Posily v boji

Súhlasite?

  • áno uplne súhlasím

    Hlasy: 22 61,1%
  • áno,ale máš tam toho ešte veľa na zmenenie a dopracovanie

    Hlasy: 6 16,7%
  • Nie,takto nie.niečo tam ešte musíš upraviť (napísať čo)

    Hlasy: 1 2,8%
  • Absolutne nie!

    Hlasy: 7 19,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    36
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mám návrh o bojoch o pevnosti,neviem či tu už bol ale skúsim to:

Už neraz sa mi stalo že som prišiel na boj o pevnosť len o pár minút neskôr a preto som sa boja nemohol zúčastniť
preto navrhujem toto:

Na bojoch o pevnosť by sa dalo zúčastniť aj keď práve prebieha.Fungovalo by to tak že hneď vedľa ikonky boja (irokéza)(do boja!) by sa zobrazila možnosť:
hlásiť sa ako posila! fungovalo by to tak že po kliknutí na ikonku (ktorá by sa zobrazovala v limite 20 minút od vyhlásenia boja) by sa zobrazila možnosť ako keď idete bojovať o pevnosť
10
a po vybratí strany by sa vám zobrazilo bojové pole a v rohu by bol nápis: pridanie k boju ako posila je možné až po 10 kole boja o pevnosť.

Samozrejme že by ste sa nemohli ocitnúť hneď na hradbách ako obranca a ako útočník pri svojich.Obrancovia by sa po 10 kole zobrazili v dolnom strede mapy kde je aj prístupová cesta k pevnosti ... V prípade útočníka by to bolo tak že by sa posily zobrazili v mieste vpred určenom útočníkom.


ďakujem a dúfam že ste pochopili na čo narážam (dnes som o tri minúty zmeškal ťažký boj a dosť ma to zamrzelo) a keď je to nezmyselné tak prosím aby ste to zamkli a nerozlučovali sa nad tím,v prípade záujmu ďakujem za navrhnuté vylepšenia návrhu.lebo už ma toho viac nenapadne... ďakujem :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Veľmi dobrý nápad. Stálo by za to to preložiť a poslať na .net alebo .de fórum:)
 

DeletedUser

Hosť
dobre zopracovani napad mohlo bi to bit aj ked to aj tak neprejde
 

DeletedUser

Hosť
Naozaj by si to mohol poslať na .de alebo .net fórum, veľa bojov sa niekedy nedá stihnúť, pretože su naschvál zorganizované tak, aby boli hráčom "neprístupné".

EDIT: príp. ako posila by si musel byť zavolaný, konkrétne hráčom, alebo náhodne (myslím, že najvhodnejšie by bolo z mesta). Potom sa zavolaný môže zapojiť bez poplatkov. Ak sa chce niekto zapojiť aj tak, musí zaplatiť 20$ do kassy (buď mesta alebo pevnosti) obrancu alebo útočníka, resp. toho, kto si zavolal posily.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
celkom dobry napad... urcite by som to bral, lebo tiez sa mi parkrat stalo, ze som prisiel o minutu neskor a uz som sa nemohol pridat
 

DeletedUser

Hosť
EDIT: príp. ako posila by si musel byť zavolaný, konkrétne hráčom, alebo náhodne (myslím, že najvhodnejšie by bolo z mesta). Potom sa zavolaný môže zapojiť bez poplatkov. Ak sa chce niekto zapojiť aj tak, musí zaplatiť 20$ do kassy (buď mesta alebo pevnosti) obrancu alebo útočníka, resp. toho, kto si zavolal posily.[/QUOTE]

Ja niesom si moc istý tvojim vylepšením ... ale myslel si to takže by to nebolo zadarmo a to z povolávaním by nie vždy fungovalo lebo by to bolo trochu komplikované a s tím by sa nevyrovnali taký ehm ... menej schopný hráči..Ja si skôr myslím že by sa to mohlo rozdeľovať na malú,strednú a veľkú posilu
každá by stála inak a bola by limitovaná hráčmi napr keď sa prihlási už 16 tak to už bude stredná posila a keď sa prihlási 31 tak to bude veľká posila.. bolo by to tak že by malá posila bola od 1 po 15 hráčov a stála by mestskú pokladnicu 50 dl.

Stredná- 15 až 30 a stálo by to mestskú pokladnicu mesta útočníka 75
Veľká 30 az 50 a stálo by to 100 dol.
a velitel by si mohol hráčov k tomu prizvať alebo vyberať so zoznamu prihlásenych ako posily a určiť že o aký druh posily sa jedná

tak už nemám čas na viac..čo vi na to?
 

DeletedUser

Hosť
Ja niesom si moc istý tvojim vylepšením ...
Je to len príklad, ktorý mi napadol. Nič neovplyvňuje, iba má šancu vylepšiť nápad. Samozrejme, písal som to tak, aby bola vystihnutá myšlienka, ktorá by sa dala vylepšiť :).
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad,no tie pozvania a poplatky sú už podla mna zbytočné a skomplikovalo by to celú vec.
Možno aj toto je riešenie na množstvo fake bojov a ubudne ich...
 

DeletedUser

Hosť
Inak tú ikonku by som dal skôr doľava(vpravo je ten irokéz) a na obrázku by bol žoldnier v takom podobnom krúžku ako irokéz. A mohol by si ešte mohol dostať zaplatené nejakých 20 dolárov že si pomohol, a nie ešte aby si ty platil:D:eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
To by už mohlo ísť z mestskej kassy toho, kto si "objednal" posily.
 

DeletedUser

Hosť
Inak tú ikonku by som dal skôr doľava(vpravo je ten irokéz) a na obrázku by bol žoldnier v takom podobnom krúžku ako irokéz. A mohol by si ešte mohol dostať zaplatené nejakých 20 dolárov že si pomohol, a nie ešte aby si ty platil:D:eezmurk:

Áno by tebe mali zaplatiť že si pomohol:D
 

DeletedUser2145

Hosť
alebo za vstup zaplatíš napr. 20 dolárov a keĎ urobíš aspoň jednu strelu ktorou trafíš nepriateľa tak dostaneš 2naásobok keď das 1 do bezvedomia tak 3 násobok atak ďalej.:)

ale inac pekný nápad.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore