posmrtny zivot

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Odpoviem ti:
Svoje hriechy vyznávam, a snažím sa im predísť.
Žijem život v ktorom neustále bojujem proti sebe samému a to je azda ten najťažší boj. Ježiša Krista prijímam 5 až 7 krát týždenne a modlím sa v celku asi 3 hodiny denne ak počítame omšu tak aj 4 ...
Svojim blížnym pomáham, ochraňujem slabších a starám sa o nich ... Svoje hormóny si narozdiel od iných rovesníkov nevybíjam do servítka, ale "spotrebujem" ich radšej pri práci (nie však vždy sa to podarí) ...
Bojím sa nebeského súdu, lebo neviem či mám žiadať spravodlivosť, ktorú vo svete hľadám, alebo milosrdenstvo, ktoré svetu chýba a potrebujeme ho od Boha.
Veľa krát sa pýtam: Ak ja pôjdem do pekla, dostane sa vôbec niekto z dnešnej doby do neba? :neisty:



To som rád ;)
 

DeletedUser

Hosť
Nie14 takto sa ťa chcem na rovinu opýtať chceš trčať v Pekle v smútku a nenávisti alebo v Nebi v láske a pokoji ? :)


Ostatný čo si myslia že Boh neexistuje úprimne ľutujem ...... :(
 

DeletedUser7252

Hosť
Možno tá kóma mala byť tvojím vodítkom, aby si konečne našiel niečo v čo veriť ... Mňa moja viera chráni, neviem ako ty ... ale tak ako sa ja nesmejem tvojej nevedomosti, ty nespochybňuj moju vieru. A ďakujem ti za červenú reputáciu, už dlho tam mám zelené :) Ale nabudúce ak máš takú guráž, že veríš sám sebe a blá blá tak sa aj podpíš ;)

PS: Pre nás, ktorý sme Kresťanmi, ospravedlňujem sa za poslednú vetu v mojom predchádzajúcom príspevku.
 

DeletedUser4623

Hosť
Možno tá kóma mala byť tvojím vodítkom, aby si konečne našiel niečo v čo veriť ... Mňa moja viera chráni, neviem ako ty ... ale tak ako sa ja nesmejem tvojej nevedomosti, ty nespochybňuj moju vieru. A ďakujem ti za červenú reputáciu, už dlho tam mám zelené :) Ale nabudúce ak máš takú guráž, že veríš sám sebe a blá blá tak sa aj podpíš ;)

PS: Pre nás, ktorý sme Kresťanmi, ospravedlňujem sa za poslednú vetu v mojom predchádzajúcom príspevku.

nemusis sa ospravedlnovat a nie14 milujem takych ako si ty. Tu máš velke usta, ked davas reputaciu zas mas velke usta ale sa nepodpises :D
 

DeletedUser7159

Hosť
Nie14 takto sa ťa chcem na rovinu opýtať chceš trčať v Pekle v smútku a nenávisti alebo v Nebi v láske a pokoji ? :)


Ostatný čo si myslia že Boh neexistuje úprimne ľutujem ...... :(

Radšej pôjdem do pekla, v nebi by som nikoho nepoznal :xmas8.
 

DeletedUser

Hosť
Hej ked sa tak robite na velkych veriacich tak aspon nenadavajte druhemu do dementov ze simon..

Ja vas respektujem verte si co chcete je to vasa vec .. ale neondite sa do druhych ... ja v cirkevneho boha neverim pre mna je cela cirkev nič to co robili v historii a co robia sa neda ani opisat (pre mna su to najvacsi vrahovia) ..
Ja skratka verim vo vedu .. ze vsetko ma svoj biologicky spád... a vsetko sa da vysvetlit ziadne duchoviny a nic podobne...


osobne si myslim ze modlit sa kazdy den 3 hodiny neni normalne .. pochopim ked sa niekto modli kazdy vecer mozno tak 10 minut ale 3 hodiny ako ludia ste zaujimavy
 

DeletedUser7252

Hosť
Hehe, súhlasím s tým čo si povedal ohľadom toho nadávania a ohľadom Cirkvi.
Vraj je ešte mladá, ale to čo porobili a stále robia je celkom moc. Umlčovanie informácií a podobne ...
Ja mám osobnú vieru a Cirkvi za ňu vďačím. Modlitbou sa rozumie rozhovor s Bohom- aspoň tak to definuje Cirkev- a ja príliš nemám v láske naučené modlitby.
To sú podľa mňa básničky pre deti, alebo by sme si z nich mali zobrať základ a podľa toho základu si utvoriť vlastné modlitby.
Ja sa modlím 3-4 hodiny deň takým spôsobom, že proste nemám čo robiť, alebo chcem sa modliť a tak si začnem filozofovať nad rôznymi vecami a postupne sa dostávam k tomu, že ďakujem za stvorenie sveta a podobne ... podľa mňa má modlitba vychádzať zo srdca človeka, a nie len tak nadarmo reptať básničky. :)
 

DeletedUser4623

Hosť
Hej ked sa tak robite na velkych veriacich tak aspon nenadavajte druhemu do dementov ze simon..

Ja vas respektujem verte si co chcete je to vasa vec .. ale neondite sa do druhych ... ja v cirkevneho boha neverim pre mna je cela cirkev nič to co robili v historii a co robia sa neda ani opisat (pre mna su to najvacsi vrahovia) ..
Ja skratka verim vo vedu .. ze vsetko ma svoj biologicky spád... a vsetko sa da vysvetlit ziadne duchoviny a nic podobne...


osobne si myslim ze modlit sa kazdy den 3 hodiny neni normalne .. pochopim ked sa niekto modli kazdy vecer mozno tak 10 minut ale 3 hodiny ako ludia ste zaujimavy

chlapik nie14 sa velmi ohradzoval ze ho mame nechat a nasledne zacne nadavat veriacim. To uz bolo pre mna moc tak som mu aj patricne odpovedal. A k tym vrahom mozno mas aj pravdu. Ako veriaci nemusia bt hned vsetci vrahovia. Podla mna ti vrahovia su hlavne tí co tieto rozkaz davali. Najznamejsie pripady: Upalovanie carodejnic a hlavne Bartolomejska noc
 

DeletedUser

Hosť
Takže takto na rovinu sa chcem spýtať vy čo neveríte viete mi povedať.

Aspoň hovorím aspoň jeden dôkaz že boh neexistuje???..... ;)


Ak hej tak to sem napíšte


Som veľmi zvedaví ;)



Mno takto modlenie 10 minút není modlitba ale básnička pre deti

Modlitba 3 hodinová a viac je modlitba kde sa modlíme za chorých ľudí vidíš a rovno keď som to napísal tak sa budem modliť za chlapíka a Nie14 :)

Modlitba ktorá trvá 3 hodiny a dlhšie je normálna len vy neveriaci to nechápete ....... -.-"
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a ty mi teda najdi dokaz ze boh existuje :p

ani jedno nema dokaz ..
 

DeletedUser7159

Hosť
Verím že Boh existuje, presvedčil ma o tom Bolek Polívka... kto nevie na čo narážam, nech si to vygoogli :xmas10.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore