Real West

Tak aký máte názor na moje nápady? (Je možné zvoliť viac možností tak s rozvahou)

  • Perfektné, páči sa mi to.

    Hlasy: 32 72,7%
  • Nj, ujde to...

    Hlasy: 6 13,6%
  • Somarina!

    Hlasy: 7 15,9%
  • Toto je fakt off...

    Hlasy: 7 15,9%
  • Ešte tomu niečo chýba (dopíšem)

    Hlasy: 10 22,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    44
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dám tu niekoľko starších nápadov, niekoľko (možno nových) s úmyslom lepšieho Westu... kľudne komentujte ako chcete, iná téma na toto jednoducho nebola, tak to dávam sem, nejde mi o to, aby to INNO schválilo, ale o to, aby som sa podelil so svojimi nápadmi...

Cestovanie​

ako všetci viete... na divokom západe boli Vlaky, dostavníky a lode, ktorými sa cestovalo, aby bola hra reálnejšia, mohlo by sa niečo pridať, tý, čo nemajú kone... by mohli cestovať dostavníkom, lebo je rýchly, no keďže má záprah, tak bude ťažší a pomalší, bolo by ich viac druhov...

Dostavníky​

Lacný Dostavník (dostavník ťahaný bielymi koňmi)

rýchlosť cestovania sa zvýši o 50%

Mestský Dostavník (dostavník ťahaný arabmi)
rýchlosť cestovania sa zvýši o 75%

Luxusný Dostavník (dostavník ťahaný quarter horsmi)

rýchlosť cestovania sa zvýši o 100%

cena bude závisieť podľa vzdialenosti miest


Vlaky​

Obchodný Vlak (vlak prevážajúci tovar)
rýchlosť cestovania sa zvýši o 150%

Osobný Vlak (vlak prevážajúci osoby)

rýchlosť cestovania sa zvýši o 200%

Expresný Vlak (vlak spaľujúci palivo)
rýchlosť cestovania sa zvýši o 300%

Lode​

keďže v Amerike neboli všade rieky, tak sa veľa miest prepojiť nedalo, túto prepravu vynechám, ak v budúcnosti budú úpravy mapy, a bude sa dať postaviť mesto na rieke, tak potom by to mohlo byť následovne, boli by 2 druhy miest: prístavné mesta (mestá ktoré majú Lodnú dopravu i ostatné dve) a obchodné mestá (Vlaky a Dostavníky)

no všetky tieto 3 druhy dopravy by záviseli od toho kde cestujete, dali by sa použiť iba pre cestovaní z mesta do mesta, na iné účely slúžia kone...

Kone

podľa mňa by sa mohli do hry pridať nové druhy koní...

napadá ma zatiaľ len jeden...

Čierny kôň
rýchlosť na mape sa zvýši o 200%

cestovanie mestami bude výhodnejšie, ak príde update, v ktorom bude obmedzený batožinový priestor... ako už väčšina vie, bude to vyzerať "zhruba" následovne...

Kone budú mať určitú nosnosť, čím bude nosnosť prekročená viac, tým pomalšie kôň pôjde... nato budú batožinové priestory na koni ako sú kapsy a pod. (teda aspoň takto to chápem ja)

takže vzhľadom na dopravu by bolo výhodnejšie cestovať takto... pretože nosnosť majú neobmedzenú... teda až na dostavníky... ale to už neberiem do úvahy ;)

potom ma ešte napadla jedna vecička, za mestom by mohla byť stajňa, v ktorej by boli uložené všetky kone, aktívny by mohol byť iba jeden, ktorý by bol v inventári, ostatné kone čo máte by boli práve v tej stajni

takisto by miesto pošty mohla byť stanica pre dostavníky, dala by sa vybudovať na 3 stupne, ale to by záviselo od lvlu mesta, od 0 bodov sa dá dať na stupeň 1, od 5 000 bodov na 2 a od 10 000 bodov na 3

to by platilo pre vlaky, na obrázku mesta by za cintorínom boli koľaje a na nich by bol vlak, aký to by záviselo takisto od úrovne tej budovy a to takto:
úroveň 1 od 15 000 bodov, úroveň 2 od 27 500 bodov, úroveň 3 od 40 000 bodov

cena koní by sa tím pádom zvýšila a to dosť...

takisto nesmiem zabudnúť na pevnosti, i do nich by sa dalo cestovať no... do malých pevností iba na koni, do stredných na dostavníkoch a do veľkých na dostavníkoch a vlakoch, samozrejme všade koňmi...

Predmety​

takisto navrhujem pridanie nových predmetov do hry ako sú farebné Indiánske oblečenia, mokasíny, vojenské uniformy a pod. veci, takisto i "Svietiace" oblečenia ako je to s opaskami a nohavicami... no hlavne by trebalo viac zbraní, a lepšie vymyslieť boj s ručnými zbraniami... aby to záviselo od jednej veci, a tým pádom by bolo jedno, či sú zbrane ručné alebo strelné, ten, kto by mal ručnú zbraň by mohol duelovať len s tým, čo má ručnú zbraň, tým bude potrebné viac zbraní čiže sa z hry vymaže viac peňazí na šaty, zbrane a pod.

ešte ma napadlo aby sa vo väčších pevnostiach dali vybudovať obchody... keďže vtedy to bolo bežné že väčšie pevnosti boli skoro ako mestá, akurát s hradbami... no samozrejme i tam by sa dali vybudovať stanice pre dostavníky a vlaky, no nvm teraz odhadnúť od koľko by sa aké dali...

takisto by som ešte navrhoval svietiace pušky... aby mali hráči čo nachádzať pri bojoch o pevnosť...

oznam kopixovy: prosím, nemaž mi to, chcem vedieť názory ostatných, a aby som si to upravil... prípadne to presuň do Off Topicu, len mi to prosím nemaž

edit kopix: neboj, určitě to nesmažu, má smysl to tu nechat a v OT by se to ztratilo
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Matikar07 napísal/-a:
2 druhy miest: prístavné mesta (mestá ktoré majú Lodnú dopravu i ostatné dve) a obchodné mestá (Vlaky a Dostavníky)

záviselo by to na polohe mesta, ak bude položené na rieke, tak bude automaticky prístavné...

toto nechápem

ale inak ok...
 

DeletedUser

Hosť
nj mne sa to páči:), až na toho čierneho koňa, kôň predsa nemôže byť rýchlejší ako hocijaký vlak :D
 

DeletedUser

Hosť
je vidiet ze ty na mojom nazore velmi zalezi :p:p ... podla mna to neprejde a co ?

preto: myslim si ze je to nedopracovane
grafika chyba
velky zasah do hry a pod

grafika zbytočná :p keďže ikonky dopravných prostriedkov, nj, tie možno neskôr dorobím... na zmenu mapy moc nebude treba, postačí k bude nejaké prašné cestičky a koľajnice... ale ok, potom niečo skúsim... no teraz mi ide o nápad, nebudem robiť rovno hotové dielo...
 

DeletedUser

Hosť
grafika zbytočná :p keďže ikonky dopravných prostriedkov, nj, tie možno neskôr dorobím... na zmenu mapy moc nebude treba, postačí k bude nejaké prašné cestičky a koľajnice... ale ok, potom niečo skúsim... no teraz mi ide o nápad, nebudem robiť rovno hotové dielo...

matikar nebud naivny za ten cas kym to spravis tak bude anketa plna...
oberas sa o plusy .. keby si to tam dal hotove nemusel si mat uz robotu a uz by sa to dalo ohodnotit ... napr johny alebo raider to dali hotove a hen jak to dopadlo
 

DeletedUser

Hosť
matikar nebud naivny za ten cas kym to spravis tak bude anketa plna...
oberas sa o plusy .. keby si to tam dal hotove nemusel si mat uz robotu a uz by sa to dalo ohodnotit ... napr johny alebo raider to dali hotove a hen jak to dopadlo

to bolo i tak z nudy... no na grafiku i tak moc niesom, stačilo by pridať na mapku koľajnice, cestičky, možno nejaké tunely cez skaly... alebo lesy, a obrázky tých vlakov/dostavníkov/lodí...

ostatné ako obrázky predmetov a toho koňa je na West Wars :p
 

DeletedUser

Hosť
to bolo i tak z nudy... no na grafiku i tak moc niesom, stačilo by pridať na mapku koľajnice, cestičky, možno nejaké tunely cez skaly... alebo lesy, a obrázky tých vlakov/dostavníkov/lodí...

ostatné ako obrázky predmetov a toho koňa je na West Wars :p

tak si si to mal zabezpecit .. a kopix spominal ze napady budu mat zmenu takze asi zbytocne si to sem daval
 

DeletedUser

Hosť
Tak celkovo k cestovaniu spravili kone načo by mali robiť vlaky dostavníky atď.Keď chceš cestovať rýchlo buď ostaň zelenáčom alebo si kúp koňa.
Podľa mňa je to zbytočné.
 

DeletedUser

Hosť
tu nejde o cestovanie, tu ide o West ako to bolo naozaj...
 

DeletedUser

Hosť
Tie dostavniky su trochu nerealne kedze viac konov nezrychluje dostavnik, iba dlhsie vydrzia (kedze hmotnost sa rozdeluje medzi viacerych) takze si mal spravit skor ze by to bolo na styri kone ale mohol by si si vybrat (biely kon, arab, quarter... atd..)

Inak pekne
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore