Prace na dobre predmety?

DeletedUser

Hosť
Chcela by som sa opytat, hlavne tych vyssich lvlov (tak nad 85) ze z ktorych prac vam teraz najviac padaju dobre predmety (nie produkty)? a ak k tomu mozte pripisat kolko extra bodov v tej danej praci mate?

Vdaka :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5708

Hosť
Vykrádanie určite už nie, ja skôr odporúčam Pracovať ako podomový obchodník :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Po novej verzii naňho každý nadáva...

To preto, lebo keď bol starý West, tak tá práca šla krásne, ľahko sa hľadali produkty, ale aj predmety. A teraz je táto práca o ničom, ani vhodné oblečenie ti veľmi nepomáha, a predmet alebo produkt nájdeš väčšinou iba zo šťastím.
 

DeletedUser

Hosť
To preto, lebo keď bol starý West, tak tá práca šla krásne, ľahko sa hľadali produkty, ale aj predmety. A teraz je táto práca o ničom, ani vhodné oblečenie ti veľmi nepomáha, a predmet alebo produkt nájdeš väčšinou iba zo šťastím.


jj a prave preto sa tu pytam ludi, z ktorych prac im teraz dobre padaju dobre predmety :)
 

DeletedUser

Hosť
skor by som chcela vediet konkretne prace co maju ludia naozaj vyskusane a co naozaj funguju...
 

DeletedUser4451

Hosť
No vykradanie absolutne neodporucam, ten cestujuci obchodnik je skvely podla mna :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne to pada na vsetkom presne tak ako pred update. Sem-tam nieco padne a potom mam taky stastny den na danu pracu, ze mi pada kazdu pracu nieco. Takze podla mna sa oplati kazda praca s vacsim stastim, skor ci neskor nieco padne urcite.
 

DeletedUser2929

Hosť
Ja osobne odporúčam obchodníka, ale teoreticky to môže padnúť hocikde, chce to len šťastie :xmas1(môže sa stať, že niekomu budú padať lepšie veci na hroboch ako na obchodníkovi). Ale obchodníka mám overeného
 
Hore