samemu ani nechuti... ale uz s partiou to je o niecom inom...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore