Recepty

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6493

Hosť
Chcel by som sa opytat, ci by nebolo mozne, aby sa recepty od lvl 600 predavali v UP shope. Na Arizone nie je mozne zohnat recept pre kovaca vyroba hodinarskeho naradia... Som ochodny zaplatit nugetami napr. lvl600=600 nugetov/dlhopisov...

Ak sa najde hrac na Ari zaplatim za recept 400.000. Dik :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Určite by to bolo dobré, ale určite by boli aj negatíva od hráčov že "nuggetaci" si to kupia a bežny hráči čo??? Ja by som bol za
 

DeletedUser

Hosť
bežní hráči majú dlhopisy, tiež som za aj keď som si tie recepty už zohnal.
 

DeletedUser6493

Hosť
adko, tu nejde o nugetakov... tu ide o princip... zhanam ho pol roka...a je to nemozne...
 

DeletedUser

Hosť
adko, tu nejde o nugetakov... tu ide o princip... zhanam ho pol roka...a je to nemozne...

Tomi, pol roka ešte nie :) Tak dlho ti recepty nie sú, ale viem, že ho zháňaš od v1.34, čo je dosť dlho, som za.

OT: Nepatrí to do inej sekcie na fóre?
 

DeletedUser

Hosť
Viem že je veľky problém problém s receptmi, preto som za...
 

DeletedUser6273

Hosť
Jáááj tomi, to máš ťažké, a s tebou my všetci čo ti ho pomáhame zháňať. :neisty:
Neboj, bude, aj ja som svoj na fazuľovú konzervu zháááááňal straaaašne dlho :)

Ešte že to je iba hra.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja som rozhodne proti ... to rovno môžte do up shopu zaradiť orlí opasok AS ši opasok AIM a podobne ... treba hladať !! takto ho aspoň nemá každý druhý lamák v hre :D
 

DeletedUser

Hosť
si troška nepochopil pointu :D
čo z vecí na oblečenie je v UP shope? nič okrem nejakých extra nanič opaskov
čo na craft je v UP shope? produkty, tašky s produktami (obyč., vzácnymi), tašky priamo na remeslo...
takže nevidím jeden jediný dôvod prečo by tam neboli aj tie recepty :)
 

DeletedUser

Hosť
laki nepochopil si moju pointu :D tak ako treba nájsť pri práci spomínané opasky tak tak isto treba nájsť aj tie ťažko dostupné recepty ... podla mňa je to fajn tak ako to je ! :D treba proste hľadať aspoň niečo tu má cenu :p
 

DeletedUser

Hosť
má to cenu tak prvé 2-3 nálezy a vtedy to buď nájde niekto kto ani netuší že nejaký trh existuje a zbytočne to má v inventári alebo to predáva niekto za nehorázne premrštenú cenu :) no a keď to raz nájdu tí 2-3 ľudia tak je to prakticky bezcenné keďže toľko remeselníkov rovnakého remesla väčšinou nenájdeš na jednom svete. a toto je strašne odveci :)
 

DeletedUser

Hosť
laki ja osobne som rád že lvl 600 remeslo nemá na servery každý ... tí čo si dali záležať a zháňali sú patrične aj odmenení ... ano recept má premrštenú cenu ale akonáhle sa dostaneš k crafters challenge tak sa ti to vráti ... vy by ste všetko chceli čo najskôr o dobré veci treba bojovať a pracovať na tom aby si ich získal :D alebo to dopadne ako so zlatým setom ... má ho každý hráč a teda už nieje taký zaujímavý ako kedysi ...
 

DeletedUser

Hosť
ako sa ti to vráti mi prosím ťa povedz :D tá zbraň nie je ničím výnimočná... jedine čo, že si môžeš povedať: fajn mám za sebou celé remeslo...
 

DeletedUser

Hosť
A co je tu pre teba vlastne vynimocne? :--) Kopec hracov ma problem s tym akym smerom sa to ubera. Frflu na nugetakov ze si mozu vsetko kupit, ze sa da kupit to alebo ono. Zbehne sa diskusia ako je to na figu a ked to prehrmi, tak sa najde zase niekto ako ty a neber to osbne, kto chce a trva na tom preco tam nie je este aj toto a toto. Ano, aj ja som mal problem s tym, ze je tam napr. to zlate kolecko ktore sa da najst pri praci ale uz nema taku cenu kedze stoji len 100 UPB ale fakt by bolo dobre sa zamysliet. Ak nam nahadzu vsade vsetko, tak jedneho dna púojdes na dva tyzdne na PNku, nakupis si nugety a kym tu PN o dva tyzdne skoncis, budes level aspon 60 ak nie viac. Je fakt ze nemusis robit reskil, kupis si navod na 250 prac. bodov co je pekne cislo, vias si kupit energiu, produkty z prace, vies si uz kupit takmer vsetko. :) Tak kupujme alebo sa hrajme. :) Apropo, myslim si, ze kym dosihnes v remesle level 600 a budes tie recepty potrebovat, urcite ich od niekoho zozenies. Jedine ze by si sa na to zameral ked mas uz 550 bodov v remesle a zistil si, ze za 3 dni ho potrebujes. :p Takze ja som rozhodne proti. :) Som aj proti truhliciam v shope, truhlice ma uz kazdi bez zasluh, ale zial uz sa to nezmeni. Caute, idem sa hrat. :) A vyrabat uz ani neviem kolki cudzincov kolt ktorý vobec nie je nicim vynimocny. :) Asi len tym, ze ich je tu tak malo.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore