Presúvanie medzi svetmi

Akým štýlom by malo fungovať presúvanie?


  • Celkový počet hlasujúcich
    128

DeletedUser5507

Hosť
mno hej dopadol celkom dobre ale asi som mal ist na Arizonu ale nevadi :) co narobim :D ale zatial som spokojny
 

DeletedUser5507

Hosť
Linteo ale co som bol na jednom boji na SK1 no to bol otras ze 14:19 to som este nevidel na sk2 boli zivsie boje :D ale dufam ze po migracii sa to upravy a naplnia sa velke pevnosti
 

DeletedUser8160

Hosť
zlý svet

omylom som sa presunul na arizonu namiesto svetu 1. nedvá sa to dako napravit? :( nechcel som ist na svet kde je to zrychlene :(
 

DeletedUser5708

Hosť
Už je hodina po polnoci, a mňa to ešte stále neteleportlo...
 

DeletedUser8815

Hosť
ahoj,
odkedy sa oznámilo, o možnosti prejsť na iné svety, nemôžem hrať na svete 2.
po nalogovaní sa miesto tváre hráča zobrazí akási mozaika a nenčíta sa svet,
prečo???
kedy budem môcť opäť na svete2 hrať???
Ďakujem.
 

Deleted User - 4

Hosť
Mohol/a by si to trochu viac rozpísať? Prihlásiť sa do sveta môžeš normálne? Nepoužívaš v prehliadači nejaký skript?
Skúsil/a si to už v inom prehliadači?
 

DeletedUser4451

Hosť
Jasne, zistil som to:

Po presune postavy do iného sveta bude spojenie medzi priateľmi prerušené. To znamená, že po presune nedostaneš viac body za pozvaného hráča. Body, ktoré si už za neho získal, ti však ostanú :howgh:

Takže trvalo mi to dlhšie ale musím poopraviť túto informáciu.
Presunul som si postavu na Arizonu a so mnou aj jeden hráč, ktorý sa registroval cez môj link. Dnes som si všimol, že mi stúpli body priateľstva tak som mu napísal a on mi potvrdil, že si kúpil prémium (podľa jedného screenu tu na fóre som aj zistil, že mi to pridalo presne 50 bodov priateľstva).

Takže spojenie medzi priateľmi sa preruší len za tej podmienky, že sa nepresuniete obaja (popr. viaceri), ale ak sa presuniete na rovnaký svet, tak bude spojenie medzi priateľmi obnovené a bude fungovať ďalej.
 

DeletedUser

Hosť
Presunul som si dve postavy na ktorych som mal po 100 nuggetov, teraz nemam ani jeden :(

Pritom ste písali že sa presunú...
 

DeletedUser4451

Hosť
Presunul som si dve postavy na ktorych som mal po 100 nuggetov, teraz nemam ani jeden :(

Pritom ste písali že sa presunú...

Nuggety ti ostavaju, ved ked mas aj na jednom ucte 500 nuggetov a hras s tym uctom 10 svetov naraz tak na kazdom ti svieti 500 nuggetov no minaju sa samozrejme naraz.. konkretne napis aky nick si si kam presunul
 
Hore