Recepty

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
vili napísal/-a:
Apropo, myslim si, ze kym dosihnes v remesle level 600 a budes tie recepty potrebovat, urcite ich od niekoho zozenies. Jedine ze by si sa na to zameral ked mas uz 550 bodov v remesle a zistil si, ze za 3 dni ho potrebujes.

o toto práve ide, tondzo ten recept zháňa už od update-u a to už budú pomaly 4 mesiace... teba by to bavilo? :)
 

DeletedUser

Hosť
Ano, mna to bavi. :--) Pre Tonza to bude asi dan za prazdnejsi svet a teda slabsiu ponuku.
 

DeletedUser

Hosť
ja ten recept len pre mastičkára hľadám zháňam tiež už od updatu a kúpila by som ho aj za premrštenú cenu...a keďže stále nič, tak ma crafting totálne prestal baviť...pre mňa len ďalší klinec do truhly mojej west hry...škoda...
 

DeletedUser

Hosť
v tom je ten problém, že ide o ari a ani tak tam skoro vôbec nie sú tie recepty :) chudáci tí na sk1-5
 

DeletedUser

Hosť
ja ten recept len pre mastičkára hľadám zháňam tiež už od updatu a kúpila by som ho aj za premrštenú cenu...a keďže stále nič, tak ma crafting totálne prestal baviť...pre mňa len ďalší klinec do truhly mojej west hry...škoda...

no ja ari hrám fakt pasívne a neviem ako to tam ide ... ale na buffale je napr.práve teraz na trhu recept na hodinárske náradie (dokonca 2ks) ... a ja tiež zháňam svietiacu zmes a ozvala sa mi hráčka že ju pred pár dňami predala ... a hráč ktorého poznám si ju sám našiel pri práci. Ak ti na niečom záleží treba hladať spôsoby ako to získať a nie dôvody prečo s tým prestať.
 

DeletedUser6273

Hosť
Jasné, áno všetci máte pravdu, ale ten recept proste na arizone není :(.

Myslíte si niekto že je málo hľadačov s vysokou náleznou hodnotou pri prácach ??? Prečo je ten recept, dokonca 2x na buff a na ari nie ???

Teda ak by bol, pochybujem že by si ho niekto nechal, ak predpokladám asik celá ari vie, že ho Tondzo kúpi aj za 300K.

V tom je ten problém.

Na margo teba Kuro - Tondzo je už v remesle dávno LVL 600, a neprišiel k nemu zadarmo, ale teraz podobne ako Crux ( nicky ) musí čakať, kým sa nenájde, a to uznáš sám, nie je bohvieako motivujúce.

Áno, šak nech si ho nájdu sami - no ak ešte na ARIZONE nie je, tak isto už čaká ten recept, kým ho začne hľadať TONDZO :xdxdxd::xdxdxd::xdxdxd:

Tomi, držím ti palce a stojím pri tebe ako vždy :--)
 

DeletedUser6273

Hosť
No jasné Kuro, hľadaj, potešíš nás viacerých :D

teda ak ho nájdeš :xdxdxd:

Ak ho nájdeš od dnes do týždňa pridám aj ja 100K
 

DeletedUser

Hosť
no arizona ešte musí čakať :D najprv musím trošku nalevelovať a potom idem vykrádať aby som dostal 3.klúč ... tak popri tom pohladám recept ak to pôjde
 

DeletedUser

Hosť
on potrebuje na výrobu hodinárskeho náradia


inak, ak má niekto na ari recept na svietiacu zmes, tak nech sa mi ohlási :) môže aj tu PM
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore