Rebríček -Aliancia

Dobrý návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    80
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4623

Hosť
Ahojte. Dnes ma tak napadlo že by sa mohlo do rebríčku zaviesť aliancia umiestnenie. Keď to tu bolo tak dajte lock. Ak nie tak dúfam že to préjde. Je velmi dobrá zmena (aspon pre mna) P.S: Potom nechcite odo mna grafický náčrt. Ja s grafikov kúzlit neviem. Ale kebyže sa nájde dobrá duša ktorá by mi pomohla s grafikou bol by som rad
 

DeletedUser4172

Hosť
Pokud chceš najít 6 nej aliancí na každém světě i zemi dej do vyhledávače tw.db.info :)

PS.Tenhle nápad uš tu byl, poprvé jsem ho dal na CZ já:) Pak se asi začal dávat na SK apod. takže zatim nedávám nic...
 

DeletedUser4623

Hosť
Pokud chceš najít 6 nej aliancí na každém světě i zemi dej do vyhledávače tw.db.info :)

PS.Tenhle nápad uš tu byl, poprvé jsem ho dal na CZ já:) Pak se asi začal dávat na SK apod. takže zatim nedávám nic...

mne nejde o tých šesť. Mne ide o to, ze aby boo vidiet kto je na akej priečke. Keď sú aj mestá, schopnosti, skúsenosti a dueli nevydím žiaden problém prečo by nemohlo byt. Je to prehladnejšie ide aj o to aby tie začiatočnícke aliancie vydeli na akej priečke sú a aby sa mohli zlepšovat
 

DeletedUser

Hosť
Neprejde. Ak sa nemýlim, takýto nápad tu už bol. A navyše je to neprepracované...podľa čoho by sa to hodnotilo? A podobne...
 

DeletedUser

Hosť
Mohlo to tu byť, ale netvrdím, že to tu na 100% bolo. Bol to len môj pocit. A toto zoradenie by bolo aj tak na nič, pretože ak by sa nejakej aliancii zachcelo poprijíma kopu miest aby mali body a pod. Skôr by som to bral ako nejaký vzostup(či úspešnosť na bojoch, či v dueloch, čo v stavbe o pevnosť alebo neviem v čom ešte...)
 

DeletedUser4623

Hosť
nechcem sa hádat ale podla mna to tu nebolo. Sak iba logika uliancia prišla s 1.30 a som postrehol na fore ic taketo nebolo
 

DeletedUser

Hosť
určite to tu už bolo.. min 3 krát... nikdy to neprešlo i ked to bolo prepracované(neviem prečo) takže je takmer isté že to neprejde (keby vám bolo čudné že som tu nový a viem to tak ja pozerám fórum už dlho ale nikdy som sa nepotreboval zaregistrovať)
 

DeletedUser

Hosť
mne nejde o tých šesť. Mne ide o to, ze aby boo vidiet kto je na akej priečke. Keď sú aj mestá, schopnosti, skúsenosti a dueli nevydím žiaden problém prečo by nemohlo byt. Je to prehladnejšie ide aj o to aby tie začiatočnícke aliancie vydeli na akej priečke sú a aby sa mohli zlepšovat
Pre opravu informácie od luuka, máme tam (odnepamäti) prvých 10... Práve dneska som zrýchlil script na import a urobil pár ďalších praktických úprav, tak dúfam, že táto sekcia bude ešte o niečo užitočnejšia.
A pokiaľ by to pomohlo, mohol by som tam pridať aj navrhovaný rebríček všetkých aliancií na svete, zoradený na základe nášho už existujúceho bodovania (body všetkých miest vydelené 10 + body za všetky pevnosti [malá - 7500, stredná - 12500, veľká - 20000] + súčet levelov všetkých hráčov krát 10). U tých aliancií, ktoré sa do top10 (alebo top8, aby som mal kam ten rebríček dať) nezmestia, by sa samozrejme zobrazovali už len základné údaje, práve ako v takom rebríčku.

Ak niekto našu aliančnú mapu nepozná, viďte príklad tu: http://tw-db.info/index.php?strana=politic_map&world=sk6
 

DeletedUser

Hosť
-:)

Som za, dobry napad, ved aspon by sa tie aliancie mohli porovnaat a superily by nech su na 1. miseste ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore