putá

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ahojte ...čo mam robiť ked som predal puta...a potreboval by som ich spat....a este nemozem robit pracu preprava väsnov?:shock2:......prosim poradte:dj:
 

DeletedUser

Hosť
Musíš čakať kým tú prácu nebudeš mocť robiť.Kto si počká,ten sa dočká ;)
 

DeletedUser

Hosť
musíš si počkať na prepravu :D aj mne sa to stalo na sk1 a od vtedy si ich už radšej nechávam...
 

DeletedUser

Hosť
presne tak, ale týmto pádom aj navrhujem aby sa putá daly vrátiť napr tak ako balík len za 1000$ alebo 2000$ zn.: stáva sa to viacerím :)
 

DeletedUser

Hosť
aj ja si to myslim..aby to spravili......ale v praci je iba 1 % ze ziskam puta?? tak to bude asi dllho trvať
 

DeletedUser

Hosť
No, keď budeš robiť 30 min., určite ich raz nájdeš. Sám som už nedúfal, a potom zrazu putá. Musíš byť trpezlivý. Napríklad na konci dňa keď už nemáš dosť energie tak choď robiť pár 30 minutoviek na prácu Väzenský dozorca (keby to bola Preprava väzňov, počkáš si trošku dlhšie:))
 

DeletedUser

Hosť
hej viem...a oplaati sa iba po 30 minut...nemal by som dat ...na 2 hodiny?:wanted:
 

DeletedUser

Hosť
to Simon: prečo myslíš? Podľa mňa je úplná hlúposť robiť po 2 hodinách, pretože tak minieš 24 bodov energie a môžeš ich nájsť za ten čas iba 1x. Zatial čo odpracuješ 1x 2h môžeš odpracovať 4x 30min a tak máš 4x väčšiu šancu nájsť 1x putá. A dokopy minieš toľko energie ako pri 2h:)
Moja rada: rob radšej 4x 30min ako 1x 2h:west61:
 

DeletedUser

Hosť
To Jimmy - Dovolím si nesúhlasiť pre pár vecí: Nie každý má prémium automatizácia a nechcelo by sa mi sem chodiť každú hodinu, keď to môžem mať raz za 4 a po druhé sú tam osobné skúsenosti a skúsenosti mnohých ďalších, čo hovoria, že sa to viac oplatí po 2 hodinách
 

DeletedUser

Hosť
No, musím súhlasiť so Simonom, šanca na nájdenie produktu pri práci sa mení s dĺžkou trvania práce. Teda pri 2hodinovke, máš väčšiu šancu na nájdenie produktu ako pri 30tich minútach. Vychádzam z tohoto.
 

DeletedUser

Hosť
V poriadku, ja len radím z mojej vlastnej skúsenosti. Jasné, nie každý má automatizáciu, ani ja ju nemám, ale ak si doma tak určite podľa mňa dávaj 30 min. Ak ideš preč, tak daj 2x 2h :) Ja som ich našiel za 30min, a raz sa podarilo za jednu 30minutovku nájsť aj Mexickú šatku na krk.:) Tak toľko odomňa, niekomu sa to podarí nájsť pri 2h, niekomu pri 1h a niekomu pri 30min.:west61:
 

DeletedUser1059

Hosť
skúsenosti mnohých ďalších, čo hovoria, že sa to viac oplatí po 2 hodinách
..a ti vravia a vedia ze je samozrejme lepsie robit 4 x 30, plus uvedom si otazka nebola co je pohodlnejsie ale ako efektivnejsie najst produkt , jednoznacne cista matematika ktora ta nepusti ak vies spravne ratat - 4 x 30..

No, musím súhlasiť so Simonom, šanca na nájdenie produktu pri práci sa mení s dĺžkou trvania práce. Teda pri 2hodinovke, máš väčšiu šancu na nájdenie produktu ako pri 30tich minútach. Vychádzam z tohoto.

...tak si to lepsie precitaj , hlavne cely obsah..
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore