Presúvanie poradia práce

  • Zakladateľ témy DeletedUser8473
  • Vytvorené

Súhlasíte s týmto návrhom ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    32
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
vy ste fakt bláázni :D a okrem toho, skratky sa dajú veľmi jednoducho deaktivovať, stačilo by sa pozrieť do nastavení :)
 
Robil by som napr. lov rýb a v polovici by som to presunul a dal namiesto toho šírenie viery. Čo by sa stalo? Aj kvôli tomu som dal nie :xmas2.

No čo by sa asi stalo? Zhorel by ti pc? Alebo by zhoreli servery innogames? :xmas4
To určite nie...
Ak by si presunul šírenie viery do stredu, stal by sa iba to, že ak by hráč ukončil prácu lov rýb (ktorá bola pred šírením viery) a začal task pre šírenie viery postava by začala: cestovať k šíreniu viery, ukončila šírenie viery, začala cestovať k práci lov rýb, a začala prácu loviť ryby. Je to až také strašné?

No nápadu dávam áno, je celkom zdĺhavé ukončovať 9 taskov a potom znovu všetko naklikávať. Myslím si, že tento nápad tu už niekedy strašne dávno bol, ale ohlasy boli pozitívnejšie.. :xmas1
 

DeletedUser9056

Hosť
vy ste fakt bláázni :D a okrem toho, skratky sa dajú veľmi jednoducho deaktivovať, stačilo by sa pozrieť do nastavení :)

Veď som si ich aj deaktivoval, lebo (ako už písal Rado) vždy keď som išiel písať, tak miesto textu sa mi zobrazili samé nové okná.

P.S. To ovládanie hlasom, by sa zišlo :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Keď som si prečítal názov témy, nevedel som čo to je, ale keď som si prečítal úvodný p., už som pochopil. S nápadom súhlasím, ani mňa nebaví keď si napr. dám zlé poradie prác, potom musím klikať na "X", no lenže to presúvanie poradia prác by vôbec nebola zlá vec. :)
 

DeletedUser

Hosť
Ten nápad sa mi páči neviem prečo by sa nemohol zrealizovať áno :)
 

DeletedUser5708

Hosť
Je to bláznovstvo, takéto "vylepšenie". Predtým ako si zadáš práce si rozmysli v akom poradí ich chceš dávať, a až potom ich odklikni.

Jedno nie s veľkým N...
 

DeletedUser

Hosť
Hmmm ... ono ide o to, že nie len, že by to bolo pohodlnejšie mať možnosť si práce presúvať ale malo by to aj jeden veľký plus. Ten plus spočíva v energií. Niekedy sa môže stať, že prídeš na west a pozeráš, že máš full energiu ale do nového levelu ti napríklad chýba len 1 bod skúsenosti. Tak zadáš prácu ale po prvej práci postúpiš na nový lvl. A tak zrazu máš opäť full energiu. Lenže čo ak náhodou v tej chvíli potrebuješ ísť do mesta niečo dať na trh ? Alebo nejaký iný dôvod kedy potrebuješ jednoducho prácu prerušiť. Ale v tom prípade by si musel zadané práce zrušiť ale energia na nich minutá sa ti už nevojde kedže máš full energie z postupu na nový lvl. Po uplatnení tohto návrhu by si jednoducho nakoniec zaradil presun do mesta - presunul ho na prvú pozíciu a potom jednoducho pokračoval v práci bez toho aby si stratil energiu :p
 

DeletedUser

Hosť
Hmmm ... ono ide o to, že nie len, že by to bolo pohodlnejšie mať možnosť si práce presúvať ale malo by to aj jeden veľký plus. Ten plus spočíva v energií. Niekedy sa môže stať, že prídeš na west a pozeráš, že máš full energiu ale do nového levelu ti napríklad chýba len 1 bod skúsenosti. Tak zadáš prácu ale po prvej práci postúpiš na nový lvl. A tak zrazu máš opäť full energiu. Lenže čo ak náhodou v tej chvíli potrebuješ ísť do mesta niečo dať na trh ? Alebo nejaký iný dôvod kedy potrebuješ jednoducho prácu prerušiť. Ale v tom prípade by si musel zadané práce zrušiť ale energia na nich minutá sa ti už nevojde kedže máš full energie z postupu na nový lvl. Po uplatnení tohto návrhu by si jednoducho nakoniec zaradil presun do mesta - presunul ho na prvú pozíciu a potom jednoducho pokračoval v práci bez toho aby si stratil energiu :p

ANO, aj toto je velmi dobry dovod preco som uz dala ano :)
 

DeletedUser

Hosť
Dalsi dovod preco ano su pracovne navody. Ak pouzijete pracovny navod napr. na pracu Stavba vily a Hasenie ohna, lenze pozriete, najprv potrebujete do Q hasit ohen, az potom stavat vilu. Kebyze zrusite tu stavbu vily, navod sa vam nevrati a zbytocne ste si premrhali polovicu navodu, zatial co si to takto presuniete, vsetko ostane v pohode.
 

DeletedUser

Hosť
takže už máme 3 dôvody prečo by sa to oplatilo ... má ešte niekto nejaký ? :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore