První ťáva na sk servrech

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3241

Hosť
tak na arizone je tých svietivých vecí strasne vela ... na s4 je dost nohavic tak maximalne na jeden set a tie nikto nechce predat :( a opasok Williama Tilghmana tam ani neni ...
 

DeletedUser4451

Hosť
Aha moment, to +50% šťastie je myslené na produkty? Tak to je iné potom beriem späť :) Ja že je to nejaká kravina s modlením zase, akože "šťastie", tak potom aj prázdninová súprava pridáva šťastie na produkty nie?
mám ten set tiež už nejaký ten týždeň a lepší neexistuje :) konečne sa nemusím toľko trápiť s tými zelenými receptami
Týmto si narážal tiež na produkty?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
No to urcite.. o tom modleni viem svoje a stoji fakt akurat za pinokiove gu*e
 

DeletedUser

Hosť
No to urcite.. o tom modleni viem svoje a stoji fakt akurat za pinokiove gu*e
:D:D:D

S modlením mám svoje skúsenosti, najmä pri otváraní truhiel a podobných záležitostiach, ak hľadáte drahé alebo mastičkárske topánky, tak sa pred otvorením okovanej určite pomodlite ;)

Vie dakto vysvetliť ten bonus +50% šťastie alebo je neznámy?
 

DeletedUser

Hosť
to máš to isté ako pri prázdninovej - 50% väčšia šanca, že nájdeš predmet (50% z tých 25% cca čo je teraz, čiže okolo 37% dokopy)
 

DeletedUser5708

Hosť
Na svete dva sú už 2 ťavy, ale ak sa nám podarí to čo na bete, sme dobrý :--) Šak tam asi 1000 ich má řavu :hanbimsa:
 

DeletedUser3241

Hosť
nj .. tam jeden rudolf obehne 500 hracov .... tu je problem aby obehol 2
 

DeletedUser

Hosť
Je jedno akým spôsobom hráč dosiahne zberateľa. Je len na vás že si kazíte hru tým že vzácne predmety požičiavate či predávate. Ak by ste to nerobili bol by zberateľ naozaj vzácny a cenený. takto je s toho fraška a hráči sa navzájom obviňujú že im niekto niečo nevrátil. Ja osobne si vážim iba tých čo dosiahli tieto úspechy poctivo a tých je naozaj málo. Prestante kupčiť zo vzácnymi vecami a je po problémoch.

Ps: Na tomto fóre sú isté pravidlá a ak ich nebudete dodržiavať náležite vás odmeníme.
 

DeletedUser7159

Hosť
No máš recht, ale ja sa snažím len upozorniť na to, ako sa vyššie menovaný hráč postupne dopracoval "k úspechu". Tuším nič nemorálne som nenapísal. Ešte som aj pekne zaželal gratuláciu
Síce je pravda, že som to predtým mohol aj slušnejšie napísať, no som z takých ľudí silne znechutený.

No ak budete takto odmeňovať, tak sa nečudujte, že tí skúsení hráči z tohto fóra už odišli, alebo dostali prémiu a už ich nebolo. A ostal tu odpad.
 
Je jedno akým spôsobom hráč dosiahne zberateľa. Je len na vás že si kazíte hru tým že vzácne predmety požičiavate či predávate. Ak by ste to nerobili bol by zberateľ naozaj vzácny a cenený. takto je s toho fraška a hráči sa navzájom obviňujú že im niekto niečo nevrátil. Ja osobne si vážim iba tých čo dosiahli tieto úspechy poctivo a tých je naozaj málo. Prestante kupčiť zo vzácnymi vecami a je po problémoch.

Ps: Na tomto fóre sú isté pravidlá a ak ich nebudete dodržiavať náležite vás odmeníme.

Určite nie je jedno akým spôsobom získaš danú vec. Mám taký pocit,že poctivosť je stále dobrá vlastnosť a krádež tá nedobrá. Lenže je jednoduché napísať že si dávajte lepší pozor na svoje veci.Než aby sa spravilo niečo pre to,aby sa také situácie akou je napríklad krádež nestávali. Trebars aj takým spôsobom,aby vzácne predmety neboli dražiteľné (pravdepodobne by tým pádom stúpol predaj určitých predmetov v Shope).

Mám na jednom svete skoro všetky vzácne veci. Chýbajú mi iba Harmonikové kolenné nohavice Lebkový opasok Billyho Kida Pištoľový opasok Williama Tilghmana a Billyho Peacemaker .Dúfam,že sa tam pri migrácii so zlodejmi nestretnem.
 

DeletedUser4701

Hosť
No máš recht, ale ja sa snažím len upozorniť na to, ako sa vyššie menovaný hráč postupne dopracoval "k úspechu". Tuším nič nemorálne som nenapísal. Ešte som aj pekne zaželal gratuláciu
Síce je pravda, že som to predtým mohol aj slušnejšie napísať, no som z takých ľudí silne znechutený.

No ak budete takto odmeňovať, tak sa nečudujte, že tí skúsení hráči z tohto fóra už odišli, alebo dostali prémiu a už ich nebolo. A ostal tu odpad.

Absolutne nechapem o com tu placas a co sa domna obuvas??? Tavu som ziskal svojim usilim,,,produkty som ziadne nepredaval od zaciatku SK4 takze sa mi krasne nakopili,po druhe som mal peniaze vedel som si niektore kupit po dohode s hracom a rudolfa som kupil za peniaze (nie male) od cvera tak sa uz ukludni a neoznacuj ma tu neviem cim!!! ja nemozem zato ze ty na to nemas:ahaok:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore