Posily v boji

Súhlasite?

  • áno uplne súhlasím

    Hlasy: 22 61,1%
  • áno,ale máš tam toho ešte veľa na zmenenie a dopracovanie

    Hlasy: 6 16,7%
  • Nie,takto nie.niečo tam ešte musíš upraviť (napísať čo)

    Hlasy: 1 2,8%
  • Absolutne nie!

    Hlasy: 7 19,4%

  • Celkový počet hlasujúcich
    36
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3247

Hosť
určite nie. Je na každom aby sa dostavil načas. A dalo by sa to zneužívať..za mňa teda posledná možnosť.
 

DeletedUser3247

Hosť
za mŕtvych útočníkov by prišli noví hráči (teoreticky až do nekonečna?). Prišlo by iba pár útočníkov, nalákali obrancov von z pevnosti alebo na vrchnú hradbu a potom by prišli posily z dola. Útok by stál na pravej strane, obrancovia by sa stiahli na ľavú, nové posily útočníkov by prišli na ľavú. Iba pár vecí čo ma z fleku napadli.
 

DeletedUser

Hosť
suhlasim ale mohlo by to byt co ja vem tak za 50$...to by bolo super:D
 

DeletedUser

Hosť
urcite nie

oni si tam vystrielaju zivoty "podctive mesta" zavoalju druhu vlnu ktora sa prihlasi do boja za 15 min s plnimi zivotmi hentich dorazia maju to :eezmurk: :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
tak v tomto mas pravdu ale mohlo by to byt tak ze asi 15 min. v boji...po 15 min. by sa to uz nedalo...aa obranca ked ich je ta pevnost tak by zaplatili napr. s 5min. omeskanim 25$...s 10 min. 50$ a s 15min. 75$...a utocnici zase takto 5min. 50$...10min. 100$ 15min. 150$...:--)
 

DeletedUser

Hosť
cooo ?? to su velmi male sumy za take podvody... 5 min-2500$ 10 min tak to sa radsej ani nepytajte... :D
 

DeletedUser

Hosť
myslel som ze si budete mysliet ze davam moc...:))...takto som to myslel:)
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som s toho nerobil velmi vedu o poplatkoch. je pravda že by to mohlo znevýhodniť.istú stranu.ale rovnakú možnosť majú obidve strany. a navyše by sa za to platilo i keď si uvedomujem že silnejší a bohatší by takto boli schopný porážať slabších .. bol by to výrazný zásah do bojov o pevnosť.lebo by to bolo organizované.čo chápem. Teraz celkom neviem či je to dobrý nápad alebo zlý.prinieslo by to pozitíva pre tých čo nemôžu byť stále za pc ale ako ste povedali aj nevýhody.ťažko povedať.. čo vy na to? je to dobré a prínosné pre hru? :sibko:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore