Preco su vojaci v hre znevyhodnení?

DeletedUser

Hosť
ja mam postavy 2x stavbara,1x duelanta a teraz som sa dal na sk3 vojakom.za dobrodruha som hral ale vobec ma to nebavilo.mam radsej ked je to tazsie a vojak je vyzva.narozdiel od mojho znameho co ma 3 postavy a vsetko dobrodruh.nechapem co ho na tom bavi.vsetko na jedno kopyto.ja som mu vravel ze nech vyskusa nieco ine ale on nie ze vraj ostatne je tazke.celkovo ani the-west hrat nevie.robi prace do 50 percent motivacie,nevie si ani nakup vybavit,ma 11 tisic a nevie co si ma kupit a ani nezisti ze sa mu otvori nova praca.takze postava dobrodruh je presne na takych co sa do the-westu nevyznaju.
 

DeletedUser

Hosť
vojaci su dobri... vobec niesu znevyhodneni... len to musis vediet hrat :)
 

DeletedUser

Hosť
Tie questy sa dajú v pohode splniť. Práveže vojaci to majú najlepšie. Za questy dostaneš trúbku a tá otvorí niektoré práce oveľa skôr. Kľúčová schopnosť je strieľanie, vlastnosť zasa charizma. Cez strieľanie som to poľahky splnil.
 

DeletedUser

Hosť
Moja prva a jedina postava bola vojak. Nepozeral som si ziaden build. Vsetky schopnosti a vlastnosti som tlacil do duelovych schopnosti (charizma, zrucnost). Obrovske mnozstvo bodov mi padlo na uhybanie a presnost (co je pre splnenie uloh krok spat). Napriek tomu som pomstitela splnil bez vacsich problemov do urovne 60 cca.
Ako tu uz niekto spominal mastickarska suprava jednoznacne pre pomstitela. Ta mi strasne pomohla.

Nemal som teda ziadny problem. Duely to bola jedna basen. To, ze ma vojak bonus do taktiky mu dava obrovsku vyhodu oproti ostatnym postavam. A to z toho dovodu, ze tam memusis davat skoro ziadne body schopnosti - das si ich napr. do vystupovania alebo kde uznas za vhodne (uplne si vystacis s taktikou, ktoru ti daju body vlastnosti hlavne ak pouzivas premium).

Takze vojaci 4ever :D
 

DeletedUser

Hosť
niekto tu pisal ze v top50 je malo vojakov ved na svete tri je v top15 7dobrodruhov 2stavbari a 6vojakov takze s dobrou taktikou mozu byt velmi fajn
 

DeletedUser

Hosť
Hraju všechny charaktery a nějaké zvýhodnění je blbost. Prostě každý má něco
a bud to umíš nebo ne. I s dělníkem můžeš být TOP duelant atd.
 

DeletedUser

Hosť
Podla mňa je to naopak. Vojaci sú v hre zvýhodnení. Pozri si výhody vojaka a duelanta. Všetky vojakove výhody postavy sú užitočnejšie, tak to vyrovnali aspon tými úlohami.
 

DeletedUser

Hosť
ako tu písali, to čo tvrdíš je strašná blbosť, všetky postavy v hre sú si rovnocenné, na úlohy, ktoré má vojak, tam to nie je s mastičkárskou súpravou ťažké. Neviem prečo, ale mne sa zdá, že skôr majú duelanti ťažšie úlohy ako vojaci. ak si myslíš, že ti to pomôže tak nerob úlohy. Jednoducho povedané:
Vojak, Dobrodruh, Pracovník aj Duelant sú rovnocenný!

A to si zapamätaj.
 

DeletedUser

Hosť
no to sa neda povedat na 100% !
napr. dobrodruhovia maju strasnu vyhodu - +10% do stastia - myslim tym sancu najst predmet !
duelanti - skoro nic poriadne nemaju :D /ale ta motivacia na duely sa zide :)
pracovnici - dostavaju viac XP :)
vojaci - vela zivota a taktika :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak, ale ak to tak zoberieš, nie je postava, ktorú sa neoplatí vybrať.
Dobrodruhovia majú síce šťastie, ale ber to tak, ak si vyberieš hrať s mestom tak ja by som bral pracovníka - bankový účet. Duelant má veľkú výhodu s motiváciou, keď si chce udržať motiváciu, mal by dať 3-4 duely denne a stále bude mať ráno 100% motiváciu a ostal tu Vojak, ten nemá tú taktiku k zahodeniu a aj zbrane môže nosiť o 3 úrovne vyššie. Ja by som povedal, že to je skoro na rovnako.
 

DeletedUser

Hosť
Ale vojak ma najlepsie vyhody, no zaroven najtazsie ulohy :(
 

DeletedUser

Hosť
Ale vojak ma najlepsie vyhody, no zaroven najtazsie ulohy :(

Ti sté si myslím aj ja. Ked si aj všimneš charakteri, tak je ovela viac viac vojakov ako duealntov. Napr. na svete 3 je duelant velmi zriedkavo.
Podla mna by duelant tiež mohol mať niečo užitočnejšie. Napr výhoda že dostane o 10% viac peňazí ani nie je výhoda. Ked napríklad môžeš dostať 50$ tak ti to pridá len 5$ čo podla mňa je len milodar a nie zárobok
 

DeletedUser

Hosť
TEMPLAR ma pravdu som vojak na sk2 a dobrodruh na sk1

Uloha Keď prejdú festivaly a dobrodruh- LVL16- predposledna uloha(tyzden)
a vojak-LVL26- dokoncene(dnes11.1 mozno po 3 mesiacoch)
 
Hore