Rebríček -Aliancia

Dobrý návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    80
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
to by se mmohlo podvádět třeba se sejde 100 hračů, obsadí města duchů , a nudou 100měst...
 

DeletedUser

Hosť
Je to skvleý nápad .Nebolo by len mesto ,hráč , schopnosti ale aj aliancia.Každý by vedel aj akú ma dobrú alianciu :pánko
 

DeletedUser

Hosť
Ak ma moja pamat neklame,tento napad tu uz bol :) . Potom prisli krasne vyhovorky typu zatazenia systemu a toho ze naco davat napady ved sa neodosielaju atd. ,atd. a vycinanim hyperaktivneho moderatora [nenutte ma spomenut si ktoreho] sa to zmazalo ako "spam".
Inak som za :)
 

DeletedUser

Hosť
tak ako? prejde to?

jasne a dúfam aj zrozumiteľne som napísal že my ( Tw Tým ) už nič nepreposielame. Táto časť fóra slúži len ako odrazový mostík. Ak chcete aby váš návrh prešiel, respektíve aby si ho INNO všimlo treba ho dať na beta fórum.

,atd. a vycinanim hyperaktivneho moderatora [nenutte ma spomenut si ktoreho] sa to zmazalo ako "spam".

Sob3K nikdy sa nemaže téma pokiaľ to nieje naozaj nutné. Určil som pravidlá pre túto časť fóra a vy ich aj tak nedodržiavate. Keby som bol taký ako vravíš tak máte všetci čo tu píšete ban.
Pravidlá pre tvorbu návrhov
 

DeletedUser4623

Hosť
takže hladám niekoho kto vie po anglicky aby mi to preložil. Prosím píšte PM odmena ho neminie dakujem.
 

DeletedUser4623

Hosť
prosim vás vie niekto velmi dobre po anglicky? Potrebujem to preložit do angličtiny dakujem
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore