putá

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zaujímavé, mohol by si mi dať vzorce, z ktorých si to odvodil?
 

DeletedUser1059

Hosť
... skor si ujasni co je produkt a co je predmet ty...ja to mam ujasnene, pytal sa na puta a puta su produkt..
 

DeletedUser

Hosť
Myslím že je to naopak. Pre nájdenie produktu je lepšie robiť 4x 30min, predmetu (podľa mňa) 2x 1h a pre skúsenosti alebo peniaze 1x 2h.:eh:
 

DeletedUser

Hosť
A nie predmet! A tým je diskusia ujasnená. Je jasné, že si si to pomýlil, je výhodnejšie pracovať po dvoch hodinách.
 

DeletedUser

Hosť
... skor si ujasni co je produkt a co je predmet ty...ja to mam ujasnene, pytal sa na puta a puta su produkt..

Ano pouta jsou produkt - a šanci na nalezení ovlivňuje kromě náhody i čas práce. Pokud mi nevěříš, zeptej se zuzupda.

A doporučuju pořádně si přečíst toto - jak už tu psal P3t4.
 

DeletedUser1059

Hosť
Ano pouta jsou produkt - a šanci na nalezení ovlivňuje kromě náhody i čas práce. Pokud mi nevěříš, zeptej se zuzupda.

A doporučuju pořádně si přečíst toto - jak už tu psal P3t4.

.. neviem kto je zuzupd, ale skor si precitaj ty a najdi mi vzorec kde je ukazane ze je lepsie pracovat 2 hodiny ako 4 x 30 minut...
 

DeletedUser

Hosť
.. neviem kto je zuzupd, ale skor si precitaj ty a najdi mi vzorec kde je ukazane ze je lepsie pracovat 2 hodiny ako 4 x 30 minut...

Zkus počítat šanci na nalezení jakéhokoliv produktu v onom tématu s binomickou větou ;). Vždy ti vyjde, že při jednohodinovce i dvouhodinovce je šance větší než při půlhodinovce.

Ale neříkám to jenom kvůli tomu. Tohle je známé každému hráči od začátku hry - Čím déle pracuješ, tím větší šanci na nalezení produktu máš (tedy pokud nezahraje svou úlohu náhoda) - diskutabilní je to jen u předmětů.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1059

Hosť
..nie je to naopak ako vravis, ja to mam velmi zratane ...jednoznacne 4 x 30 minut u produktu a v tom vzorci co si mi dal odkaz je zapocitana motivacia co je chyba kedze ta nehra rolu o produktu..

Ale neříkám to jenom kvůli tomu. Tohle je známé každému hráči od začátku hry - Čím déle pracuješ, tím větší šanci na nalezení produktu máš (tedy pokud nezahraje svou úlohu náhoda) - diskutabilní je to jen u předmětů.

...toto vobec nie je kazdemu zname, toz nie je to pravda...pracujes vzdy rovnako rovnake casy 2 hodiny = 4 krat 30 minut s tym ze mozes najst na 4 pokusy 4 krat maximalny pocet dotycneho hladaneho produktu co u jednej 2 hodinovky mas len jeden pokus na maximalne najdenie produktov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
..nie je to naopak ako vravis, ja to mam velmi zratane ...jednoznacne 4 x 30 minut u produktu a v tom vzorci co si mi dal odkaz je zapocitana motivacia co je chyba kedze ta nehra rolu o produktu..

Ne není, za tím si stát budu ;). Troufnu si říct, že o hře toho vím dost a tohle je pro mě jedna z těch věcí, které jsem znal skoro na začátku hry a jsem si jimi jist...

Ano to s motivací tam je chyba - ta ovlivňuje jen nalezení předmětu.
 

DeletedUser1059

Hosť
...ok ale to by chcelo aj nejaky dokaz lebo to co si poslal nie je nikdy dokazane ze je lepsie robit 2 hodiny naopak ani sa nedivim lebo tomu tak nie je..
a ja nevravim ze nerozumies hra ani tu nemienim rozputavat diskusiu kto jej viac rozumie..

ale je zrejme je ze u 2 hodinovky nemas sancu ziskat 16 dosiek ale u 4 krat 30 minut ano i ked je to menej pravdepodobne ale je to mozne..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ano pamätám si že raz Cesik písal že je lepšie na produkt 30x4
 

DeletedUser

Hosť
...ok ale to by chcelo aj nejaky dokaz lebo to co si poslal nie je nikdy dokazane ze je lepsie robit 2 hodiny naopak ani sa nedivim lebo tomu tak nie je..
a ja nevravim ze nerozumies hra ani tu nemienim rozputavat diskusiu kto jej viac rozumie..

ale je zrejme jedno ze u 2 hodinovky nemas sancu ziskat 16 dosiek ale u 4 krat 30 minut ano i ked je to menej pravdepodobne ale je to mozne..

No ešte som nepočul o nikom a ničom, že by za pol hodinu našiel viac ako 1 predmet... Daj prosím ťa screen
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore