Prace na dobre predmety?

DeletedUser

Hosť
takto nejako :)

[SPOIL]
hhhx.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser9436

Hosť
Taktiez sa pridavam ze vykradanie hrobov uz nie je to co byvalo, ALE ...
Moja vcerajsia skusenost.
Natrafil som na STRIEBORNU pracu Vykradanie hrobov. Pouzil som medailu vyssi prijem ( mam ju z vianocnej tomboly ) a obliekol som si supravu A.Q. ( bez zbrani ).
Vykradal som hroby asi 19 krat a tu su vysledky:
- prsten 3 ks - spolu 480 dolarov
- kusok listu cast 2 - 590 dolarov
- modre kozusinove nohavice - 3060 dolarov
- drahy motylik - 2200 dolarov
- presny vojensky revolver - 3940 dolarov

Na to ze som to robil 19 krat po sebe to su velmi dobre vysledky, nehovoriac ze vobec nie som zamerany na vykradanie - moja zrucnost v prstoch je 0 !

Kedze medaila vyssi prijem trva 24 hodin tak som pokracoval na dalsej STRIEBORNEJ praci - Nahanat banditov.
Aj tu som mal oblecenu supravu A.Q. a vysledky:
- zelezny bizon - 2400 dolarov
- Kozusinove nohavice Cheyenov - 5075 dolarov
- ostry tomahawk - 4900 dolarov

Zhrniem to - na hroboch som nasiel veci v celkovej hodnote 10270 dolarov + dalsie veci v hodnote 12375 dolarov pri nahanani banditov.
To vsetko som nasiel za necelych 24 hodin ! Mozno to je nahoda, ale mne vychadza ze sa jednoznacne oplatia robit strieborne a zlate prace + premium na vyssi prijem + suprava A.Q.
Bezne tolko veci najdem mozno za mesiac :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
minule na vykrádanie som minul takmer celu energiu censored nič som nenašiel ale podarilo sa mi nájsť niekoľko pekných predmetov
 

DeletedUser

Hosť
ja osobne robím vykrádanie , aj predaj zbrani indianom , aj poklad a plno dalších práci na californii a na nejakých cca 8-10 prácach mám vyšiu náleznosť ako 4300 $ aj s premkom a podla mna naj na predmety je *rozbíjanie zločineckých band * :)
 

DeletedUser

Hosť
na rozbíjaní zločineckých bánd mám priemerne za 1 prácu 70 % nájdenia 2-ch predmetou , 45% na nájdenie cenneho produktu , a 30 % predmet a produkt :)

Ps: ak máte na californii bundu allana Q alebo pušku šenite mi :)
 
Hore