Presunutý čas boja

Zdravím, rád by som sa informoval a zároveň by som poprosil aj o vážny dôvod, prečo si Admin (vedenie) prehadzuje čas bojov ako sa mu zachce. Pevnosť "Na pamiatku Smrtana" čas zmenený z cca 4:40 na 19:59. Pokiaľ viem, žiadne z pravidiel hry neboli porušené a meniť pravidlá a ohýbať ich ako sa Vám zachce nie je v poriadku

Ďakujem
 

DeletedUser10341

Hosť
Myslím, že za dve hlavné veľké aliancie akými sú Scorpions a Nezbedníci sa zhodneme na presune času tohto boja. Pretože tento boj bol kopnutý nezmyselne a zrejme by sa ho veľa online hráčov nezúčastnilo. A poprosím zaviesť rovnaké pravidlo, aké je na Delaware. V prípade kopnutia viacerých bojov, nech je každý boj aspoň 25x násobne drahší, aby sme si z hry nerobili holubník, ale mohli si normálne zahrať a zabojovať ako normálni ľudia :)
 
Zdravim ,

ano tiez si myslim ze je to velmi zle , vsetci dobre vieme ze idealny boj je medzi druhou a piatou rano :D skoda ze to presunula podpora ako si to len mohli dovolit takto zasiahnut do vasej slobody, iba zeby to mohli a davalo by to zmysel kedze cela iowa by si rada zabojovala v normalnom case. Teda okrem 15 ludi z toho 3 su uz Banned:D tí by to chceli rano o 4:40 aby sa akoze snazili znicit iowu jak pise jeden vedec :D https://prnt.sc/sltsh7
 
Naposledy upravené :
Idete sa tu oháňať screenom? Dobre https://ctrlv.cz/6I68

Trvám na tom že pravidlá neboli nijakým spôsobom porušené a presunutie boja bolo nezmyselné, pretože sa ani nijakým spôsobom nedotkol Awesomie, Pokiaľ sa pravidlá zmenia nemám problém ich rešpektovať, ale meniť ich, neinformovať hráčov a posúvať boje nie je v poriadku, všetko z mojej strany :)
 
Magi ak sa ti nepáči že sa support snaží zachovať aký taký balans bojov na Iowe obmedzením tvojho chlebodarcu, ktorý toto nespravil prvý krát (ani posledný ak by sa s tým niečo neurobilo) tak si zruš účet a začni robiť zo svojím životom niečo zmysluplné :)
 
Idete sa tu oháňať screenom? Dobre https://ctrlv.cz/6I68

Trvám na tom že pravidlá neboli nijakým spôsobom porušené a presunutie boja bolo nezmyselné, pretože sa ani nijakým spôsobom nedotkol Awesomie, Pokiaľ sa pravidlá zmenia nemám problém ich rešpektovať, ale meniť ich, neinformovať hráčov a posúvať boje nie je v poriadku, všetko z mojej strany :)
nerozculuj sa :) napis nam radsej aspon jeden argument preco boje o 4:40 su idealne a budeme radi :) a nevylievaj si tu zlost na blackovi on nenici boje , to ten vas patriot sa strasne o to snazi a volako nic :)
 
Pozrite sa, mňa naozaj nezaujíma váš názor, za to že vám vyhovujú večerné boje tak mne nemusia, nemienim sa riadiť vašimi pravidla, sú tu jediné pravidlá a to pravidlá hry, ktoré nikto z nás nijakým spôsobom neporušil :) Vaša úbohá výhovorka, že kazíme boje vôbec nie je na mieste, ako ich kazíme? Veď kto chce ten príde a kto nie tak nie :)

btw, niekedy je boj 10v10 lepší ako boj kde je 100 hráčov čo sa nevedia hýbať :)
 
Magino, ale reálne kto ti príde o 4:40 ráno bojovať?
Pamätáš na tie boje čo boli o 1, 2, 3, 4... koľko tam bolo ľudí, vás trepnem 20 čo sa nazbieralo a bránilo to po 5 ľudí.. (koľko bolo aktívnych ani nehovorím)
Neviem presne koľko je aktívnych hráčov na servery, ale na boj chodí tak 160... čiže boj to bol k čomu?
 
Pozrite sa, mňa naozaj nezaujíma váš názor, za to že vám vyhovujú večerné boje tak mne nemusia, nemienim sa riadiť vašimi pravidla, sú tu jediné pravidlá a to pravidlá hry, ktoré nikto z nás nijakým spôsobom neporušil :) Vaša úbohá výhovorka, že kazíme boje vôbec nie je na mieste, ako ich kazíme? Veď kto chce ten príde a kto nie tak nie :)

btw, niekedy je boj 10v10 lepší ako boj kde je 100 hráčov čo sa nevedia hýbať :)
Nema zmysel ti nieco pisat lebo si ides svoje a evidentne ti ide len o to o com som pisal hore :) a boj 10 na 10 online nebudes mat o piatej rano nikde .
Treba si uvedomit jednu vec ze obidve ali sa vedia dohodnut na boji v normalnej hodine sucastou jednej z ali ste boli aj vy , to ze preplo jednemu hracovi a rozhodol sa to kazit vsetkym hracom je sice jeho vec ale nepodari sa mu to nech sa snazi akokolvek. Odisiel z ali ale nikto ani teba ani jeho nikam nevystval ani nevyhnal, hraci chcu normalne boje, tak si o ne ziadaju a budu ich mat. Donedavna ta boje bavili a normalne si chodil na ne aj ty neviem co sa zmenilo :)

Takisto ak by ste chceli ako hraci nahnat uspechy aj natom sa viete ako vedenia aliancii dohodnut a pevnosti si vratit . Ale naozaj nech sa snazim akokolvek neviem pochopit boj rano o 4:40 .
 
Ja som sa tu s vami neprišiel hádať, nejaké argumenty som vám dal hoci som vôbec nemusel :) čakám jedine na vyjadrenie, čo sme spravili proti pravidlám, keď bol boj presunutý :)

a že máme zrazu vybanovanú polku mesta radšej nekomentujem :)
 

DeletedUser10341

Hosť
Ja fakt nevidím najmenší dôvod, prečo by malo byť kopnutých 5 bojov v jeden deň. Esper veď ak chce tvoje mesto nejakú pevnosť, kľudne sa vopred dohodnime ako normálni ľudia. Postavíme proti sebe dve aliancie na jeden dohodnutý boj a bude. Ale nie, že sa bude kopať 5 bojov denne. Jednak to odláka hráčov (nových aj starých) z tejto hry a naozaj takéto správanie deprimuje. Tak sa nesprávajme prosím detinsky a riešme veci inak :)

Bavíme sa slušne a aj sme sa bavili, ale myslím, že už chce každý kľud. Je absolútne bezvýznamné kopať nočné boje, keď tam takmer nikto na ne nepríde. Je pravda, že chýba formulovanie pravidla kopnutia boja, ale naozaj je zbytočná takáto forma provokácie. Ukážme, že sme slušní Slováci a že sa vieme aj normálne zabaviť v hre. Nemusíme na seba pútať pozornosť práve týmto, dá sa to kľudne aj iným spôsobom :)

V rámci dobrých kamarátskych vzťahov prosím teda Vaše mesto, nech už je kľud. Keď sa kopol nejaký boj, tak ste prišli, kľudne keď sa medzi sebou vedenie Vášho mesta a našich Aliancií dohodne, kopnite si večer boj a bude :) Nikto predsa nechce, aby bol svet Iowa obmedzený ako Delaware, kde sú niekoľkonásobne drahšie boje.

Vopred Ďakujem Espo :)
 
Hore