Real West

Tak aký máte názor na moje nápady? (Je možné zvoliť viac možností tak s rozvahou)

  • Perfektné, páči sa mi to.

    Hlasy: 32 72,7%
  • Nj, ujde to...

    Hlasy: 6 13,6%
  • Somarina!

    Hlasy: 7 15,9%
  • Toto je fakt off...

    Hlasy: 7 15,9%
  • Ešte tomu niečo chýba (dopíšem)

    Hlasy: 10 22,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    44
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tie dostavniky su trochu nerealne kedze viac konov nezrychluje dostavnik, iba dlhsie vydrzia (kedze hmotnost sa rozdeluje medzi viacerych) takze si mal spravit skor ze by to bolo na styri kone ale mohol by si si vybrat (biely kon, arab, quarter... atd..)

Inak pekne

no šak to... ale aj tvoj nápad nieje zlý, buď to bude tak ako to je (s ohľadom na prestávky pre doplnenie tekutín pre koňov) alebo to dám po štyri kone no prvé bude quarter, druhé biele a tretie araby...

edit kopix: neboj, určitě to nesmažu, má smysl to tu nechat a v OT by se to ztratilo

diky ti :) i tak to ešte nieje hotové, najbližšie doplním nejakú grafiku alebo nové nápady, potom keď to bude vo finálnej verzii tak požiadam niekoho nech zresetuje anketu a dám hlasovať ešte raz no už naostro, žiaden viacnásobný výber... i keď to bude celé stať za censored :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4642

Hosť
To by už bolo fakt viacej reálne páči sa mi to.
A keď tu už ide aby to bolo reálne tak napr. ako môže človek prežiť v duely zásah do hlavy? :D Alebo šesťranný kolt a vystreli 8 krát :D
 

DeletedUser

Hosť
To by už bolo fakt viacej reálne páči sa mi to.
A keď tu už ide aby to bolo reálne tak napr. ako môže človek prežiť v duely zásah do hlavy? :D Alebo šesťranný kolt a vystreli 8 krát :D

nj, to láme hlavu každému :D no čo s tým... to by bolo moc...
 

DeletedUser

Hosť
celkom pekné no kto by tie vlaky riadil? a v obchodnom vlaku by mohli byť aj ľudia? ke´d preváźa tovar tak moc ľudí sa tam nezmestíí. akú kapacitu by vlaky mali? kde by boli vlakové stanice? koľok by stáli lístky?
 

DeletedUser

Hosť
lode by som vynechal... nechal by som dostavníky a kone...
dal by som podmienku, že dostavníkom môžeš ísť vždy len do mesta, koňom hocikam :)

vlaky... no neviem :/
skôr nie
 

DeletedUser

Hosť
elfík nájdi si návrh od peteeho kde navrhoval vlaky a pozri si to tam...
 

DeletedUser5114

Hosť
Kone by sa mohli pridať tieto dva. Sú dosť známe a fičali medzi indiánmi:
Pinto
Appaloosa

Čo sa týka rýchlosti, najrýchlejším koňom na svete je Anglický plnokrvník (cca 70 km / h). Ale nie som si istá, či ich chovali aj na americkom západe v 19. stor.
 

DeletedUser

Hosť
Apaloosa bol, asi na cz, ale sa premenoval :D.

//Teraz je to Biely kôň.
 

DeletedUser

Hosť
Tie lode na prepravu ludi by som zrusil. Skor by som dal ze by sa nimi prepravovali veci ktore sa kupuju na trhu, samozrejme za priplatok. Ale inac napad celkom ok, ale myslim si ze neprejde:eezmurk:
 

DeletedUser5114

Hosť
Kone museli byť veľmi rýchle a ako povedal matikar je to pravda vtedy nebol až take rýchle vlaky


Tak matikar veľmi pekný nápad Som za :D

Vtedy museli mať rýchle + silné kone, lebo nosili ťažkých chlapov a pracovali. :D Takže preto sú americké plemená menšie, svalnatejšie, ale nie tak rýchle ako Anglický plnokrvník. A keď si zobereš, že taký priemerný kôň dokáže zamakať na cca 40 km / h. tak v pohode vedeli na nich dobehnúť (aj predbehnúť) vlak. Parný vlak mohol v tej dobe ísť tak 40 - 60 km / h. Tiež záleží od trate a toho ako bol naložený. Na niektorých úsekoch sa muselo ísť pomalšie (zákruty, kopce). Ako jasné, kone nemohli bežať celú cestu s vlakom. Ale ak si banditi počkali na nejakom úseku, cez ktorý vlak prechádzal, tak ho cvalom dobehli a dokázali bežať krátku chvíľu zarovno s ním.

Otázne je, či to tak naozaj robili. Lebo vykoľajiť vlak bolo predsa len pohodlnejšie. :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore