První ťáva na sk servrech

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tímto bych chtěl pogratulovat hráči SergioAguero, který získal jako první ťávu.Už ho má nějaký pátek, ale až teď jsem si toho všiml. :)

Určitě se tím zapsal do historie Slovenského The-westu.
 

DeletedUser7159

Hosť
SergioA. dokázal za krátky čas nemožné. Dôvtipne kúpil z novoročnej dražby Rudolfa, získal zlatého osla z úspechu "kráľ harabúrd" a za veľmi krátku dobu splnil 1 000 denných úloh a tak získal pštrosa. Snáď nemusím hovoriť, že ťavu dostal na starom svete, a čiže denné úlohy boli raz tak ťažké :)...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Grats...keď som už v posledné dni bola hotová z toho plnenia denných, tak som bola mrknúť vždy na tú tvoju ťavu :D

A už mám aj ja...a zároveň prvý kompletný zberateľský set na SK :)


[SPOIL]
zset.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser6739

Hosť
gratulujem, u nás na svete je to s tými ostatnými zberateľskými časťami trošku ťahšie, kedže tam niektoré veci ani nie sú :)
 

DeletedUser7176

Hosť
Takisto aj ja gratulujem, a divím sa ako to dokázal
 

DeletedUser

Hosť
Tak , tak , chýba iba Pištošový opasok Williama Neviemakého :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Opasok Williama Tilghmana s prackou pištolí :)

Gratulujem Beast a aj ostatným aj keď neskoršie ;)
Ten set podľa mňa pridáva bonusy, ktoré popri zlatej a gentlemanovej súprave nik nevyužije.
 
Ten set podľa mňa pridáva bonusy, ktoré popri zlatej a gentlemanovej súprave nik nevyužije.

Nie je pravda,ja ten set využívam už skoro mesiac a neviem si ho vynachváliť :) Čo ukončená práca,to nájdený produkt :) Som síce dobrodruh,ale predtým než som ten set vlastnil,nenachádzal som toľko produktov (aj s prémiom) ako teraz :) U mňa max. spokojnosť a zberateľský set odporúčam vlastniť :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore