Presúvanie medzi svetmi

Akým štýlom by malo fungovať presúvanie?


  • Celkový počet hlasujúcich
    128

DeletedUser

Hosť
Čo bude s energiou (a hp), dolármi v hotovosti a v banke a s miestom príchodu?
Energia (a hp) sa nejako dobije do plna alebo aspoň sa dobije v medzičase keď si dáme postavu migrovať a než sa nám znovu zaktivuje alebo ostane v podobe v akej bola keď sme dali postavu migrovať?
Doláre ostanú v banke a pri sebe tak ako sú alebo sa nejako premiešajú, napr. všetky budú v hotovosti po presune alebo všetky v banke?
Miesto na ktorom sa "znovuzrodíme" bude totožné s miestom z ktorého sme na pôvodnom svete odišli alebo nás to hodí niekam náhodne, popr. je na to určené nejaké konkrétne miesto?
 

DeletedUser

Hosť
a keď dám migrovať a mám zvihodnenie pre postavu 14 dní a dám migrovať napr. o 20:00 tak budem mať o tie 4hod. dlkžie tú výhodu alebo sa my nezastavi vyhoda pre postavu a skončí vtedy keď mala alebo sa to presunie o ten čas ktorý čakam na presun postavy
 

DeletedUser4451

Hosť
Neviem to na 100% ale zrejme ti skonci vtedy kedy aj mala skoncit
 

DeletedUser

Hosť
presun

ak si napriklad presuniem postavu z sk3 na sk1 tak mi ostane aj to čo mam na sk1 aj na sk3 v inventari alebo jako to tedaje ? :)
 

DeletedUser

Hosť
Ak si chces presunut postavu z sk3 tak na sk1 nemozes mat zalozeny ucet. Inak by ta to tam ani nemalo pustit. Postavu na sk1 si musis najskor zmazat ak tam chces presunut svoj charakter z sk3. Presuva sa vsetko viazane na postavu ktoru chces presuvat, cize aj veci.
 

DeletedUser4451

Hosť
Napadla ma taká informácia.

Presun prebiehol v úplnom poriadku dokonca mám podozrenie, že mi dobyl energiu a hp ale to som si neni istý :)
 

DeletedUser5507

Hosť
joj uz sa tesim ked budem na SK1 :D lebo som dal dnes o 16:13 ci nejak tak presun na SK1 a este som tam stale neni a je uz 0:21 :)
 

DeletedUser

Hosť
Buffalo

Prečo sa nemôžeme presunuť z a do Buffala??? Aký je tam rozdiel???

:huh1::huh1::huh1:
 

DeletedUser4451

Hosť
Ten svet je mladý, teda uz ani ne ale nechceli miesat uplne stare konta s novymi lebo by to napr. pre hracov na buffale nebolo fer a taktiez nechcu otvorit cestu z buffala lebo by sa mohlo stat ze by ten svet padol tak ako padli uz davno svety 2-5
 

Deleted User - 4

Hosť
Tí, čo ste si presunuli postavu do iného sveta, tak zatiaľ čo, spokojní - nespokojní? Splnil presun postavy vaše očakávania? Vyskytli sa nejaké chyby? (zatiaľ klop klop na drevo, ani jedna nebola)
 
Hore