Presúvanie poradia práce

  • Zakladateľ témy DeletedUser8473
  • Vytvorené

Súhlasíte s týmto návrhom ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    32
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser8473

Hosť
Chcel by som navrhnúť aby sa dalo meniť poradie v akom sa vykonajú práce/činnosti zadané pre vykonanie

Napr. mám zadaných 9 prác z toho prvých 6 je napr. Hľadanie ropy a zvyšné 3 sú Pracovať ako podomový obchodník, ak chcem aby sa najprv vykonal ten podomový obchodník musím teraz zrušiť tých 6 prác hľadania ropy a potom ich dať zase robiť
Ja si to predstavujem nejak tak že "chytím" tu ikonku práce/činnosti v zozname činností dole vpravo a ťahám ju napr. na začiatok aby sa vykonala ako prvá
 

DeletedUser9056

Hosť
Veď ju klikni ako prvú a až potom daj zlato.

S návrhom nesúhlasím.
 

DeletedUser8473

Hosť
Ale keď si potom rozmyslím že tak je to lepšie zadať v opačnom poradí alebo niečo
 

DeletedUser9056

Hosť
Tak ich všetky zrušíš, a zadáš od znova, na čo ďalšie zbytočné komplikácie ?!
 

DeletedUser

Hosť
nechápem čo je na tom "komplikácia"... Teraz je proste hocijaké upravenie prác doslova utrpenie, aj zrušenie je hrozné, keďže musím po každej jednej práci čakať ako sa popresúvajú zvyšné (a to nehrám s prémkom, tam to musí byť ešte horšie). Toto by bolo aspoň trocha zlepšenie, som samozrejme za :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Čo je na tom hrozne? Veď na začiatku si rozmyslíš, čo dáš 1., 2., --- , 9. , a tak ich naklikáš..

A pochybujem že to vôbec prejde, lebo je to absolútne zbytočné. :odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
Asiko, asiko, chcel by som vidieť, ako by si to používal, keby tento návrh prešiel :D. Som Za tento nápad.
 

DeletedUser9056

Hosť
Vôbec by som to nepoužíval, absolútne zbytočná vec. Ďalší normálny - Rado, hlasoval za nie. ;)
 

DeletedUser6016

Hosť
Robil by som napr. lov rýb a v polovici by som to presunul a dal namiesto toho šírenie viery. Čo by sa stalo? Aj kvôli tomu som dal nie :xmas2.
 

DeletedUser

Hosť
čo asi? stalo by sa to isté ako keď to zrušíš a zadáš znova :D
ale však ako chcete, načo vylepšovať a zľahčovať ovládanie... vlastne aj skratky nech zrušia, to je úplne zbytočné, že? :D akože fakt nevidím dôvod prečo nie, keď to iba pridáva na funkcionalite :)

(ale nič z tohto fóra sa aj tak do hry nepridá takže je v podstate zbytočné nad tým rozmýšľať :) )
 

DeletedUser6016

Hosť
čo asi? stalo by sa to isté ako keď to zrušíš a zadáš znova :D
ale však ako chcete, načo vylepšovať a zľahčovať ovládanie... vlastne aj skratky nech zrušia, to je úplne zbytočné, že? :D akože fakt nevidím dôvod prečo nie, keď to iba pridáva na funkcionalite :)

(ale nič z tohto fóra sa aj tak do hry nepridá takže je v podstate zbytočné nad tým rozmýšľať :) )

lol... skratky ... oni ti pomáhajú? ani raz som ju nevyužil akurát mi škodia.
idem niečo písať, nekliknem a vyskočí mi 500000 okien :p
 

DeletedUser

Hosť
Presne rado, malo by sa to dať deaktivovať.
Ale aby som nebol OT, určite by sa to zišlo, ale neprejde to (bohužiaľ) .
 

DeletedUser9056

Hosť
čo asi? stalo by sa to isté ako keď to zrušíš a zadáš znova :D
ale však ako chcete, načo vylepšovať a zľahčovať ovládanie... vlastne aj skratky nech zrušia, to je úplne zbytočné, že? :D akože fakt nevidím dôvod prečo nie, keď to iba pridáva na funkcionalite :)

(ale nič z tohto fóra sa aj tak do hry nepridá takže je v podstate zbytočné nad tým rozmýšľať :) )

kľudne nech zrušia aj tie skratky, 75% hráčov ich nepoužíva
 

DeletedUser6016

Hosť
čo asi? stalo by sa to isté ako keď to zrušíš a zadáš znova :D
ale však ako chcete, načo vylepšovať a zľahčovať ovládanie... vlastne aj skratky nech zrušia, to je úplne zbytočné, že? :D akože fakt nevidím dôvod prečo nie, keď to iba pridáva na funkcionalite :)

(ale nič z tohto fóra sa aj tak do hry nepridá takže je v podstate zbytočné nad tým rozmýšľať :) )

nechcel by si ovládanie hlasom?

(to by sa zišlo):xmas8
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore