Preco su vojaci v hre znevyhodnení?

DeletedUser

Hosť
Rád by som sa opýtal, kto tak nenávidel vojakov, že vymyslel také úlohy? Už sme sa s viacerími aj nevojakmi zhodli, že toho máme v úlohách oveľa viecej a ťažšieho ako iné povolania a k tomu práce ktoré si hlavná vojenská úloha vyžaduje(pomstitel) sú skoro každá z iného súdka a preto si musím kvôli každej buď meniť body alebo kupovať veci ktoré mi tie body doplnia. Ďalej, všetky tie produkty čo majú vojaci do úloh získať majú strašne nízku náleznosť. Ďalej, proti napríklad takým dobrodruhom ale aj ostatným zamestnaniam máme strašne dlhé úlohy. Tam makaj 8 hodín,tam 15 hodín, tam 6 hodín...nepoviem keby raz...ale keď to raz začne tak to nemá konca kraja...vkuse musím makať celý deň aby som prešiel jednou úlohou a niekedy aj viacej kedže treba energiu doplniť a stráženie pevnosti napríklad 20 hodín??? Aký chorý a vojakov nenávidiaci mozog to urobil...Porovnajte si to napríklad s dobrodruhmi...ich produkty že tabak,kukurica,fazuľa a tak...všetko s vysokými náleznosťami a my presne opak...vkuse len makám aby som získal uniformu a aj tá je roztrhaná keď ju konečne mám...musím si ju opraviť a keď si ju opravím aj tak je to len śunt za 800 dolárov pričom ostatné zamestnania majú za oveľa menšiu námahu hneď hotovú,lepšiu a drahšiu bundu...Alebo napríklad duelanti dostávajú každú chcíľu nejakú vec a my vojaci tie veci musíme skôr dávať. Duelant dostane v úlohe quarter horsa a my musíme v úlohe niekomu dať poníka a prak...a to nieje jediný podobný prípad. Ako som hovoril ku každej úlohe meniť vlastnosti alebo nieco kúpiť aby som mal v tej ći onej vlastnosti dost bodov...Máme o dosť viacej úloh kým sa dostaneme k výstroji a tá na koniec stojí za starú belu. Napríklas stavbári maju vśetky úlohy sústredené na stavanie a my na úplne všetko a celú výstroj dostaneme po dvoch mesiacoch hrania čistého času,lebo kvoli každej blbosti čo dostaneme musíme makať aspoň 20 hodín a potom dostanem roztrhanú uniformu čo mi uberá vystupovanie. Vôbec to nieje vyvážené a zdá sa mi akoby niekto naozaj nenávidel vojakov...
 

DeletedUser

Hosť
no ja hram tiez za vojaka, tiez plnim ulohy a nemam ziadny problem s tym a ani nemam pocit ze by som bol znevyhodneny voci ostatnym :grin: takze neviem o co ti ide
 

DeletedUser

Hosť
Lebo si zrejme este nevidel co maju za ulohy ine povolania...hrajem aj za stavbara v druhom a len teraz som zacal hrat a uz som skoro vojaka dobehol...vsetko ide ovela lahsie...a ako mi hovorili dobrodruhovia su radi ze niesu vojaci lebo maju lepsie bonusy a lahsie sa v ulohach dostanu k svojej vystroji...
 

DeletedUser

Hosť
Ale stavbár ide často len cez stavanie, čiže tam nemôžu dať prácu lov vlkov.
Ale ak ideš cez správnu taktiku, tak si myslím že nie je problém.
Ja osobne vojaka nemusím, práve pre tie questy.
No ale ak je pekný lvl má bonuse na zbraň, a to je skvelé.
 

DeletedUser

Hosť
Ved prave....kazdy greenhorn sa tesi ze bude vojakom a potom ked si to povolanie da tak nadava ako diabol,lebo kym sa dostane cez questy....(mimochodom ako si spominal tych stavbarov a vlokov...vojaci tiez casto zbieraju paradajky,kosia luky,zbieraju kukuricu a podobne hovadiny to ti poviem-to uz potom mozu aj stavbari lovit vlky...) no...kym sa dostane cezquesty minul na nich aspon 60000 a je na urovni 70 kdezto nejaky dobordurh ma svoje veci uz na urovni 40 co je poriadny rozdiel...a stravy pri tom viac ako o polovicu menej casu....vsak si poratajte tie hodiny roboty u oboch a uvidite ten priepastny rozdiel a to neratate tie nemozne produkty co mame ziskat a kazdy ma nizku naleznost a preto ho clovek nehlada len 2 hodiny...
 

DeletedUser

Hosť
to je ten problém, že nováčik by mal ísť ako dobrodruh, aby sa naučil chápať túto hru, zase nie je to hra pre 10ročné dieťa.:)
Nemusíš dávať do šamana 60 000,len treba ísť podľa prác ktoré budeš potrebovať, určite tu je, poprípade by ti niekto napísal build na vojaka, ako máš postupovať..
Lebo ak prídeš len tak hrať vojaka, tak ako vravíš bude ta to stáť aj 60 000.
 

DeletedUser

Hosť
Ano...ale ked potom pojdes podla uloh...teda budes si podla toho davat body...budes mat body vsade a preto budes slaby....kazdy si dava body len do niekolko vlastnosti aby boli vo svojom odbore silny a vojak by podla tvojich slov mal uplne vseobecne rozhadzane body...robil som to najprv podla uloh....teda tie body...ale potom (ako vojaka!!!) ma napukal kazdy amatersky duelant...a ten bonus strategie proti nim vobec nepomaha, to som si uz zistil... Ake je to nastavenie hry,ked vojak,ktory ma byt majster boja, moze byt napukany kazdym hracom preto aby mohol robit ulohy???Lebo si musi davat body do vlastnosti ktore su naozajstnym vojakom na hovno(to je este slusne povedane)....a vojak tak vo svete west nema zmysel...ak rozdelujes body podla uloh,tak to vyzera takto: kazdy ta zmlati v dueli,robis ulohy za ktore aj tak dostanes najslabsie veci, nemozes ani poriadne stavat, a vlastne nic nevies robit poriadne lebo body mas skoro vsade...

Poviem to takto: Stavbarov ma kazdy rad, lebo stavaju a sustredia sa na to aj v ulohach, dobrodruh vlastne ani nepotrebuje mat svoje mesto a zije nesputanym zivotom prevazne robi lovecke ulohy, duelantov ma rado menej ludi ale maju tiez svoju ulohu lebo co by to bol za west bez prestreliek??? bez toho sa divoky zapad nezaobide...ale teraz mi povedz...na co je v the west vojak? je vojak,mal by byt schopnym bojovnikom....ale ked chce robit ulohy nemoze,lebo musi body rozhadzas vsade,takze snad okrem stavbarov je najslabsi v hre a v dueli ho kludne porazi aj dobrodruh...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ale kazdy ma navyber ci chce ist z vojakom cez ulohy alebo cez duely
 

DeletedUser

Hosť
Poviem to takto: Stavbarov ma kazdy rad, lebo stavaju a sustredia sa na to aj v ulohach, dobrodruh vlastne ani nepotrebuje mat svoje mesto a zije nesputanym zivotom prevazne robi lovecke ulohy, duelantov ma rado menej ludi ale maju tiez svoju ulohu lebo co by to bol za west bez prestreliek??? bez toho sa divoky zapad nezaobide...ale teraz mi povedz...na co je v the west vojak? je vojak,mal by byt schopnym bojovnikom....ale ked chce robit ulohy nemoze,lebo musi body rozhadzas vsade,takze snad okrem stavbarov je najslabsi v hre a v dueli ho kludne porazi aj dobrodruh...

No to nesúhlasím, poznám par ľudí čo majú questy za sebou.
A ja ho nemôžem poraziť, je tam rozdiel aj 700Hp.
Ako hovorím ide to cez taktiku, uričte hodne ľuďom sa páči.

http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=1741
 

DeletedUser

Hosť
Jeden vojak co bol v tej dobe jeden z mala vojakov v prvej 20tke najlepsich mi napisal: "Vyser na styl vojaka aj na ulohy,tie budes robit ako pako a nic poriadne nedostanes...zmen si body na duelantske a bojuj ako duelant,lebo vojak v tejto hre v podstate nema poslanie" A naozaj...pozrel som priblizne prvu 50tku ludi a zistil som ze je tam len malo vojakov...prevazne su to robotnici alebo dobrodruhovia a ked tam bol nejaky vojak,spytal som sa ho ako to ze je tak vysoko...a co mi povedal? Vsetci povedali,ze je to kvoli tomu ze dueluju...lebo pocas hry zistili ze ako vojak,ci uz ulohami alebo inak sa nikam nedostanes ak nezacnes duelovat...

Cez taktiku sa nedostanes nikam...mam vysoku taktiku a nedavno som si s kamaratom dal duel...on je nizsia uroven ako ja a je duelant...s skoro ma zabil...vyzyval on...potom mi povedal,ze nech sa vykaslem na taktiku lebo on nedal ani jeden bod do vystupovania a aj tak ma porazil....a tajomstvo???dava skoro vsetky body do presnoti a do sily uderu.... a potom mozes mat taktiku aku chces a aj tak ta nic nezachrani od bezvedomia...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
vsak asi najdolezitejsie pre duely su presnost, uhybanie a bud sila uderu alebo strielanie
 

DeletedUser

Hosť
ja viem...jeden duelant mi vysvetlil, ze ked das body do pesnosti namiesto taktiky tak moze mat obranca aku chce aj tak ho das k zemi...a poslednu dobu zistujem ze ma pravdu a body z taktiky davam do presnosti...a zacal som zarabat...Mozeme to ukoncit tym,ze vojak v tejto hre nema dovod na existenciu a jeho ulohy su postavene na hlavu,lebo body si potom rozhadze uplne vsade a tym bude oslabeny tak,ze ho div aj robotnici nezmlatia...a to ma byt prosim pekne akoze vojak...
 

DeletedUser

Hosť
Já to nechci číst celé, ale voják je overpower :)
Že nesplní charakterové úkoly? To je kec- ano, splní ho jen určitý build, ale pracovník pokud si nedává sílu, stavět a vést taky nesplní ty svoje. Voják z nich dostane parádní věc na práce - trumpetu, navíc pro rozjezd dostane medaili, což je taky super. Než se v úkolech zaseknete, tak máte rozhodně 4 body do schopností, po splnění celého úkolu dostane dva atributy a 10 schopností, takže je na tom skoro nejlépe.

A výhody? Zdraví naprosto super, i jako střelec pak ustává dost duelů díky hadrům, kor s prémkem.
Zbraň je dost silná výhoda, prostě má vždy ty tři nebo šest lvlů navrch nad duelanty své úrovně diky lepšímu kvéru.
A taktika? Díky taktice stačí cpát si menší přesnost, hlavně pokud jedete charisma. Pro pevnosti se vám charisma hodí také...

Prostě sečteno voják má nejlepší výhody a ty úkoly splnit jdou. Jediné jeho mínus jsou příšerné obrázky a že ho hraje skoro každý :)
 
Hore